Přejít na obsah

1.6 MPi 74kW


Doporučené příspěvky

zkus zkotrolovat vsechny hadice, zda-li ti to nesaje vzduch, ja jsem mel taky vykon v haji, sem tam blikla kontrolka poruchy motoru a ejhle, dira v hadici v sani pred vickem ze spodu, kde jsem to nahmatal rukou a druha trubka byla vejpul, co vede z vicka do motoru ( trubka odvetrani). zafacovat, utesnit a je po problemu nebo ti ukaze néco vag.

Odkaz ke komentáři

Ja mam teraz iny problem s vykonom, obcas (nepredvidatelne a nastastie dost zriedkavo) mi pocas jazdy akoby "vypadne" motor. Zrazu netaha, postupam po plynovom pedali a po chvilke zasa ide ako predtym. Keby som vyradil, tak tusim zdochne.

Kedze to ma este lankovy plyn, tak ma napada, ci nebude nacaty potenciometer v klapke, to zasa ale by robilo pravidelne.

Teraz to robi niekedy 2x denne, inokedy je aj mesiac pokoj. :rolleyes:

Odkaz ke komentáři

On je rozdíl v zobrazované volnoběžné spotřebě na předface a face octách. U předface se nezobrazuje litry/hodina, ale zobrazuje se pořád litry/100 km, takže u předface se ukáže např. těch 4-8 litrů (to samé je i u mě a mám všechno v pořádku) a face octa se přepne do toho režimu litry/hodina a ukazuje např. těch 0,7-0,9 litrů ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Zdravím, mám stejný problém se ztrátou výkonu a s občas se studenými starty. Mám motor 1,6 74kW AKL rok 2000 (facelift). Už jsem vyměnil škrtící klapku, lambdu sondu, teplotní čidlo a všechny provozní filty. Auto jsem měl napíchnuté na VAG a žádné závady hlášeny nemám. Nevím co s tím, jo a ozívá se mi klepání z místa znázorněné na fotce tam co je to víčko (kolem to je dost mastné). :smich:

Bez_n_zvu.bmp

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

po delší odlmce se tu zas ukazuji.. tak chalani já se rozhodl pro repas motoru šla dolu hlava písty ven, nová těsnění kroužky, gufera těsnění pod hlavu... dalo se to zas zpět najel jsem cca 300 km a nově nalitý olej byl fuč, tak vše zas rozebrat zjistilo se, že gufera jsou vadná dala se nová a i potom to zlobilo olej to žere pořád teď je tam 15W40 a ztráta oleje se pořád projevuje... co b\y s tím sakra mohlo bejt. nevim co v tom servisu dělaj :palec:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...