Přejít na obsah

Přibržďovani předních kol


Doporučené příspěvky

Ahoj kluci po výměně nabojku a ložiska, byli měněny i homo kinetické klouby u kol a i převodovky začalo auto samo přibržďovat, myslel jsem že odešli snímače ABS tak jsem koupil nové sice neoriginální ale nové bohužel přibržďovani nepřestalo, ABS nesviti a diagnostika nic neukazuje trochu to už nechápu, můžete mi poradit děkuji 

Odkaz ke komentáři
V 18. 8. 2025 at 1:16, Pajaaa6608 napsal:

Ahoj, jak samo zacalo pribrzdovat? Memyslis tim nahodou ze ti kope brzdovy pedal kdyz brzdis. Co ABS zubate krouzky? ty jsou ok? 

 

V 18. 8. 2025 at 7:58, Patrik77 napsal:

Zvedni obě  strany.  Dělají to obě ? Nebo jen jedna? Brzdiče jsou v pořádku? Když je sundáš točí se to "normálně" ?

Ahoj právě si myslím že to dělá bud abs,EDS uzávěrka diferenciálu,mám škoda Octavia 1 combi 4*4 1,9 TDI PD měnily se nábojky i s ABS kroužkem,  ložiska, poté hned homo klouby u kol a převodovky, začalo to po výměně blokovat přední kolo nebo kola, a i při brzdění to kopalo, výměna obou předních snímačů ABS pomohlo jen pro brzdění přestalo to kopat do volantu, zůstala ta blokace kol při rozjezdu ale ne vždy, kontrolka ABS normálně po startu vypne a funguje, zkoušeno přes diagnostiku, jinak nehlásí žádnou chybu jsem z toho divnej 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • OTÁZKA, KTEROU ZDE ZODPOVÍ ODBORNÍK: VÝROBCE KABELU.   myslím, že určitě v některých případech něco poškodit lze a to nevratně. Například když nastavíte nevratný omezovač rychlosti v motorové jednotce. Ale i jinde, například v některých 09 je kódování (slavný Bajt 18), který je jen maska. Vy tedy vidíte stále 00, ale on 00 není a nesmí být. Takže vrácením 00 se nic nenapraví.
    • Mě to přijde jako nedostatek proudu. Tj : odešla baterie, špatně připojené / znečištěné / zoxidované svorky na baterii . Vyhřátý silový kabel na kostru. 
    • Ahoj, mám taky origo diagnostický kabel Ross-Tech se sadou VCDS MAX. Jsem tvůrce návodů do VIS autodiagnostické postupy. Kdo má zájem o kódování světel, podsvícení budíků, ručiček, podsvícení displeje v palubní desce, či podsvícení infoteimentu... Umím! Vše je zesilováno či zeslabováno: 1) Fototranzistorem (který lze také nastavit a to nevídaně!) , (nebo ho odstavit z činnosti) 2) Car - nastaveni - světla - podsvícení palubní desky   mrkněte na částečné ukázky možností co a jak s čím... videa zde: Kódování světel a podsvícení VCDS Víťa    Rád Vám provedu nastavení dle vašich přání!!! *Samozřejmostí je Prvotní záloha Vašeho vozu, např pro STK. *Znovu přehrání Vašeho oblíbeného nastavení vozu po STK! *Všechna Data Vám pošlu i emailem, jak scan chyb, před jejich vymyzáním, tak i kompletní zálohy vozu! Můžete si je tedy přehrát i jinde, kde budou vlastnit HEX-V2 kabel... NosekVitezslav@seznam.cz Kod pro jakou jednotku_? Potřebuju číslo jednotky: 09? a Objednací číslo. Nejlépe autoscan vozu, je to možné??? Podle ostatních jednotek lze přesněji sestavit kódování! VCDS Víťa NosekVitezslav@seznam.cz
×
×
  • Vytvořit...