Přejít na obsah

TDi PD 4x4


Doporučené příspěvky

ja bych si poridil kone navic a bude to mit lepsi nez RS, ani nachipovana se na me nechyta....

to je mi jasne, ty to mas predupane :smich: ale ja bych ty prachy do toho tak nerval... do minule octavky jsem penize daval a pak mi ji cmajzli, takze uz na to kaslu. jen ty nutne veci..

 

......

::::::

 

jasne za ty km maš svatou pravdu, nejde o počet km ale o celkovy stav vozu :palec:

 

jasne, však jsem rikal že maji z dejme tomu 80% procent maji docela dobre auta a vyhodnou koupi, jejich nabidku sleduji už nejakej ten rok a zdaji se my byt docela slušna firma.

 

Taky bych kašlal na RS-o gdy bych už mnel takovej dobry zaklad jako 4x4 TDI :)

:smich:

Odkaz ke komentáři
ja bych si poridil kone navic a bude to mit lepsi nez RS, ani nachipovana se na me nechyta....

 

JO JO HOBLÍKOVI TO JEDE JAKO ČERT :palec:

 

NE ŽE BYCH CHTĚL PODRÝPÁVAT , ALE KDYBYS NARVAL DO TOHO RS-KA TAKOVÝ RANEC JAKO HOBLÍK DO MOLÍKA, TAK UŽ BY SE ZASE NECHYTAL HOBLÍK NA TEBE :( :P

Odkaz ke komentáři
JO JO HOBLÍKOVI TO JEDE JAKO ČERT :palec:

 

NE ŽE BYCH CHTĚL PODRÝPÁVAT , ALE KDYBYS NARVAL DO TOHO RS-KA TAKOVÝ RANEC JAKO HOBLÍK DO MOLÍKA, TAK UŽ BY SE ZASE NECHYTAL HOBLÍK NA TEBE ;) :(

 

S tim ze on by mel v RS docasne kone :-)jelikoz kudy chodim a kudy koukam tak malokdo s tim jezdi permanentne jako ja :P

Odkaz ke komentáři
S tim ze on by mel v RS docasne kone :-)jelikoz kudy chodim a kudy koukam tak malokdo s tim jezdi permanentne jako ja :(

 

HOBLÍK JEDNA VĚC JE JASNÁ ........KDYBY DO TOHO RS-KA NARVAL POŘÁDNÉ KONĚ , TAK BY SE MOHL POHYBOVAT JEN V OKOLÍ ČERPACÍCH STANIC :P

TAKY SI MYSLÍM ŽE BY PRO NĚHO BYLA LEPŠÍ VOLBA INVESTOVAT PENÍZKY DO SVÉ 4X4 TDI A JELO BY TO STEJNĚ JAKO RS-KA A URČITĚ S MENŠÍ SPOTŘEBOU :palec:

Odkaz ke komentáři
HOBLÍK JEDNA VĚC JE JASNÁ ........KDYBY DO TOHO RS-KA NARVAL POŘÁDNÉ KONĚ , TAK BY SE MOHL POHYBOVAT JEN V OKOLÍ ČERPACÍCH STANIC :P

TAKY SI MYSLÍM ŽE BY PRO NĚHO BYLA LEPŠÍ VOLBA INVESTOVAT PENÍZKY DO SVÉ 4X4 TDI A JELO BY TO STEJNĚ JAKO RS-KA A URČITĚ S MENŠÍ SPOTŘEBOU :palec:

 

No spotreba by byla jiste zajimava ale zase to svezeni :(

Odkaz ke komentáři

Zdravím, mám nabídku na koupit O I 4x4 r.v. 2001 74kW PD combi. Rád bych znal Váš názor na cenu za toto auto.

Najeto 157000 (pravděpodobně 100000 stočeno)

Nové turbo a váha vzduchu

udělané komplet brzdy

udělané rozvody

vyměněno čerpadlo v haldexu

vyměněné oleje včetně v haldexu

výbava: tempomat, climatronic, centrál DO, světlá kůže, vyhřívané sedačky, kůží obšitý volant, tažné. Spojka prý někde ke konci životnosti. Ale jak jsem to zkoušel byla ok.

Cena 128000Kč

 

Předem díky za vaše názory

Odkaz ke komentáři
Zdravím, mám nabídku na koupit O I 4x4 r.v. 2001 74kW PD combi. Rád bych znal Váš názor na cenu za toto auto.

