Jump to content

Samovolné spuštění sahar


Recommended Posts

Minulý týden se mi stalo, že se z ničeho nic rozběhli sahary. Stalo se tak cca po třech hodinách od zaparkování. Šel jsem pro něco do auta a jen ho odemkl vzal věci za zadního sedadla a zase zamkl. Klíč jsem ani do spínací skříňky nedal. Za cca 10 minut přišel kolega, že mi v autě hučí sahary. Zastavili se až když jsem  znovu odemkl auto.  

Odpoledne než jsem jel domu jsem po nastartování zkusil projet chyby Caristou a vskočila ne mě, v tu chvíli, nesmazatelná chyba viz. obrázek. Ta se nechala smazat až když jsem dojel domu cca 25 km.

Kde by mohl být problém?  

 

 

Screenshot_2021-02-17-07-17-01-285_com.prizmos.carista.jpg

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Příspěvky

  • 🚨Po delsi dobe mensi update... -geometrie + srovnani volantu -zadni rameno sterace -novy uzaver nadrze -nove mrizky v prednim narazniku -nove madlo ridice vc ovladani oken -trychtyr nadobky ostrikovacu -kryt destoveho senzoru -led bile ve zpatecce -novy kryt klice   V nejblizsi dobe: -kamera MiVue J60 -led parkovacky -nove xenony (plexi) -sedacky rs -folie ve wrapstyle prague  -tonovana skla    
  • Takže jak jsem si myslel a říkal ti, nízká teplota na vypálení karbonu. Principiálně to teoreticky fungovat může, vodík s kyslíkem má teplotu hoření asi 2600°C a to se karbon vypálí. Ale! Jde z generátoru dostatek vodíku, aby se teplota dostatečně zvýšila na teplotu, kdy se karbon vypálí? Pokud ano, vydrží ji komponenty motoru? Ke generování vodíku se používá jednoduchý a levný elektrolyzér s alkalickou náplní. Jak je ošetřeno, aby se nedostávaly kapičky s obsahem KOH do motoru? Kupříkladu, KOH rozežere hliník či slitinu hliníku natotata. Z čeho bývají komponenty motoru?  Plus, vypálí se karbon všude? Může totiž jen tam, kde jde plamen.
  • Nj, tak to u me kazdopadne 😄 Ta synchronizace je ale lakava... i kdyz asi bez toho muzu byt
×
×
 • Create New...