Přejít na obsah

Nefunkční vnitřní osvětlení


Doporučené příspěvky

Zdar chlapi,

byl jsem šikovnej a když jsem měnil žárovku v osvětlení kufru, tak se mi povedlo to hodit do zkratu. Od té doby mi nesvítí osvětlení kufru, stropní osvětlení vpředu i vzadu, podsvícení spínače světel, jas palubovky, nastavení výšky světel a osvětlení schránky u spolujezdce. Kontroloval jsem všechny pojistky (měřákem) v pojistkové skříni u řidiče i pod kapotou a všechny pojistky jsou vpořádku. Našel jsem si i podle manuálu, která pojistka přesně by to měla být a zkusil ji změřit i vytaženou a je ok. Nevíte prosím, kde bych se měl ještě podívat nebo co zkusit?

Auto: Škoda Octavia 2 po FL, rv. 2011, combi, 1.4 TSI 90 kW najeto cca 162000 km

Díky za jakkoukoli radu nebo zkušenost

Bery

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zdravím všechny, potřeboval bych poradit. Manželce nefunguje na O2 1.9 tdi 77kw mr2010 vnitřní osvětlení ani osvětlení kufru. světla ve dveřích, v zrcátkách i autozapalovač funguje diagnostika píše následující:

už si nevím rady 😞 díky za radu

-------------------------------------------------------------------------------
Adresa 09: Centrální elektrika (J519)       Labely: SVO\1K0-937-08x-09.clb
   Řídící jednotka SW: 1K0 937 087 D    HW: 1K0 937 087 D
   Díl: BCM PQ35  H   103 0573  
   Revize: 00103 AF    
   Kódování: 40180ABCB00508C040080080350085E4076100AE430085605C0440000000
   Dílna #: WSC 22675 401 00000
   VCID: 326A22546D2F60D12F-8066

   Subsystém 1 - Řídící jednotka: 1Z1 955 119 C  Labely: SVO\1KX-955-119.CLB
   Díl: Wischer 22100  22  0601
   Kódování: 00D7B7

1 nalezena chyba:
00059 - svorka 30 pro vnitrni osvetleni
            011 - Preruseni
             info o závadě:
                    Stav závad: 01101011
                    Priorita závad: 1
                    Frekvence závad: 1
                    Počítadlo resetů: 237
                    Kilometry: 267723 km
                    Indikace času: 0
                    Datum: 2015.03.31
                    Čas: 14:30:45

             info o závadě:
                        svorka 15 ZAP
                    Napětí: 11.90 V
                        ZAP
                        ZAP
                        svorka 50 VYP
                        VYP
                        VYP

 

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Ahoj . No nevim , ale zrejme na to budes muset sam , chce to prirucku pro octavku kterou mas a podle schmatu , hledat kde je chyba , uz kdyz si psal ze to bylo nekde i mic , se me to zdalo dvny , a trosku pritazeny , fakt nevim kudy jde ten svazek , ale je to na dyl a v tomhle pocasi se to opravdu neda , zrejme je to polamany a ustipany este nekde , jak jsem psal majitel pred tebou byl prase , padaly mu pojistky tak vzal stipacky a draty jednoduse , stylem pokus omyl vystipal . No asi bych to zkusil pokud mas Facebook , na skupine ISUDAR cz/sk  nick je Jb CarTech , ten opravuje elektriku suprove , nspousta kluku ho chvali , zkus to u nej , ale pres soukromou zpravu , ne pres diskusi , to je trosku problem je to ejn o radiich ISUDAR, takze by te  mohli vyhodit , dalsi moznost skupina majitele vozu Ctavia , a nebo Octavia club , tam urcite nekdo v okli Brna bude vedet , elekterikaru co delaji auta je spousta , ale tech jktery to opravdu znaji MALO , jako vsude .

PS . Napsi do SZ email ve tvraru jmeno zavinac rozepsat domena cz poslu ti prirucku na Oct 2 pred faceliftem TDI 77Kw .

 

 

 

Upraveno uživatelem Tomdlouhan
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak Rapid neprošel na STK. Uvolněná spona před středním dílem výfuku. Je to ještě originál, takže budu muset vyměnit, jinak obal na zadním dílu výfuku je první vrstva již hodně zničená, tak budu muset odstávající přebytky odřezat abych byl minimálně dva roky pojízdný. průměr objímky na trubku před střední díl výfuku náhodou nevíte ? dělají se dva typy. @Lancelot, četl jsem tvůj příspěvek, že jsi také řešil zadní díl výfuku, někdy 202x. Již jsi měnil ? Nesvítí nám jedna dioda ve třetím brzdovém světle- řešil jste někdo opravu ? je to za zadním sklem a mám takové tušení, že se jedná o led.
    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
×
×
  • Vytvořit...