Přejít na obsah

Nesepne turbo


Doporučené příspěvky

Ahoj kluci z ničeho nic při jízdě ztráta výkonu ale nepadlo do nouzového režimu, motor jede jako SDI bez turba a ještě k tomu delší dobu točí při startu což vždy na drc po výměně startéru před cca rokem. Kontrola hadiček jsou v pohodě a výměna ventilu N 239 bo mi odpadl na svody tak se trochu spálil ale nepomohlo tak nevím po čem jít, v sobotu budeme s kolegou měnit rozvody a víko ventilů plus EGR ventil, víko protože nefunguje epcv ventil na odvětrávání na víku ventilů, díky za každou radu 👍😉

IMG_20230908_193836.jpg

Odkaz ke komentáři
V 13. 9. 2023 at 18:48, rufik133 napsal:

Ahoj kluci z ničeho nic při jízdě ztráta výkonu ale nepadlo do nouzového režimu, motor jede jako SDI bez turba a ještě k tomu delší dobu točí při startu což vždy na drc po výměně startéru před cca rokem. Kontrola hadiček jsou v pohodě a výměna ventilu N 239 bo mi odpadl na svody tak se trochu spálil ale nepomohlo tak nevím po čem jít, v sobotu budeme s kolegou měnit rozvody a víko ventilů plus EGR ventil, víko protože nefunguje epcv ventil na odvětrávání na víku ventilů, díky za každou radu 👍😉

IMG_20230908_193836.jpg

Ahoj kluci odpojil jsem váhu vzduchu a jezdil s tím celý den, nic se neděje žádná změna motor jede bez turba a startuje stejně jak jsem popisoval,

V 1. 1. 2023 at 20:11, rufik133 napsal:

Uvažuji o výměne tlumičů a per na svojí Octavii combi 1 4*4 1,9 tdi pd, nevím co za značku děkuji za rady a odkazy na dobrou koupi a ještě jakou značku horního uložení i s ložiskem právě kvůli tomu uložení budu dělat celý proces vlastně nejenom kvůli tomu ale i tak moc děkuji Martin 

 

V 13. 9. 2023 at 18:48, rufik133 napsal:

Ahoj kluci z ničeho nic při jízdě ztráta výkonu ale nepadlo do nouzového režimu, motor jede jako SDI bez turba a ještě k tomu delší dobu točí při startu což vždy na drc po výměně startéru před cca rokem. Kontrola hadiček jsou v pohodě a výměna ventilu N 239 bo mi odpadl na svody tak se trochu spálil ale nepomohlo tak nevím po čem jít, v sobotu budeme s kolegou měnit rozvody a víko ventilů plus EGR ventil, víko protože nefunguje epcv ventil na odvětrávání na víku ventilů, díky za každou radu 👍😉

IMG_20230908_193836.jpg

 

V 13. 9. 2023 at 18:48, rufik133 napsal:

Ahoj kluci z ničeho nic při jízdě ztráta výkonu ale nepadlo do nouzového režimu, motor jede jako SDI bez turba a ještě k tomu delší dobu točí při startu což vždy na drc po výměně startéru před cca rokem. Kontrola hadiček jsou v pohodě a výměna ventilu N 239 bo mi odpadl na svody tak se trochu spálil ale nepomohlo tak nevím po čem jít, v sobotu budeme s kolegou měnit rozvody a víko ventilů plus EGR ventil, víko protože nefunguje epcv ventil na odvětrávání na víku ventilů, díky za každou radu 👍😉

IMG_20230908_193836.jpg

 

Odkaz ke komentáři
V 13. 9. 2023 at 18:48, rufik133 napsal:

Ahoj kluci z ničeho nic při jízdě ztráta výkonu ale nepadlo do nouzového režimu, motor jede jako SDI bez turba a ještě k tomu delší dobu točí při startu což vždy na drc po výměně startéru před cca rokem. Kontrola hadiček jsou v pohodě a výměna ventilu N 239 bo mi odpadl na svody tak se trochu spálil ale nepomohlo tak nevím po čem jít, v sobotu budeme s kolegou měnit rozvody a víko ventilů plus EGR ventil, víko protože nefunguje epcv ventil na odvětrávání na víku ventilů, díky za každou radu 👍😉

IMG_20230908_193836.jpg

Ahoj kluci, takže jsme zdárně vyměnily rozvody, víko ventilů a EGR ventil, vyčistily sání, vyměnily všechny podtlakové hadičky, zkontrolovali jsme baňku na regulaci turba a všechno v pořádku, tyčinka od baňky se hýbe úplně v pohodě, už nevím po čem jít a vidím že vy taky ne, škoda i tak děkuji Martin 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • No myslím, že jsi určitě neudělal chybu. Tak ať jsi taky spokojený. Já jsem zatím max. spokojený 😉👍 
    • Gratulujem k autu, inak ja som vyberal medzi Octavia 3, O4, Touran, Leon tolko, az som kupil superb 🙂
    • V nasom pripade ako nahrada za octu bol kupeny hyundai i30 kombi s 1.5dpi motorom v rozumnej vybave tak, aby tam nebolo nic zbytocne, co by cloveka otravovalo, musim povedat ze paradne auto do mesta a okolia, pri predbiehani a dialnici sice straca dych ale inak super. Superb je urceny na vozenie rodiny, vylety, dlhe trasy, predsa len bezpecnost, pohodlie, priestor (mam skoro 190cm a aktualne mozno aj blizko k 120kg) viem ze to nieje zadarmo oproti tej octavii, ale doba sa pohla a to co som si v minulosti uzival - hrabanie sa v aute, menenie veci a pod, na to uz nemam cas ani chut. Ako pise Konny, octavia 1 je nadcasove auto, vzdy sa za nou otocim ked niekde vidim zachovalu, po facelifte naozaj vizualne vydarene, s nesmetelnou technikou.
×
×
  • Vytvořit...