Najeto 157000 (pravděpodobně 100000 stočeno)

Nové turbo a váha vzduchu

udělané komplet brzdy

udělané rozvody

vyměněno čerpadlo v haldexu

vyměněné oleje včetně v haldexu

výbava: tempomat, climatronic, centrál DO, světlá kůže, vyhřívané sedačky, kůží obšitý volant. Spojka prý někde ke konci životnosti. Ale jak jsem to zkoušel byla ok.

Cena 128000Kč

 

Předem díky za vaše názory

cena obvyklá....přičti 25000kč za spojku

Odkaz ke komentáři
Zdravím, mám nabídku na koupit O I 4x4 r.v. 2001 74kW PD combi. Rád bych znal Váš názor na cenu za toto auto.

Najeto 157000 (pravděpodobně 100000 stočeno)

Nové turbo a váha vzduchu

udělané komplet brzdy

udělané rozvody

vyměněno čerpadlo v haldexu

vyměněné oleje včetně v haldexu

výbava: tempomat, climatronic, centrál DO, světlá kůže, vyhřívané sedačky, kůží obšitý volant. Spojka prý někde ke konci životnosti. Ale jak jsem to zkoušel byla ok.

Cena 128000Kč

 

Předem díky za vaše názory

 

 

oktu 4x4 schvaluji, proč ne...ale když uź jsi si jistý, že to je stočenina, tak nazdar a mrkni jinde !!!!! :palec:

Odkaz ke komentáři
oktu 4x4 schvaluji, proč ne...ale když uź jsi si jistý, že to je stočenina, tak nazdar a mrkni jinde !!!!! :palec:

 

jen upřesním, že stočení není dílem současného majitele, ale ten se domnívá, že byla stočena ještě než ji koupil. Majitele znám a vím, že se o auto celkem staral, proto o ní uvažuji. Ale je fakt, že mi 128000 zas nepřijde jako nějaké perfektní nabídka, i když je vše tedy vyměněno.

 

Jinak spojka 25000? To je trochu přehnané, ne?

Odkaz ke komentáři
Zdravím, mám nabídku na koupit O I 4x4 r.v. 2001 74kW PD combi. Rád bych znal Váš názor na cenu za toto auto.

Najeto 157000 (pravděpodobně 100000 stočeno)

Nové turbo a váha vzduchu

udělané komplet brzdy

udělané rozvody

vyměněno čerpadlo v haldexu

vyměněné oleje včetně v haldexu

výbava: tempomat, climatronic, centrál DO, světlá kůže, vyhřívané sedačky, kůží obšitý volant. Spojka prý někde ke konci životnosti. Ale jak jsem to zkoušel byla ok.

Cena 128000Kč

 

Předem díky za vaše názory

myslim, ze by to mohla byt dobra koupe. pokud je auto celkove v poradku, i po motorove strance, tak bych ty stocene kilometry asi moc neresil... je to jenom cislo. jde o celkovy stav auta. a ta spojka, zalezi, kde zabirala? dole nebo nahore?

 

cena obvyklá....přičti 25000kč za spojku

25 tis.? nejsi trochu z draheho kraje? :lol:

 

oktu 4x4 schvaluji, proč ne...ale když uź jsi si jistý, že to je stočenina, tak nazdar a mrkni jinde !!!!! :palec:

jde o stav hlavne... jak jsem psal vyse. aby to nebyla skryta bouracka apod.

 

jen upřesním, že stočení není dílem současného majitele, ale ten se domnívá, že byla stočena ještě než ji koupil. Majitele znám a vím, že se o auto celkem staral, proto o ní uvažuji. Ale je fakt, že mi 128000 zas nepřijde jako nějaké perfektní nabídka, i když je vše tedy vyměněno.

 

Jinak spojka 25000? To je trochu přehnané, ne?

jo, 25 tis. je podle me fakt hodne. nekdo nabizel spojky LUK pro ATD za 12 tis. tady na foru. ale byt tebou, napsal bych pro informaci uzivateli Sebo: info@sebo-autodily.cz, predevcirem mi rikal, ze ma dobry dodavatele na spojky SACHS :lol: jo a cena 128 tis. neni nijak prehnana... rekl bych, ze na 4x4 je i dobra..

