Přejít na obsah

VW Golf TDI GT


Dakie

Doporučené příspěvky

trošku GO - pístní kroužky netěsní a motor na 3.válci nemá skoro tlaky.. za studena čoudí, ale za tepla už je to v poho.. takže nový písty + pístní kroužky, srovnat hlavu, trysky race 520, odstranění chipu a namontování flash jednotky z OI od dieselpower.. časem turbo VA nebo VB, teď zas nevím který to je ;) výfuk plně průchozí bez katu, EGR off a možná za rok, dva chip :)

Takže to nebude klasická leštěnka co má pod kapotou nula a nic ;) to bude nádherná svinka :P :) ;) Držím palce :D

Odkaz ke komentáři

Ted koukam ze mas jeste 1Z to je spatny... na GO se vyprdni.. dej tam rovnou AHF.. 1Z ma spatny pisty, tam je rozumny maximum tak ty 502ky.. a tak 110HP.. navic stejne budes muset predelavat turbo z obtoku na VNT... sehnal bych rovnou AHF s turbem sanim, chladicem oleje atd.. vse se ti bude hodit a vyjde to ve finale nejlevneji... a pokud das pak jen ty S764 tak si bezproblemu na 145HPca a turbo nebudes muset menit..

 

PS: Ted na to asi nebude mit cas, protoze zanedlouho pojede na dovcu..

Odkaz ke komentáři

dyť se teď vrátil z dovolený??? minulej tejden sem se tam chtěl stavit a na vratech cedule, že bude až v pondělí :)

 

jj, mám 1Z a právě se s ním musím dohodnout, co bude lepší.. jestli zGOčkovat tenhle motor nebo sehnat něco jinýho.. ale v podstatě když GO, tak by se daly písty z něčeho jinýho, to je jasný :P

Odkaz ke komentáři

nárazníky bohužel nejsou no :D už mohly bejt, ale to by se nesmělo posrat náhradní vozidlo.. no a ve čtvrtek jsem konečně sehnal náhradní nárazníky, takže na tom Mára může makat.. ale do srazu se to nestihne určitě.. na motor už se těším jak malej jarda :) protože zároveň s ním bude i podvozek :)

 

včera dotankováno - 50 litrů se tam vejde - mrcha jedna nenažraná ;) ale zase mám na 900km pokoj..

 

díky, díky..

Odkaz ke komentáři

s předníma světlama trošku zádrhel - v e-shopu je uvedená cena 4490kč za pár a teď mi přišel email, že tam mají chybu a že stojí pár 7790.. tak nevím jak to mám řešit :-/ podvozek by měl přijít začátkem příštího týdne :)

Odkaz ke komentáři

ubylo placení - sice se zvedla jedna splátka, ale zbytek zmizel :) navíc jsme s přítulkou našetřili nějaký kačky, tak je můžem proinvestovat :)

 

světýlka jsou Helly, jediný pěkný tmavý světla na Golfa :) ještě sem uvažoval o koupi originál světel a ty rozebrat a zalakovat.. ale víc se mi líbí tyhle, uvidíme na autě :) a co se týká podvozku, tak ten nutně potřebuje výměnu, takže stavítko byla jasná volba ;)

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
    • BUBUTECH, vedel by si dat vyrobit 2ks tych gumenych veci ? Mam vsetky suciastky ale tie stople co tu mas model sa uz nikde nedaju kupit a nemam nikoho co by mi to vytlacil na 3d tlaciarni. Dik za odpoved.
×
×
  • Vytvořit...