Přejít na obsah

OCTAVIA Tour II


Doporučené příspěvky

no vybíral jsem do firmy jedno nové auto, vzhledem ke skutečnosti, že ve firemní politika je založena na sloganu "česká firma na českém trhu od roku ...", a vzhledem k tomu, že bude s ní bude jezdit dotyčný na stavby a bude tedy vidět, to musela být škodovka, ale:

 

Tour Combi 1,6 MPi s paketem ve kterém je climatic, el. okna vpředu a maxidot, 2x bag, abs, další repro, ale bez rádia za 310.900,-

 

proti ní Focus Combi 1,6, climatic, okna v el. všechny, 6x bag, esp, rádio, palubní počítač, za 340.000,- a prodlouženou zárukou do 60.000km

 

:blink:

Odkaz ke komentáři
predĺžená záruka 60.000km??? :palec: to je nejak málo nie?? šak to najazdím za rok... :rolleyes:

 

3 roky / 60.000 km, samozřejmě záruka 2 roky bez omezení km je daná

 

 

 

 

Já Focuse mám, sice 2002 a mám O2 2006 a už bych Forda znovu nemusel. Ford je pěknej, levnej a taky jak se říká, průser na 4 = Ford.

no vidíš a já mám rok 2009 Forda a jsem spokojený, kupované nové v ČR

Odkaz ke komentáři
no vybíral jsem do firmy jedno nové auto, vzhledem ke skutečnosti, že ve firemní politika je založena na sloganu "česká firma na českém trhu od roku ...", a vzhledem k tomu, že bude s ní bude jezdit dotyčný na stavby a bude tedy vidět, to musela být škodovka, ale:

 

Tour Combi 1,6 MPi s paketem ve kterém je climatic, el. okna vpředu a maxidot, 2x bag, abs, další repro, ale bez rádia za 310.900,-

 

proti ní Focus Combi 1,6, climatic, okna v el. všechny, 6x bag, esp, rádio, palubní počítač, za 340.000,- a prodlouženou zárukou do 60.000km

 

:palec:

No co. Rádio s CD a MP3 koupíš za 4000,- a je vymalováno. Na tahání po stavbách výbava až až. Prodlouženou záruku Škodovka (na rozdíl od toho Fordu) neupotřebí. :o :P

 

A Fucus II. mě osobně ničím nenadchl. Palubka ala Kia... Pravda nebylo to kombi, ale 1,6 16V 74kW? to pod kapotou mělo :rolleyes:

Odkaz ke komentáři

hoši, hoši, jsem zase píchnul do vosího, což? nokdo přeci netvrdí, že je octa špatná, jen prostě není jediná možnost, Tourka je fajn cenovka, jen píšu, že pro koho je výbava důležitá, tak Tourka není to nej,

 

pro mě tedy 6x bag i esp důležité, pokud jsou dostupné cenově, tak i xenony, protože toho dost najezdím,

 

je to takové to Octávka od 300.000,- pokud se porozhlédnu po autech tady kolem, tak si málo lidí koupilo auto se základní výbavou za nejnižší cenovku

 

 

 

No co. Rádio s CD a MP3 koupíš za 4000,- a je vymalováno. Na tahání po stavbách výbava až až. Prodlouženou záruku Škodovka (na rozdíl od toho Fordu) neupotřebí. :palec: :o

 

A Fucus II. mě osobně ničím nenadchl. Palubka ala Kia... Pravda nebylo to kombi, ale 1,6 16V 74kW? to pod kapotou mělo :rolleyes:

 

nejde o to jestli nadchl nebo nenadchl, jen jsem chtěl upozornit, že takovej cenovej hit Tourka zase není, vzhledem k výbavě, podobně jako stará Tourka, trocha výbavy navíc, pár příplatků a výsledná cenovka byla skoro jako nová OII

Odkaz ke komentáři

todle je fakt zajimave, škodovka v Česku ma tak mizerni vybavu a v ostatnich zemich je to o hodne hodne lepši a dokonce za mene penez. Na balkanu zatim take lze poridit jenom 1,4 a 1,6 ale v zakladu to ma 2 (nebo 4 bagy nejsem si uplne jisty), klimu, el.stahovani oken vpredu, el.zrcatka, ABS, DO central, PP, a nekde se my zda že je i to radio v zakladu ..... takže ta zakladni vybava je tu seriove. Dokonce v Chorvatsku gde jsou auta uplne očesana za veškerou vybavu a gde jsou ceny skoro na urovni českych je takhle vybavena octa tour za cca 14-15 tisic euro. V Montenegru počitam tak kolem 12-13 tisic euro až se objevy a jestly vubec protože tady mame face O2 ambiente TDI za 15tisic euro a zajem o tour pri takove cene faceliftu težko bude.

 

Ja čekam co bude s tim TDI, zatim se na žadnem balkanskem trhu ješte neobjevyl, ale až to bude tak hodim cenu a vybavu, tak si treba skočte tady pro ni :)

Odkaz ke komentáři
no vybíral jsem do firmy jedno nové auto, vzhledem ke skutečnosti, že ve firemní politika je založena na sloganu "česká firma na českém trhu od roku ...", a vzhledem k tomu, že bude s ní bude jezdit dotyčný na stavby a bude tedy vidět, to musela být škodovka, ale:

 

Tour Combi 1,6 MPi s paketem ve kterém je climatic, el. okna vpředu a maxidot, 2x bag, abs, další repro, ale bez rádia za 310.900,-

 

proti ní Focus Combi 1,6, climatic, okna v el. všechny, 6x bag, esp, rádio, palubní počítač, za 340.000,- a prodlouženou zárukou do 60.000km

 

:)

Ta tourka je asi po slevě co?Ceníkově to je za 312 000,- plus paket tour plus za 10 000,- tj 322 000,- a Focus kombi je v Trendu za 329 900,-bez slevy.

Standartní výbava:

• Airbag řidiče a spolujezdce

• Boční a stropní airbagy

• ESP s ABS, TCS, EBA

• Manuální klimatizace

• Centrální zamykání s dálkovým ovládáním

• Stereorádio s CD přehrávačem

• Elektricky ovládaná přední okna

• Elektricky ovládaná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka

• Palubní počítač

• Přední mlhová světla

• 16" ocelová kola

• Anatomicky tvarovaná p ední sedadla

• Bezzátkový systém doplňování paliva

• Nárazníky, kliky dveří a zrcátka v barvě karoserie

 

U Tourky za pitomý ESP,který je dneske pomalu standart chtěj 13 000,-.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...