Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
borlan

Výhřev zadního okna - upadlé kontakty

Recommended Posts

Po mordování tapece a sloupků 5.dveří v souvislosti s řešením mikrospínače jsem zjistil upadlé kontakty výhřevu  okna (jeden jsem možná odloupl já 😞   ). Co teď? Prosím radu...

Já to přilepil epoxydovým dvousložkovým lepidlem a funguje to. Ale je to prasárna. Nejlepší by bylo to napájet, ale na okno jsem to nechtěl riskovat.

Já mám ty plíšky odloupnuté. Ty plošky kam patří jsou za rohem, nějak si nedovedu představit tam pájet. Nebo to opravdu jde? A jak to riziko ohledně skla? Chystám se poohlížet po vodivém lepidle...pokud to není nesmysl.

Ještě nějaké nápady, fígle...?

Nerad bych o tuto funkci přišel, často používám, odmlžuju i mimo zimu...

Vodivé lepidlo jsem taky hledal, ale ta cena..
Spíš bych se koukl po tekutém kovu, ten by měl být taky vodivý a drželo by to líp.
Nebo jestli existuje studená pájka?

Tak jsem pátral:

https://www.svetsoucastek.cz/elektrovodive-lepidlo-wire-glue-elchemco-9ml-p104719/?utm_campaign=Zboží&utm_content=104719&utm_medium=product&utm_source=zbozi.cz

V různých obchodech různě popisují - někde super, někde začínám pochybovat o vhodnosti. Většinou uvádějí "vhodné pro opravu oken aut". Ale našel jsem i krám "nevhodné pro opravu oken aut", tak snad to je překlep?

Taky jsem narazil na samodomo řešení - dvousložkové lepidlo naplnit vodivým prachem (např. Al).

Tak nevím jak se rozhodnout...

Co myslíte, jak teda řešit?

Tak jsem i přes jisté pochybnosti objednal to lepidlo. Tak až dorazí a dokopu se otestovat (ovlivní i počasí a teploty - budu dělat venku), budu informovat o zkušenostech. Tak uvidíme...