Přejít na obsah

VW Golf TDI GT


Dakie

Doporučené příspěvky

zimak v 16" seženeš na netu za cca 2500kč/4ks, já mám sice 5x100 ale 5x112 nebude moc cenovej rozdíl :lol:

houmik taky nepotřebuje 5x112 - má OI, takže má stejnou rozteč jako ty na FI :smich:

 

já si nechám na zimu 15", ikdyž 16" by to taky sneslo - všude hrabu :smich:

 

každopádně na zimu to zvedat musím, teď jsem si to fakt moc užíval, když jsem dělal prohrnovače :D nejvíc mě bolely ty rány od ledovatejch hroud z náklaďáků :D

Odkaz ke komentáři

ja vcera koukal na naraznik a drzi se statecne, i kdyz nejaka ta tupka tam je :lol:

 

krozo: vymenil bych 15" alu za 16" Spidery v nejaky brutalni barve, nejspis bych je nechal striknout na nejakou ruzovou nebo tak neco :smich:

Odkaz ke komentáři

noo, tam je takovej, blbe se to popisuje... to bude prave od nejaky zmrazky zku*veny :palec: a kdyz se necemu uhybas, tak na tebe lidi cumi jak na blbce nebo jak kdybys byl ozralej :)

 

Ty mas jeste jedny narazniky nebo budes lakovat tyhle?

 

Ja drazil jedny krasny Spidery v 17" uz rovnou se zimakama, ale pak jsem se nemohl dostat k netu a uteklo mi to, ale vydrazily se asi za 7500 Kc, tak me to sralo :)

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři

jj, taky dělám takový zvláštní úhybný manévry :palec:

 

mám ještě jedny nárazníky - zahlazený a už snad i v plniči :) na jaro už doufám půjdou na auto..

 

tak to naštve, 17" za tak krásnou cenu tady v ČR neseženeš (předpokládám, že to byla v A)..

Odkaz ke komentáři

Byly z Nemecka, prave ze uplne super :palec: ale ceny uz padaji i tady, co jsem koukal. Stejne to necham az na leto, letos to jeste odklepu na tech 15".

 

Taky jsem ted prodaval tomu kamaradovi moje trysky z 81, jsem zvedavej, co to s tim Golfikem bude delat :)

Odkaz ke komentáři

houmik: já mám trysky Powerplus 764 :palec: takže by tam mělo bejt 125 poníků..

 

krozo: cestou na a z besídky sem si krutě nadával za hlíny v zimě - měl jsem sníh v kolech a od 90 vejš to slušně mlátilo :) zajímavý je, že to začalo dělat až když mi odpadly kusy sněhu z auta :) předtím jsem v pohodě jezdil po dálnici 130 a nic..

Odkaz ke komentáři

vzhledem k tomu, že to váží 1175kg tak to je dobrý :palec: ale chci stage 2 - turbo VA z PD 96 a FMIC + soft od dieselpower :) s těmahle tryskama by neměl bejt problém udělat 160 koní :)

 

nevím kde s tím jezdíš, ale mě se prostě dostal při popojíždění po MB sníh do kol a pak se to chová, jako bys měl nevyvážený auto :(

Odkaz ke komentáři
máš o palec blbej rozměr kola, musíš tam mít 16" :(

Ale zas víš jak pěkně hačaj.když ještě nejsou sračky a mrazy....ted po oblevě a rozbředlým sněhu jsem domu vyjížděl na 3x..je fakt že vzorek Pirellek je asi 50%..což je u zimáku téměř na výměnu.. :smich: Navíc porovnej nějaký slušný pneu v 195/50/15 a 205/45/16 u lepších pneu je celkem rozdíl..

Odkaz ke komentáři

no já koupil na jaře v akci Pirelli Snowsport 195/50 R16 600kč/1ks a bylo jasno že budou 16", jinak bych měl taky 15", sice dle DOT 5 let starý ale teď o víku na sněhu úplná pecka, sem zvědav jak se bude ta stará guma sjíždět :( ... musíš hledat akce a slevy :smich:

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

konečně jsem nasadil boční lišty - černý lesk :lol:

 

příští sobotu vezu letní kolečka na vyleštění limců - www.lestimekola.cz

 

co za gumy na předky? jsou to 7,5x16 - přemýšlím o 195/45 Falken nebo Dunlop Sport

Odkaz ke komentáři

tak včera vyměněny silentbloky zadní nápravy - to je hned jiný poježděníčko :angry: už jen silentbloky na motoru a koncovej tlumič výfuku a podvozek bude komplet po GO :)

 

taky jsem si konečně přivezl řazení k originál převodovce, takže se může vyměnit.. a mám připravený olej na výměnu, to mě čeká nejspíš zítra :palec:

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • No myslím, že jsi určitě neudělal chybu. Tak ať jsi taky spokojený. Já jsem zatím max. spokojený 😉👍 
    • Gratulujem k autu, inak ja som vyberal medzi Octavia 3, O4, Touran, Leon tolko, az som kupil superb 🙂
    • V nasom pripade ako nahrada za octu bol kupeny hyundai i30 kombi s 1.5dpi motorom v rozumnej vybave tak, aby tam nebolo nic zbytocne, co by cloveka otravovalo, musim povedat ze paradne auto do mesta a okolia, pri predbiehani a dialnici sice straca dych ale inak super. Superb je urceny na vozenie rodiny, vylety, dlhe trasy, predsa len bezpecnost, pohodlie, priestor (mam skoro 190cm a aktualne mozno aj blizko k 120kg) viem ze to nieje zadarmo oproti tej octavii, ale doba sa pohla a to co som si v minulosti uzival - hrabanie sa v aute, menenie veci a pod, na to uz nemam cas ani chut. Ako pise Konny, octavia 1 je nadcasove auto, vzdy sa za nou otocim ked niekde vidim zachovalu, po facelifte naozaj vizualne vydarene, s nesmetelnou technikou.
×
×
  • Vytvořit...