Přejít na obsah

Krátkodobá ztráta výkonu za jízdy 1.6/75KW BFQ (LPG)


Doporučené příspěvky

Ahoj všem, chtěl bych Vás poprosit o radu, nebo názor na co se zaměřit. 

Jedná se o to, že auto jezdí úplně super, ale z ničeho nic se během jízdy stane to, že auto přestane reagovat na plynový pedál, auto ztratí tah a připomíná mi to chováním jízdu z kopce se zařazenou rychlostí. Jediná možnost aby se auto chytlo, je podřadit a auto jede zase jak má. Někdy pomáhalo i prošlápnout plyn na podlahu, pustit a také se to chytlo. Projevuje se to jak na benzín tak na LPG 

 

Diagnostika je čistá 

A před měsícem byla měněná spojka a komplet brzdy

Ještě má auto jeden problém a to že občas po nastartování se mi ozývá cvakání z prostoru pod volantem. Ale je to jen za jízdy a ustane v okamžiku kdy zastavím, nebo sešlápnu brzdový pedál. 

Budu rád za každou radu 

 

 

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
V 15. 5. 2020 at 10:37, HynekTomas napsal:

Ahoj všem, chtěl bych Vás poprosit o radu, nebo názor na co se zaměřit. 

Jedná se o to, že auto jezdí úplně super, ale z ničeho nic se během jízdy stane to, že auto přestane reagovat na plynový pedál, auto ztratí tah a připomíná mi to chováním jízdu z kopce se zařazenou rychlostí. Jediná možnost aby se auto chytlo, je podřadit a auto jede zase jak má. Někdy pomáhalo i prošlápnout plyn na podlahu, pustit a také se to chytlo. Projevuje se to jak na benzín tak na LPG 

 

Diagnostika je čistá 

A před měsícem byla měněná spojka a komplet brzdy

Ještě má auto jeden problém a to že občas po nastartování se mi ozývá cvakání z prostoru pod volantem. Ale je to jen za jízdy a ustane v okamžiku kdy zastavím, nebo sešlápnu brzdový pedál. 

Budu rád za každou radu 

 

 

Nazdar. Ja mám Octa 1,6- 75 kw BFQ  LPG. r.v. 2004 Mám ten istý problém ako ty. Tiež som povymieňal škr. klapku, plynový pedál Hella,Nasávanie,atd. Problém: auto sa prepína do núdzového stavu. Zapne kontrolka EPC a stratí výkon. To sa deje v nižších aj vyšších rýchlostiach, aj na diaľnici. Na benzín aj na LPG. Tiež lietajú otáčky na voľnobehu. PC vypisuje tie isté chyby ako tebe. Mechanik je už tiež zúfalý. Tak sa ťa chcem opýtať,či sa ti to podarilo vyriešiť a ako. Za odpoved na e mail ladislav.sipos@centrum.sk  ti vopred pekne dakujem.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...