Přejít na obsah

VW Golf V GTI


Octavius84

Doporučené příspěvky

Guest chipmann
No uvidíme, včera jsem poprvé viděl mého golfika za jízdy v různých úhlech a vypadá docela pěkně...

Jinak dnes a zítra golfík na leštění...

No ještě přední nárazník a very goot

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Chlapci, tak mám první problém: Stále (vždy po týdnu) se mi rozsvítí kontrolka motoru (ta co vypadá jako vrtulník), auto ale normálně jede. I přitom když se rozsvicí k ničemu nedojde. Žádné cuknutí nic. Pokaždý když se to napíchne, tak to píše něco o zavzušnění palivové soustavy. Co by to mohlo být? Filtr? Nebo něco horšího? Nebo vůbec jak se může palivová soustava zavzdušnit?

Odkaz ke komentáři
Doma: Třemny Audi S3, kotouče 345x30, krycí plechy, hadice....

Na cestě: Olej, všechny filtry, desky Ferodo DS2500, manžeta kloubu.

A příští týden to jde na auto...

Si nedáš pokoj strejdo viď :) :) :) B)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Tak dneska to jde všechno na auto, plus ještě vyčištění sacího koše ve vaně a oddechu ve ventil deklu, krásně zahumusenej od olejů typu Long Life. Nechápu jak to někdo mohl vymyslet

 

Hele, můžeš mi trochu popsat a třeba dát odkaz na diskuze o problémech Long Life a mazání? Zajímá mě to vzhledem k tomu, že o tom diskutujeme a navíc čekám na své tsi.

Odkaz ke komentáři

Hele zcela upřímně, nevím jestli za to můžou oleje typu LongLife, jen jsem tady napsal to co mi bylo řečeno, mým mechanikem. Jako sám moc nevěřím, že to je 100% tím, ale zase když jsem jezdil jiným benzínem na normální výměny tak jsem v motoru nikde žádnej bordel neměl. A na Golfu ucpaný oddechový kanálky pro odvětrávání a přicpanej ten sací koš. Vypadalo to jako takovej ten mazut, co se tvoří na dně chladících nádrží u kovoobráběcích strojů.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...