Přejít na obsah

Žárovky H4 (Osram, Philips...)


Konny

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Taky šilhám po těch Osramech NB Plus (budu tajně doufat, že ta slibovaná delší životnost nejni jen marketing :-) ). Měl jsem předtím Philips NightGuide DL, který svítily fajnově, ale štvalo mi tam to viditelný rozdělení barevných pruhů - a taky mi přišlo, že ta levá strana byla fakt trochu hůř osvětlená, jak už tu taky zaznělo. Máte někdo zkušenosti s Bosch Plus 90?

Odkaz ke komentáři

Tak si myslim,ze ta zivotnost fakt neni marketing. Ja je mam uz asi rok a pul a jsou uplne v klidu. Samo ze se muze stat ze ti po mesici praskne ale v klidu ji vyreklamujes za novou. Bracha ji takhle vymenil. A mam treba na aute 2roky stare lampy a musim si sklapet svetla na prvni tupen protoze mi to sviti az moc daleko. A to jsou serizene s STK..... :D

Odkaz ke komentáři

houmik: jo, jo, ty Philipsy určitě svítí víc než standard a na pravý straně je silnice dobře osvětlená, ale to je, bohužel, všechno :lool: a přesně, za ty prachy. Takže Osram je v tuzemským háji asi jasná volba (ještě koketuju s těma Boschkama). Jen jedna možná naivní otázka: Osram do H1 i H7 (mám klasický světla)? Přemýšlím o projektorových světlech (čočka) - má to smysl?

Odkaz ke komentáři
Jaký klasický světla máš když tam jsou H1 i H7? To máš Fobii?

 

 

Mirouch76: přesně jak píše houmik, prostě OII s normálníma halogenama (já vím, je to těžký pochopit, ale pořád existuje pár kousků aut bez xenonů - a jedno z nich, jsem vyfasoval já). :lool: teď si mě ale s tím údivem nad žárovkama zmátl, půjdu se radši podívat, co tam fakt je - OII moc dlouho nemám.

 

Dodo-Kolín: tak viděl bych to rád, ale jezdit kvůli tomu do Kolína... :lol:

Odkaz ke komentáři

Dodo-Kolín: neboj se, jasně, že bych nikam neběžel - jsem kancelářská krysa, takže v rámci informovanosti patří strejda "Gůgl" k povinným znalostem :-) ale díky za odkaz - teď se domlouvá nějaký minisraz u nás na Plzeňsku (zatím ve stádiu pokusu), tak tam určitě nějaký dobrák s projektorama bude...

Odkaz ke komentáři
Mirouch76: přesně jak píše houmik, prostě OII s normálníma halogenama (já vím, je to těžký pochopit, ale pořád existuje pár kousků aut bez xenonů - a jedno z nich, jsem vyfasoval já). :) teď si mě ale s tím údivem nad žárovkama zmátl, půjdu se radši podívat, co tam fakt je - OII moc dlouho nemám.

No jo no. to mi nedošlo. Zmátla mě adresa. To jsem za sebe udělal pěknýho troubu. Smějte se mi zasloužím si to. :) :D

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Zdarec.Pužívá z vás někdo tyto H4http://autozarovky.elkam.cz/28678/philips-h4-x-treme-power-12v-55w-px26d-set-2ks.html---popřípadě jaká je spokojenost se svítivostí.Dik.

 

Zdarec.Pužívá z vás někdo tyto H4http://autozarovky.elkam.cz/28678/philips-h4-x-treme-power-12v-55w-px26d-set-2ks.html---popřípadě jaká je spokojenost se svítivostí.Dik.

http://autozarovky.elkam.cz/28678/philips-...6d-set-2ks.html

Odkaz ke komentáři
Já koupil Osram Night breaker amoc moc spokojen. Hodně bělejší světlo oproti klasickým žárovkám, delší dosvit a dobře vidět na pravou stranu silnice a krajnice až do příkopu. Cena sice téměř 400,-, ale uvidíme ještě jak dlouho vydrží. Jinak spokojenost.

Tak mrkni na cenu Philips Night Breaker -(odkaz asi o tří přispěvky výš) a pak si stěžuj na cenu :angry::rolleyes:

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Po vcerejsi jizde muzu napsat maly srovnani zarovek Philips Nigth Guide a Osram Night Breaker Plus.

 

potkavaci svetlo vseobecne:

Uz jsem psal driv, ze Philips NG sviti slabe na levou stranu, coz jsem si vcera potvrdil. Osram NB osvicuji levou stranu mnohem lepe. Oboje zarovky maji dost odlisny kuzel svetla, blbe se to vysvetluje, musel bych to nakreslit. Kazdopadne Philips NG daleko lepe osvicuji pravou stranu. Nerikam, ze Osram sviti spatne, svetlo je dostatecne daleko za krajnici a intenzita je taky dobra, jen P NG jsou o kousicek lepsi.

 

Zajimavy je taky rozlozeni svitivosti. Philips opravdu sviti z vetsi casti na pravou stranu, kdezto Osram maji hlavni proud svetla uprostred.

 

barva pri tlumenym svetle:

Uz na krabicce Philips NG jsou znazorneny 3 druhy barevnych pruhu (zluta, bila, fialova). Osram sviti vsude stejne (modre nebo bile, zalezi na posouzeni). Philips jsou vice do zluta na prostredku. Muj osobni pocit je ten, ze s NG vidim lepe nerovnosti na silnici, ruzny diry atd, ta zluta to proste vic rozjasni nebo prosviti, nevim, jak to mam popsat.

 

delka svetla pri tlumenym svetle:

Tam bych to videl +/- stejne, NB budou urcite vic oslnovat protijedouci auta, NG jsou udelany tak, aby neoslnovaly (zluta clona). S obouma vidim podobne daleko, NG maji vic zaseknuty konec svetla, NB jde tak nejak do ztracena.

 

dalkove svetlo:

Osram NB jsou o nejaky ten stupinek vic do bila, az jako do modra. NG se pri prepnuti na dalkovy taky rozjasni krasne. Tady v tom bode nemam ani jedny z zarovek co vytknout. Ve srovnani je to nerozhodne. NB mozna sviti o malinko vys, ale ruku do ohne za to nedam. Na mokru muze mit nekdo s NB problem, dost se to leskne a viditelnost neni uplne nejlepsi.

 

celkove hodnoceni:

Ja si necham oboje zarovky, NB na leto kvuli modrymu nadechu svetla (lip to vypada) a NG na zimu. Jak uz jsem psal, podle me NG vic rozjasnuje silnici pri tlumenych svetlech. NB zase vede diky rozlozeni svetla a osvetleni levy strany.

 

Kdybych mel dat body, tak by to vypadalo takto (max. 5 bodu):

Philips NG: 5

Osram NB Plus: 5

 

Hodnotim z vlastniho pohledu, beru v potaz i ostatni zarovky, co jsem kdy mel. Tyhle dve jsou ale na spicce, co se da tak normalne poridit v H4.

 

Snad jsem nekomu alespon trochu pomohl. Jeste podotykam, ze mam svetla hodne nahoru. Kdo jezdi se sklopenym svetlem, tak to treba uvidi jinak a napise jiny postrehy. Rozdil mezi NB a NB Plus jsem zadny nezaznamenal, bude to asi minimalni. Ted uvidim, jak dlouho ty Plus vydrzi, jestli se vyplati do nich investovat a nebo staci brat normalni NB.

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...