Jump to content

Android auto


Recommended Posts

Dobrý den nevím si rady. Po spuštění app Android auto na display auta a připojení telefonu do usb zdířky vše naběhne. Vše funguje a po cca 5min.  chodu mi auto na obrazovce napíše něco jako USB není podporováno nebo USB zařízení není podporováno a telefon odpojí. Ví někdo co je za problém. Může to být například rychlostí kabelu? Mám Samsung S10 a verze androidu 12. Děkuji za pomoc. Rádio mám s tou menší obrazovkou

Link to comment

Ani restart někdy nepomůže, a jak jsem psal, občas to spadne i při bezdrátovém připojení. Ale ono se to občas chová divně celkově, někdy to koliduje se systémem auta, protože se mi najednou začne na maxidotu zobrazovat šipka, kam mám jet, což funguje do prvního kruháče, kdy mi to říká jeď zpět :). 

Link to comment

Mám OIII rok  2016 a koupil jsem na Alze datový kabel cca 5mm silný a 30cm dlouhý a při poslechu rádia vše v pohodě, ale jakmile přehrává hudba z SD karty tak se mi několikrát systém restartoval, nejhorší bylo, že zrovna ve městě kde jsem nikdy nabyl. 

Link to comment
V 16. 5. 2023 at 7:16, HONZAV1 napsal:

Stává se mi to se stejným telefonem v S3 2022 také a je jedno, jestli na kabelu, nebo bezdrátově. Většinou během pár sekund znova neběhne, párkrát to ale trvalo déle a vůbec se to nespojilo ... .

Tak tohle mi oficiálně napsala ŠKODA: Vážený pane Foite,

 
děkujeme za Váš email. Bohužel vzhledem k tomu, že funkce Android Auto není pro český trh uvolněna ze strany vývojáře této aplikace, nemůžeme zaručit plnou kompatibilitu a funkčnost.
 
Více informací o dostupných zemích naleznete na stránkách vývojáře dole na stránce v sekci často kladených otázek "Is Android Auto available in my country?":
 
Link to comment
  • 7 months later...

Zdravím panstvo, otázka. Ako docielime aby som mal spotify alebo čokoľvek okrem google máp na celej obrazovke? Jedine Google mapy idú na celú obrazovku. Ako sa dá schovať ta 1/3 kde sú mapy? Lezie mi to na nervy. V Superbe, Kodiaq, Octavia 3 to ide stlačením vľavo dole. Ale v O4 nie. Co je zle? Neverím ze to nejde.

20240117_183527.jpg

Edited by MajoM
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...