Přejít na obsah

Ztráta výkonu


LukeyXR

Doporučené příspěvky

Zdravím, dnes jsem se svou Octavií 1 1.9tdi 66kw rv.98 jezdil bez problému, doma jsem shodil váhu vzduchu pročistil a opět přišrouboval k airboxu. Po cca 3 hodinách jedu pryč, no a najednou úplně bez výkonu, turbo netlačí ani při podřazení, znovu nastartovat nepomůže, proto se chci zeptat, má váha vzduchu vliv na plnící tlak? Dejme tomu že udává nízký přísun vzduchu a proto turbo netlakuje, je to možné?

Podtlakovky to nejsou, měnil jsem je cca 2 měsíce zpět a před chvílí je všechny prošel. Hadice prasklé ani vyskočené nikde nejsou.

Odkaz ke komentáři

Ahoj, kup novou vahu a auto bude urcite zase jezdit. Nevim jak a cim jsi ji cistil, ale s nejvetsi pravdepodobnosti jsi timto cistenim odrovnal. 

Z jakeho duvodu jsi vubec cistil? Pokud auto normalne jezdi, tak nema cenu na ni sahat!!

Muzes zkusit jeste odpojit treba na hodinu baterku, aby jsi vyresetoval RJ, ale myslim ze to nepomuze...

Odkaz ke komentáři

To je ono, na vahu se nesaha, protoze se da lehce poskodit. Pokud uz je hodne zaspinena (auto uz diky vaze nejede jak ma), tak se prave cisti jen nastrikanim cisticem brzd a necha se uschnout. Hlavne se na ni nesaha fyzicky!! Takto ji muzes vycistit tak jednou, dvakrat, pak uz bude KO...

Odkaz ke komentáři

Nikdy jsem ji necistil a predemnou asi taky nikdo. Kdyz zacala posilat spatne udaje, tak jsem si rikal, jestli ji mam zkusit vycistit, ale nakonec jsem se rozhodl, ze koupim origo novou. Po demontazi byl vnitrek obaleny takovou velmi jemnou spinou. Mam ji porad doma, ale cistit ji asi uz nebudu, spis pujde do srotu... ?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...