Přejít na obsah

TDi PD 4x4


Doporučené příspěvky

S tebou neni dneska sranda...... :smich: Tu samou otazku s filtrem jsi mi polizil pred casem v mem vlakne tak jsem cekal,ze budes reagovat lip :smich::palec: A on ten bauset jde fakt slusne dolu, ta lista pod oknem je cca 1cm od skla co normalne vidis. Vezmes to od toho predelu v pulce a pomalu zacnes takat nahoru, ted nevim jestli je lepsi trhniti nebo pomaly tah, pokazde jsem to sundaval jinak. Kazdopadne bych to sundal avyhazel ten bordel co se pod nej dostvava, najdes tam toho fakt hromadu!!!! Listi a tak..... Ja to cistim pravidelne a je tam toho vzdycky dost. A hlavne jsou tam odtokove diry do pobehu a ty je treba taky procistit :lool:

Odkaz ke komentáři
Jo, normalne sedim v aute, cekam, az se to umyje a najednou slysim, jako kdyby mi nekdo chcal na gumu pod nohama... se kouknu a teklo mi na nohu kolem plynoveho pedalu :D

NOHIC KDYŽ SUNDÁŠ TU MŘÍŽKU POD PALUBKOU A KOUKNEŠ NAHORU NAD PLYNOVÝ PEDÁL, TAK BY TAM MĚLA BÝT TAKOVÁ GUMOVÁ ZÁSLEPKA , TŘEBA TI TAM CHYBÍ ..........JE TO ZHRUBA 20 CM NAD PLYNOVÝM PEDÁLEM.

P.S. VEM SI BATERKU JE TAM ŠPATNĚ VIDĚT :D :blink:

Odkaz ke komentáři
NOHIC KDYŽ SUNDÁŠ TU MŘÍŽKU POD PALUBKOU A KOUKNEŠ NAHORU NAD PLYNOVÝ PEDÁL, TAK BY TAM MĚLA BÝT TAKOVÁ GUMOVÁ ZÁSLEPKA , TŘEBA TI TAM CHYBÍ ..........JE TO ZHRUBA 20 CM NAD PLYNOVÝM PEDÁLEM.

P.S. VEM SI BATERKU JE TAM ŠPATNĚ VIDĚT :D :D

no to nevim, jestli vyresi muj problem, kdyz ji tam nasadim, pokud tam nebude, ta voda musi nekam zmizet, takze lepsi bude, kdyz vycistim odtokove kanalky :palec:

 

dneska odpo jdu zkusit "odtrhnout" ty plasty kolem steracu, at vycistim ty kanalky a opravit vnitrni kliku u ridicovych dveri.. asi vypadlo lanko a nejde otevrit, tak musim pokazde stahovat okenko a otevirat si z venci... fakt otrava :blink:

 

 

ps: kube, jestli ty plasty polamu, tak mi das svoje :P

Odkaz ke komentáři
co ti s tím udělali ty vemena?

menili mi dvere u ridice, za nove, mel jsem je nabourane a kdyz tam davali zpet puvodi tapec, tak to dotahli nejakyma zkurvenyma sroubama, dojebali totalne zavity, srouby se jenom protaci a jeste jsou cele ohnute. jo a jeste jeden sroub tam vubec nedali a misto toho jenom vlozili nejaky imbus, aby se nereklo... HRUZA!! jdu jim to dneska omlatit o hlavu!! jestli se budou sprajcovat, tak volam na zakaznicky servis Skoda Auto a to teprve bude vitr!

 

V úterý budu mít NOHIC nový brzdy :-) a ve středu 3kamiony cihel kua...

no parada :) a tri kamiony cihel bych chtel taky kua ;)

mas nejaky fotky, jak ti to jde? ja se chystam v/po lete delat desku... uz se tesim jak svina :lol:

Odkaz ke komentáři

tak nakonec jsem cekal asi hodinu v servisu, opravili mi to, vytlumeni, co tam predtim nedali dodali zpet, a opravili tu kliku... neplatil jsem ani korunu a jeste se mi 3x omluvili za to, ze to tam minule nedali... ale srali se s tim pekne... schvalne to dneska asi otevru a podivam se, jake srouby tam dali ted...

Odkaz ke komentáři

urcite se na to podivam, staci jenom vycvaknout ovladani okynek..

 

necukali se vubec, projeli databazi, kdy jsem tam byl a opravili to, ale kdyz jsem se byl na ty dvere podivat se servisakem, tak rikal, ze vubec nevi o cem mluvim o nejakem vytlumeni nebo tak, ze vubec nevi co to je :)

 

ale v zaloze jsem mel..

Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...
  • o 11 let později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...