Přejít na obsah

VW Golf TDI GT


Dakie

Doporučené příspěvky

tak jsem to konecne precetl vsehno co se delo od posledni moje navstevy a musim rict ze to delas poradne. pekne moc pekne auticko, barva super, motor super, golf III mam rad. Jenom co jsem nepochopil jake narazniky cekas? Co ma byt neco aftermarket nebo nejakej origo dil? A jakej vnitrek bude? Seriofka nebo take upravovany? Pokud smim doporucit dak z GTI nebo GT modelu.

 

A kola k tve barve jednoznacne ty z GTI edition modelu 5x100 co byly ukazany driv na tom stribrnem golfiku. To potom bude krasnejsi jak tovarni akcni GTI model :palec:

 

Jen tak pokracuj, liby se my ze negdo upravuje i ty starsi modely a ne jenom octafky :) :D

Odkaz ke komentáři

díky za pochvalu :lol: čekám na originál zahlazený nárazníky v barvě :( kola už jsou jasný, koupil jsem 7,5 a 9x16" ET 15 a ET 25 límcáky a ty měnit nebudu B) ještě se musí teda upravit vnitřní lemy aby kola neškrtaly a budu moct jít úplně dolů ;) takhle mám sice stavitelnej podvozek ale vejškově jsem nahoře... :-/ jinak mám rozteč 4x100 a měnit se nebude ;) introš bude nejspíš alá GIV :D

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

twe, zadní zatmavený lampy jsou originál GTI, výrobce Hella, atest.. až k tomu budou fólie na oknech, zas to bude vypadat jinak.. a přední tuzingový jsou, taky sem psal, že bych je nejradši vyměnil za originál 2paraboly zatmavený.. vento front ani náhodou, mám golfa, ne vento :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...