Přejít na obsah

Denní LED (kulaté) místo mlhovek RS


Doporučené příspěvky

Vzhledem k poničení klasického nárazníku na OII mám v plánu dát OII RS nárazník (předFL). Pokud jsem vše dobře pochopil, tak použiju sklíčka z origo mlhovek a do nich napasuju vnitřky z LED FIIRS. Spáruju konektory a potom nechám u Ferdy překodovat. Tímto zásahem přijdu o mlhovky, resp. fci corner??? Nebo lze používat denní a zároveň corner jako to funguje na původních mlhovkách?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

zdar lidi,mám OII 4x4 předface předělanou na face scouta a taky od rolbaře dodělaný LED přes světelný senzor. Akorát i když se LED v noci ztlumí na 50%, tak na mě někteří balvani blikají, že na ně svítím mlhovkama. Nestává se vám to taky?

A jak to má správně fungovat? Už jsem potkal pár face scoutů,který měly LED svícení, ale svítili hlavníma světlama a LEDky byly zhasnutý uplně. Je to teda takhle správně? Nemělo by to být když otočím kolečko na doraz do prava na potkávačky,že LED uplně zhasnou?

Odkaz ke komentáři

Origo FL RS nema denne v hmlovkach, ale zvlast :P

Ja by som si dal to denne svietenie pri zapnutych stretavackach uplne vypnut a nie len stlmit. RS FL ma denne ledky preto stlmene, lebo su to zaroven obrysovky, ktore nema v hlavnych svetlach ;)

Rolba ti to nakodoval ako ma RS FL? Cize parkovacky ti v hlavnych svetlach vobec nesvietia?

Upraveno uživatelem Kyselinka
Odkaz ke komentáři

Parkovačky normálně svítí, jsou tam xenony natačecí do stran,z čeho to nevím,jestli RS nebo něco jinýho, koupil jsem to od kluka z fora, co se s rolbařem zná a zapojení dělal on.

Ty LEDky jsou řešený přes relátko,takže kodováním s nima nic neudělám a parkovačky s tlumenýma svítí současně..

Odkaz ke komentáři

A ako si docielil, ze sa stlmuju na 50%, ked nie kodovanim? Ci nejak inak?

Ak mas parkovacky v hlavnych svetlach, tak denne by malo uplne zhasnut pri zapnuti xenonov, alebo parkovaciek....ale aj nemusi, no aby to zase niekomu nevadilo, napr. tym co maju pomahat a chranit :D

Upraveno uživatelem Kyselinka
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

ale mě je divný, že jsem potkal dva face scouty, který měli LED taky, ale svítili xenonem nahoře a LED nesvítili vůbec ani na 50%.

Jako určitě se ozvu a domluvíme se na předělání. Já bych pak dokodoval Ameriku a na ruční brzdu by mi to aspoň na při nastavení na automat zhaslo a nesvítilo vůbec nic. Co by obnášelo nahodit tam mlhovky s corner funkcí? To by se mi možná líbilo víc.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Dnes jsem mluvil s majitelem CB Auta v ČB a koukal na jeho Scouta s origo LED z výroby v nárazníku a světelným senzorem. Po manuálním zapnutí parkovaček z automatu zhasnou LED v nárazníku, po zapnutí tlumených jsou furt zhasnutý. Žádný pozhasnutí na 50%.

Auto má od nova, LED z fabriky. Tak jak to teda má být? Už je to třetí Scout s LED co mu LED s xenonama nesvítí. Dva jsem jen potkával, na třetím jsem to zkoušel osobně..

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zdravím panové. Bylo by možné napsat mi email případně tel. číslo na člověka jménem Rolbař??? Chtěl bych udělat to led denní svícení do mlhovek. Můj email sidlo.j@seznam.cz Moc děkuji

HOOOTOOOVOOO!!!!!! :pivo:
Pánové,Jarda zvaný ROLBAŘ je prostě machr!!!
Krom jiných blbynek co mi dělal nad plán jsou denní LED tam kde mají být
a fungují tak jak mají a bez chybové hlášky!!!!
To vše za čisté dvě hoďky práce!!!!
A jak to sedlo??? No líp jsem to ani nečekal!!!
Z původních mlhovek se vycvakla parabola (mimochodem to bylo jak psal Woody)
a místo ní se nacvakla parabolka LEDek i s tím zadním chladičem,maličko se to tam vyklalo
ale fakt tak o 0,5mm tak se to bodlo na 4 místech silikonem.Celé se to zpátky zadeklovalo
origo zadní pokličkou té mlhovky.Jelikož se to udělalo na původní 2pólový konentor a já vermomocí trval
na druhé funkci těch LEDek (umějí se při parkovačkách a hlavních světlech ztlumin na 50% svitu)
tak musel Jarda ještě vytáhnot z té zadní pokličky jeden kablík.Je tam takovej ideální výlisek
kterým vyšel kablík ven a ještě se tam krásně napasovalo gumové těsnění.
Zpět do nárazníku šla komplet celá původní mlhovka pouze se střevy LED.
Zapojení se udělalo tak,že se zrušila funkce mlhovek a do origo konektoru v nárazníku se poslalo (přes relátko)
napětí spínané zapalováním,pak po otočení zapalování LED svítí na 100%
Při přepnutí na parkovačky a následně i na hlavní světla tam jde štáva právě od parkovaček a LED svítí na 50%
Před jízdou k Jardovi jsem se na celou operaci tak těšil že jsem doma zapoměl foťák a tak fotky z průběhu operace nemám
pouze výsledek celé akce.Snad to na těch fotkách bude trošku vidět co a jak.
Závěr: Jarda je prostě machr,jako jedinej do toho bez problému chtěl jít a nakonec to bylo mnohem a mnohem
jednodužší než se to zdálo,hlavně to napasování se nikomu nezdálo a nikdo to nechtěl zkusit!
Jardooooo ještě jednou VELKÉÉÉÉÉ DÍÍÍÍKYYYY!!!!! :palec:

Tak,že kdo má RS nárazník a rád by řešil denní LED stejně jako Já origo LED Škoda s homologací místo mlhovek,
tak stačí objednat díly 530941067 a 530941068 (ofiko cena 1450,- až 1490,-/ks) a objednat se u Jardy. :rolleyes:

Jen tak mimochodem foto č.4 - až jsem se lekl jak to v šeru svítí na těch 100%!!! :rolleyes:

 

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...