Přejít na obsah

TDi PD 4x4


Doporučené příspěvky

Tím jsem se chtěl zeptat, kolik stojí novej tlumič ? a budeš měnit i pružiny?

 

Jinak tažný byla druhá nejlepší úprava na mém autě hned po fóliích. Jaké budeš chtít to taźný ? Mám neodjímatelné se sklopnou zásuvkou na dodělání svépomocí je :) ,.... já to montoval cca 4 hodiny, elektrika pak švagr za hodinku...pak jen zajedeš na STK a necháš na magistrátě zapsat do TP. Cenovky mám doma, ale nebylo to nic hroznýho...

Ja se v taznych nijak nevyznam, takze zatim vubec nevim, ale neco poradneho, aby to utahlo tolik, kolik mam napsane v TP :lool:

Kdyztak mi ty materialy posli, co mas doma, mrknu na to...

 

Jinak origo tlumice me vyjdou na sedmicku, vsechny, pruziny menit nebudu. Jeste vymenim asi dorazy na tlumicich a gumy ve stabiliztorech. Menil jsem je v lete nejak, ale dal jsem tam ciny, protoze origo nemeli skladem a jsou zas v prdeli :palec:

Odkaz ke komentáři

Sám si musíš naštudovat jestli chceš odjímatelné nebo ne....oboje má PRO i PROTI...já ti pak můžu doporučit neodjímatelné na ty naše 4x4 s tím ,źe je ověřené a na 110%. Odkaz na firmu od které jsem to bral apod...ti dám nejřív ale cca 29.12. kdy budu doma, takže pak mě musíš bombarodvat...

A ty origo tlumiće dodává kdo ? Myslíš, že to bude dobrá volba ? mě by se líbíli HP SPORTING, měl jsem to aj na favoritu a to byl hukot ....

Odkaz ke komentáři

já chtěl třeba NEODJÍMATELNÝ .... jednak do mě někdo konečně furt nečutá na parkovišti, často jezdím s vozíkem, takže nemusím hrabat na špinavej bajonet (a to je špinavý když jedete za mokra a zasolené silnici a pak to máte schovávat), takže furt dokola nanda - sundat mě neláka, navíc to vidím u švagra - ten má problémy to nandat po X letech (zarezlý - ale to bude i údržbou, ale já radši bezúdržbové), na tahání aut ideál (lep'sí jak oko), odjímatelné musíš mít strikně pokaždý bez vozíku sundané jinak riskuješ pokutu od PČR, kolikrát jezdí i s vozíkem moja, takže chuděra sundávat tažný by neklaplo... samozřejmě to má i nevýhody: prej to vypadá blbě (mě se to líbí, líbí se mi praktický věci na autě), při DN ti too může (ale nemusí !!!!) zničit prdel, víc mě nenapadá apod... origo vyjde na kolik ? (8000,- ???) toto vyšlo hrubým odhadem na půlku ani NE !!!! přesnou cifru řeknu toho 29.12. - mám to doma napisáno....závěr je takovej, že vozejk to tahá úplně stejně a je jedno jestli máš odjím. nebo neodjím. :) jinak pěkný vánoce, já si pro auto nenadělil letos nic, teda po novým roce brzdy, takže balík peněz...

Odkaz ke komentáři
jo s autem jsem spokojeny jinak, teda, celkove, az na ty tlumice ted :palec:

 

monroe jsem mel taky v nabidce, ale vsichni me od nich odrazovali... tak jsem objednal kayaby.

