Jump to content

Nesvítí pravé zadní světlo.


Recommended Posts

Zdravím skupino mám Octavii liftbacka rv. 2000

Mám problém se zadními obrysovými světly. Tedy nesvítí mi jenom obrysové světlo na pravé straně (všechno ostatní funguje- mlhovky, zpátečka, blinkr.

 

Nejdříve mi nesvítila ani přední obrysovka, vyměnil jsem pojistku a už svítí.

Spínač jsem taky zkoušel měnit, problém přetrvává.

Dával jsem i jinou celou patici se žárovkami, ale problém nezmizel.

 

Nějaké nápady?

Link to post
před 11 hodinami, Patrik77 napsal:

Tak se podívej jak je připojený. Jestli jako origo svorkovnicema , nebo prasácky - čokoláda, samořezný spojky .

Je to připojena svorkovnicema. Teď mám ještě jeden poznatek. Včera mi nesvítila ani práva obrysovka v předu, taky práva strana. Výměnil jsem pojistku zpětných světel. Potom se přední obrysovka rozsvítila, ale zadní světlo bylo pořád zhasnutý. Dneska opět nesvítí přední obrysovka ( pojistka těch zpětných světel je v poho) Dále jsem v zádu u pravého světla proměřil, zda tam jde proud. Proud jde, jak to těch patic, tak i do svorkovnice. Ale prostě, ať tam dám ledku nebo normální žárovku, tak to nesvítí 

před 18 hodinami, Patrik77 napsal:

Máš tažný ?

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Příspěvky

  • Věřím že FL bude o něco lepší, hlavně ty CR motory. Problém je ten že FL ve stavu ve kterým by se mi líbil není cenově už tak daleko od Octavie 3. 
  • No tak to v každém případě tě tento typ vozu, který jsi testoval ani nemohl nijak nadchnout nebo přesvědčit a to naprosto chápu.  Máš mnoho zkušeností a motoristické srdce škodovkáře, ale přijeď za mnou a nechám Tě projed v mé sériové O2 FL která má nahrkáno 320 000 km a věř, že velice rychle změníš názor, tak jak jsem já změnil v době kdy jsem přesedlal z Octavia 1 rotačky a věř, že mi ji bylo ku..va tak líto prodávat.
  • Tak menší aktualizace k mému rozhodnutí ohledně prodeje té mé jedničky... už minulý týden jsem se rozhodl že si ji ještě ponechám ovšem včera jsem našel tuto O2, dnes jsem se na ní byl podívat a když pominut technický stav který byl teda tragický tak O2 je pro mě jedním velkým zklamáním. Alespoň jsem se alespoň utvrdil v tom že se nevyplatí přecházet z Octavia 1 do O2. Ano vím že FL by byl možná lepší ale mně osobně zklamala prostornost. Ve předu jsem se díky přístojové desce a středovému panelu cítil opravdu stísněně, kvalita těch použitých plastů na mě teda také působila jako horší než u Octavie 1 a jízdní vlastnosti mě teda moc neoslovili.  A konkrétně k tomu to kousku... ve předu šlo vidět že asi menší ťukanec v minulosti proběhl, na levým zadním lemu chyběla ochranná folie a šlo vidět že byl lakovaný, přední blatníky samozřejmě měněné, spodky prahů vepředu malinko promáčklé. Po nastartování v motoru šla slyšet volnoběžka a hlavně mi bylo divné že voda v expanzce byla u minima. Teď ale to hlavní, prodávající mě nenechal ani pořádně svézt prvně řídil on přičemž už on měl problém se rozjezd, dovezl mě na kopeček za město a předal mi to ať jedu po rovince zpět do bazaru. Po tom co jsem teda sedl za volant já jsem zjistil že spojka je úplně po smrti, pedál jak bahno, zabírala úplně na začátku s tím že ten záběr byl o proti třeba 1.9 81KW ASV, nebo Mondeu 2.0Tdi fakt slabý a muselo se přidat hodně plynu.  To je asi vše, no prostě to nedopadlo a Octavia 1 zůstává. 🙂 
×
×
 • Create New...