Přejít na obsah

Poškozený zámek


Doporučené příspěvky

Obracím se na Vás s prosbou o radu co s tím. Mám Octavii 2 Combi. Někdo se mi snažil dostat do auta a rozšťoural mi celý zámek u dveří řidiče. Poškrábal i tu krytku kliky. Nejde teď dovnitř strčit ai klíček. Já ten zámek stejně nepoužíval, jen DO. Jaké by bylo nejlepší řešení ? Šla by tam nasadit krytka bez otvoru pro zámek, aby nebylo vidět že je zámek rozbitý a doničený? Nebo musím vyměnit celou vložku zámku, ale to potom asi budou ty dveře na jiný klíček co? Stalo se Vám toto někdy?

Odkaz ke komentáři

Jak ti psal kolega  v druhém tématu, zámek se dá jednak zaslepit, pak máš problém když se ti vybije baterka, případně se dá zámek vyměnit, kdy se dá nová vložka poskládat podle stávajícího klíče, řešil jsem to v minulosti taky.. 

Odkaz ke komentáři

Ano, vložky se běžně přestavují podle klíče, sám jsem to řešil, kdy mi zloděj rozlomil vložku zámku za pomocí "speciálního" zlodějského klíče, vzhledem ke stáří auta jsem tenkrát nechtěl měnit kompletní sadu zámků, tak se vyměnil jen ten v řidičových dveřích, který se přeskládal na můj stávající klíč.. 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...