Odkaz ke komentáři
jo, 25 tis. je podle me fakt hodne. nekdo nabizel spojky LUK pro ATD za 12 tis. tady na foru. ale byt tebou, napsal bych pro informaci uzivateli Sebo: info@sebo-autodily.cz, predevcirem mi rikal, ze ma dobry dodavatele na spojky SACHS :palec: jo a cena 128 tis. neni nijak prehnana... rekl bych, ze na 4x4 je i dobra..

 

No právě, že auto určitě bourané nebylo a celkově je stav dost slušnej řekl bych a jak jsem říkal, vím na 100% co mi řekl, že vyměnil tak vyměnil. A o auto bylo i dobře postaráno myslím, neměl ho na prodej spíš mi nějak nabídl při řeči, když jsem se s tím byl svést abych věděl co 4x4 dovede. No asi to spíš taky budu směřovat k tomu koupit.

 

myslim, ze by to mohla byt dobra koupe. pokud je auto celkove v poradku, i po motorove strance, tak bych ty stocene kilometry asi moc neresil... je to jenom cislo. jde o celkovy stav auta. a ta spojka, zalezi, kde zabirala? dole nebo nahore?

zabírala nahoře, ale nikterak zvlášť, kdyby mi o spojce nic neřekl, tak bych si ničeho ani nevšiml (je teda fakt, že jsem toho s Octavkou moc nenajezdil a už je to nějakou dobu zpátky)

Ještě se zeptám, co měníte když měníte spojku? Přítlačný talíř a lamelu nebo ještě něco? Fakt nevím a uvítám každou radu. Neboť jsem našel spojkovou sadu http://www.cc-autodily.cz/spojka-komplet-l...&order=desc

za naprosto jiné peníze než tu píšete, tak by mě zajímalo co tam ještě chybí.

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Jen se do toho trochu pripletu... nam na jednom aute zabira spojka uplne nahore uz asi 3 roky a nic se nedeje :palec:

 

jak pise houmik... mozna bych to ani neresil, dokud proste spojka nebude v prdeli, pak bych menil :lol:

 

No asi to tak dopadne, ale mám na vás ještě jednu otázku spojky se týkající. Je možné aby spojka jakoby odešla a nešlo řadit a pak zas normálně fungovala a neměla problém? Nebo když jednou odejde (nejde řadit) tak je prostě po ní a už se nerozhejbe?

Díky

Odkaz ke komentáři
No asi to tak dopadne, ale mám na vás ještě jednu otázku spojky se týkající. Je možné aby spojka jakoby odešla a nešlo řadit a pak zas normálně fungovala a neměla problém? Nebo když jednou odejde (nejde řadit) tak je prostě po ní a už se nerozhejbe?

Díky

nejakou souvislost to asi ma :palec: a taky s prevodovkou asi. ale tak, zatim radis, ne? :)

 

 

no jinak auto mam dneska na servisu a zitra bych mel pro nej jet. jsem na ten podvozek fakt zvedav.

Odkaz ke komentáři
myslíš,že jsem přestřelil 25000 za spojku?

 

pochybuju,že si to budešš dělat někde na heveru

a jen tak se zastav v servisu a nech si udělat kalkulaci (lamela,přítlačák,setrvák a hydr.ložisko+práce)

tak, material bych si sehnal sam, ze jo. a mam servisaka, ktery by mi to udelal...

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

A co olejovy filtr???? :smich::palec: :lool: Ten bauset sundas trhem, je nasvaknuty v takove drazce tesne pod oknem a ma zivotnost tak 20 sundani... Pak kaput a drzi jen na par mistech. A taky musis sundat tu gumu co je od blatniku k blatniku :lol: Delal jsem jiz nekolikrat jak kvuli kabinaku tak kvuli stechacu :smich:

Upraveno uživatelem Kube
Odkaz ke komentáři
A co olejovy filtr???? :smich::palec: :lool: Ten bauset sundas trhem, je nasvaknuty v takove drazce tesne pod oknem a ma zivotnost tak 20 sundani... Pak kaput a drzi jen na par mistech. A taky musis sundat tu gumu co je od blatniku k blatniku :P Delal jsem jiz nekolikrat jak kvuli kabinaku tak kvuli stechacu :smich:

jo, olejovy taky, nejsem jelen :lol:

 

hmhm, no zase trhat se mi to nechtelo drzi to jak prase :lol:

no, tak priste uvidime...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...