Přejít na obsah

VW Golf TDI GT


Dakie

Doporučené příspěvky

Máro díky za pochvalu auta ;) ještě před týdnem bylo v plánu, že Golfik zůstane Tince, takže jsem jí řekl, ať se trochu snaží a pomáhá mi :blink: vzala to se ctí a pustila se do toho fakt s chutí :palec: ale teď je mi jasný, že Géčko zůstane mě a Tinka dostane asi Polo SDI...

 

pozdravuj Romanku a skoroprcka :palec:

 

Ricardo, se stav, co Ti brání? :D

Odkaz ke komentáři

Ricardo: tak hlavně, že už jsi OK! dovolenou si užij a hlavně za střízliva jo :pivo:

 

Máro, z toho si nic nedělej :P na mě je to taky vidět čím dál víc :( fotečku nahoď klidně sem do tématu - to mi neva :P

 

já bohužel měnit titul nemůžu, ale zkus to sám - Moje nastavení - Edituj profil a hned první řádek je Členův titul :D pokud Ti to nepůjde, písnu vittovi :palec:

Odkaz ke komentáři
byly na cliu že? ;) taky sem si poslintal.. kola mám, tyhle BBSka (zatím) :D

Bylo to na Bazoš.cz a byly na fotce na zlaté ibize na podvalu :D

Já chtěl taky BBS pavučiny s leětěným límcem - tyto : http://kola-pneu-alu.sbazar.cz/bbs-15-4x10...a-o4380756.html ,doted si s týpkem píšu :) ,ale s Cívou nebudu jezdit jen já a asi bych byl hodně zlý kdyby mi je něko poodíral nedejbože nakopal , tak jsem vybral BBS o paleček větší v bílé bez límce . Ted čekám až mi dorazí poštou

Odkaz ke komentáři
tak to jsem zvědavej, cos vybral :D já tady svoje "kolové" favority mám vypsaný :)

 

a koukám, že ty na prvním místě jsou stále na prodej... Schmidt

Tak to jsou přesně ony ,jenže ten borec co to měl na ibize měl celé leštěné ;) a prodával to za 11-12 tis :D

Odkaz ke komentáři
tak to je nějaký podezřele levný.. tyhle kola jsou bez gum za 10, s gumama kolem těch 15... jsou to prostě libovky ;)

Já jsem se ho právě ptal a on,že potřebuje prachy a rozrpodává ten svůj showcar tak je dával tak levně .Má ještě bílého passata B6 , tez takou lestenu ...

Ale s tím černým středem je to panečku libovka . Nešel by s cenou dolů ?

Odkaz ke komentáři

trošku GO - pístní kroužky netěsní a motor na 3.válci nemá skoro tlaky.. za studena čoudí, ale za tepla už je to v poho.. takže nový písty + pístní kroužky, srovnat hlavu, trysky race 520, odstranění chipu a namontování flash jednotky z OI od dieselpower.. časem turbo VA nebo VB, teď zas nevím který to je :) výfuk plně průchozí bez katu, EGR off a možná za rok, dva chip :P

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...