Tak ja je dal prvne na zadek jak jsem delal geometrii bo vzadu byly vhaji v ulozeni. No a pak jsem za 2 mesice na to delal predek a s Jajicem jsme spekulovali co tam dat a po konzultaci i s Sebem jsem tam dal taky Monroe. Ale jsou to ty lepsi a od Seba byla moc hezka cena a jsem velice spokojeny!!!!! Nemuzu si stezovat. Jsou komfortni i sportovni :lool: Priste treba zkusim neco jineho ale ted si nemuzu stezovat. :lol:

Odkaz ke komentáři
Tak ja je dal prvne na zadek jak jsem delal geometrii bo vzadu byly vhaji v ulozeni. No a pak jsem za 2 mesice na to delal predek a s Jajicem jsme spekulovali co tam dat a po konzultaci i s Sebem jsem tam dal taky Monroe. Ale jsou to ty lepsi a od Seba byla moc hezka cena a jsem velice spokojeny!!!!! Nemuzu si stezovat. Jsou komfortni i sportovni :palec: Priste treba zkusim neco jineho ale ted si nemuzu stezovat. :lool:

jo, tak je rozumne davat na podvozek stejny tlumice dopredu i dozadu. no jsem zvedavy, zitra se snad sebo ozve, ze to ma pro me nachystany, tak snad bude cas to do konce mesice nechat namontovat :lol:

 

jak jsi na tom byl s penovymi dorazy? menil jsi je vpredu i vzadu? objednane mam u nej toto:

 

Kayaba Excel G 4x4 TDI ......... na 1 vůz

ložisko axiální před tlumič ......2x Lemforder

uložení guma ................... 2x Lemforder

doraz pěnový .................. 2x Febi

Odkaz ke komentáři

KOukám na malou rekonstrukci podvozku :lol: :P ... to by se mi taky líbilo, ale bohužel nejdřív až dostavím... jen tak dál, ale aby jsi to využil když jezdíš služebkem...mě 4x4 stojí od 21.12. a včera jsem dostal sádru, takže tak měsíc se neprojede auto.... odkaz je docela hukot, každopádně tam nabyly jen voňavky, ale tvrdá realita v podobě štetkové metalízy, vruty - šrouby - matice :-)

Odkaz ke komentáři
KOukám na malou rekonstrukci podvozku :lol: :P ... to by se mi taky líbilo, ale bohužel nejdřív až dostavím... jen tak dál, ale aby jsi to využil když jezdíš služebkem...mě 4x4 stojí od 21.12. a včera jsem dostal sádru, takže tak měsíc se neprojede auto.... odkaz je docela hukot, každopádně tam nabyly jen voňavky, ale tvrdá realita v podobě štetkové metalízy, vruty - šrouby - matice :-)

ja to musim vymenit, to je prave ten problem. tlumice jsou fakt v pici a hobluje mi to i gumy ;/

sadra.. teda, pekny vstup do noveho roku :smich:

Odkaz ke komentáři

Tak ja menil i predni loziska tlumicu, prachovky i dorazy, vzadu si uz nezvpomenu. Ale myslim,ze tam sly dorazy a prachovky. Mel jsem to taky dost vhajzlu a nesla dodelat geoska. Gumy sly taky malem pa pa. Jo a ted mi Marena menil silembloky v ramenech za ty plne z TT a luxus!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Tak ja menil i predni loziska tlumicu, prachovky i dorazy, vzadu si uz nezvpomenu. Ale myslim,ze tam sly dorazy a prachovky. Mel jsem to taky dost vhajzlu a nesla dodelat geoska. Gumy sly taky malem pa pa. Jo a ted mi Marena menil silembloky v ramenech za ty plne z TT a luxus!!!!!!!!

no na ty silenty jsem zvedavej teda... doufam, ze me to nebude srat, ze je to moc tvrde nebo neco :-D

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

no ten autoimport vždy mnel auta s podobnyma km, ale zda se my že nochic ma octafu take od nich a je spokojen, tak asi ty auta maji OK, bylo tam hodne hodne nabidek ktere bily moc dobra koupe ale take u par exemplaru bilo videt že šlo o stočene km nebo havarku :palec:

Odkaz ke komentáři

nekter auto mohly byt stocene, to je fakt, ale ja vim, ze 90% aut, ktere jdou na importu v brne, tak to jsou auta vykoupena po leasingu na protiucet z firem, coz taky mam v servisni knizce. nemam duvod tomu neverit, kdyz jsem s autem fakt spokojeny a po motorove strance to je OK, jinak by mi ani TDIfun nedelal upravu. stav podvozku taky odpovida kilometrum, ktere mam najety, coz je 170 tis. a mam v prdeli tumice. nebyly nikdy meneny. ja jsem spokojeny.

