Přejít na obsah

Zabiak ŠkodaOctavia.CZ


Doporučené příspěvky

Dobry to mas. :palec: Kuwa, chlapi, jak letos nedorazite vsichni s tema karama na sraz, tak uz fakt nevim. A urcite se musi naplanovat nejaka spanila jizda, at se lidi pekne pokochaji a podivaji, ze v CR nejezdi jen hruzy polepeny samolepkama z tesca. ;)

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři

Dobry to mas. :palec: Kuwa, chlapi, jak letos nedorazite vsichni s tema karama na sraz, tak uz fakt nevim. A urcite se musi naplanovat nejaka spanila jizda, at se lidi pekne pokochaji a podivaji, ze v CR nejezdi jen hruzy polepeny samolepkama z tesca. ;)

Presne letos se ta uroven hOdne zvedla, bylo by supr videt to vsechno pohromade :palec:

Odkaz ke komentáři

Tak teď jsem bez auta, probrzdil jsem brzdy až na kotouč nevšiml jsem si, že už tam není destička byla to ta vnitřní co není vidět. Chvilku jsem si myslel, že tam je kamínek, pak že se tam něco urvalo. :lool: Protože když se měnil podvozek tak jsem byl upozorněn na sjeté brzdy se ptal jak dlouho ještě vydrží a prej tak 5tisíc. No na tuhle se asi nepodíval.

 

 

Takže objednány kotouče Brembo Max + destičky Brembo a když jsem si prohlížel web cc dílů tak jsem objevil i pravé velké zrcátko v mojí barvě za 800stováků, takže jsem ho taky objednal protože v tom malém je hovno vidět. :lool:

 

brembo-max.jpg

Odkaz ke komentáři

Jojo, mam to taky. Jen nevim, co k tomu mam rict. Brzdi to fakt normalne, no. :lol: Jezdim plynule, takze urcite nevyuzivam potencial tech brzd. Ja jsem je kupoval hlavne kvuli tem drazkam. :lool:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...