Přejít na obsah

Voda pod autem O3 1,6 TDI 81kw 2014 combi GL


Doporučené příspěvky

Zdravím přátelé, nedávno jsem si koupil O3. Po cca 2 týdnech mi začala se ztrácet chladící kapalina, všude sucho, nikde žádný únik, tudíž to šlo někam do motoru. řešil jsem to že jsem to dal hned do servisu. Natlakovali to a zjistili, že mám výměník plný vody( sání) číslo dílu 04L129711L. V servisu mi řekli cenu jen dílu něco okolo 16 tisíc. Já si ho objednal z Granex.cz něco před 10 tisíc. Ten díl mi tam dali, natlakovali, doplnili chladící kapalinu, auto jeli projet... Odjížděl jsem ze servisu konečně trochu spokojený že konečně budu jezdit. Ten den odpoledne jsem jen nakupovat, najel jsem cca 30 km a najednou na palubovce hláška že zase nemám chladící kapalinu. Jsem myslel že mi jebne!!! Oprava mi stála celkem 14 tisíc. Zastavil jsem a vodu  měl jsem dost pod minimem...Dolil jsem jí, a všiml jsem si že víčko jde nějak volně otevřít jako by bylo stržené... a ani nezasyčelo, jako by unikal vzduch. Volal jsem hned do servisu a řekl jsem jim můj problém, že teda objednají nádobku a víčko. V pondělí se tam mám zastavit. To celé se mi stalo v pátek 29.11.19. Dnes je sobota jdu ráno s pejskem a koukám pod autem louže na pravé straně u spolujezdce. Šel jsem si pro klíče, koukám na nádržku a ta je prázdná. vidím všude okolo, že to někde od ní muselo téct.Přes noc to vyteklo. Nevíte co s tím může být?? jestli jen někde hadice nebo nějaké těsnění? Doufám, že to nebude hlava nebo těsnění hlavy :( Omlouvám se za takový sloh. :) Přidal jsem fotky. Díky všem za pomoct TomIMG_0195.JPG.3e4ec93a8e859ae5906a07bc185a7df4.JPGIMG_0197.JPG.11d0d7fa29908f7b19e1880c73bff4a6.JPGIMG_0196.JPG.55f5bdf4273843e07a270d8b77a5c20c.JPG 

IMG_0201.JPG

IMG_0197.JPG

IMG_0203.JPG

IMG_0202.JPG

IMG_0194.JPG

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...