Přejít na obsah

Špatné turbo - kde koupit?


Doporučené příspěvky

Mám Octavia II (2009) najeto 325tis. Km ( z toho 180tis. Km s chipem od TDIFun) a odešlo turbo, tak hledám kde koupit náhradu. Nemáte nějaké zkušenosti kde koupit repas? Popřípadě, jestli by jste šli do nového, ale to už je celkem darda cca 22tis. Mám kamaráda automechanika, co mi ho vymění, jen nevíme kde koupit. Díky moc za radu a pomoc.

Odkaz ke komentáři

No abych, pravdu tak v origo servise jsem byl teprve dvakrát, poprvé s EGR, tam by byla komplet výměnna na Šekovku za 11000 Kč, což nebylo špatný a pak drobná oprava, ale výměna dvojhmoty za 45tis. a výměnna vstřiku za 20tis. mě na hodně dlouho odradila a vždy jsem se dostal skoro na třetinovou cenu,  mám jednoho kamaráda, co dělá ve Škoda-servisu, tak se ho zeptám, jakou slevu je schopen sehnat, ale díky za tip, origo servis mě nenapadl.

Odkaz ke komentáři
před 20 hodinami, header009 napsal:

Já bejt tebou si zkusím zajet do autorizáku a nechám si nacenit economy díl, s tím že jim necháš to starý a v kombinaci s šekovou knížkou, myslím, že bys mohl být překvapený..

Tak jsem provedl, economy díl 30tis. Kč s prací 35tis. Kč, neEconomy  41tis. Kč bez práce, takže jsem objednal za 19100 Kč originál 🙂

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...