 

ovsem je treba si dat pozor na to, ze obcas se tam ukaze kousek, ktery je z cech a tam to riziko stocenych km je vetsi, coz je nam vsem jasne :palec:

 

uvidime, asi se na RSo vyseru, potrebuju kombajna, budu stavet a s RSem by se mi v blate jezdilo blbe. taky potrebuju tahat hodne materialu a 4x4 ma pripojene zatizeni myslim 1,7... az dostavim, tak to strelim a pak mozna bude na RSko :smich:

 

a jeste jedna poznamka... km jsou jenom cislo... jde o stav :)

Odkaz ke komentáři
nekter auto mohly byt stocene, to je fakt, ale ja vim, ze 90% aut, ktere jdou na importu v brne, tak to jsou auta vykoupena po leasingu na protiucet z firem, coz taky mam v servisni knizce. nemam duvod tomu neverit, kdyz jsem s autem fakt spokojeny a po motorove strance to je OK, jinak by mi ani TDIfun nedelal upravu. stav podvozku taky odpovida kilometrum, ktere mam najety, coz je 170 tis. a mam v prdeli tumice. nebyly nikdy meneny. ja jsem spokojeny.

 

ovsem je treba si dat pozor na to, ze obcas se tam ukaze kousek, ktery je z cech a tam to riziko stocenych km je vetsi, coz je nam vsem jasne :palec:

 

uvidime, asi se na RSo vyseru, potrebuju kombajna, budu stavet a s RSem by se mi v blate jezdilo blbe. taky potrebuju tahat hodne materialu a 4x4 ma pripojene zatizeni myslim 1,7... az dostavim, tak to strelim a pak mozna bude na RSko :smich:

 

a jeste jedna poznamka... km jsou jenom cislo... jde o stav :)

 

ja bych si poridil kone navic a bude to mit lepsi nez RS, ani nachipovana se na me nechyta....

Odkaz ke komentáři
nekter auto mohly byt stocene, to je fakt, ale ja vim, ze 90% aut, ktere jdou na importu v brne, tak to jsou auta vykoupena po leasingu na protiucet z firem, coz taky mam v servisni knizce. nemam duvod tomu neverit, kdyz jsem s autem fakt spokojeny a po motorove strance to je OK, jinak by mi ani TDIfun nedelal upravu. stav podvozku taky odpovida kilometrum, ktere mam najety, coz je 170 tis. a mam v prdeli tumice. nebyly nikdy meneny. ja jsem spokojeny.

 

ovsem je treba si dat pozor na to, ze obcas se tam ukaze kousek, ktery je z cech a tam to riziko stocenych km je vetsi, coz je nam vsem jasne :palec:

 

uvidime, asi se na RSo vyseru, potrebuju kombajna, budu stavet a s RSem by se mi v blate jezdilo blbe. taky potrebuju tahat hodne materialu a 4x4 ma pripojene zatizeni myslim 1,7... az dostavim, tak to strelim a pak mozna bude na RSko :smich:

 

a jeste jedna poznamka... km jsou jenom cislo... jde o stav :)

 

jasne za ty km maš svatou pravdu, nejde o počet km ale o celkovy stav vozu :smich:

 

jasne, však jsem rikal že maji z dejme tomu 80% procent maji docela dobre auta a vyhodnou koupi, jejich nabidku sleduji už nejakej ten rok a zdaji se my byt docela slušna firma.

 

Taky bych kašlal na RS-o gdy bych už mnel takovej dobry zaklad jako 4x4 TDI :smich:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...