Přejít na obsah

Vínovka


Doporučené příspěvky

Moje Octule, slouží mi dobře, nic na ní neupravuju, jenom jí dopřávám pravidelnou výměnu všeho potřebnýho i nepotřebnýho :rolleyes:

 

Jediný co bych chtěl jsou nějaký origo alu kola a možná sedačky z faceliftu, kvůli o malinko většímu prosotru na nohy vzadu.

 

Vždycky jsem slýchaval na tuhle motorizaci jen špatnosti, ale jezdím s ní už 2 roky a tak nějak mi prostě stačí a i ta spotřeba je celkem fajn.

 

Je to klasika 1.6 GLX 55kw AEE

( Airbag řidiče, ABS, všechny okna v elektrice, palubní počítač, servo a to je asi všechna výbava :o )

Dlouhodobá spotřeba 7,6l (70% město)

 

 

post-2248-1285068398_thumb.jpg post-2248-1285068412_thumb.jpg post-2248-1285068429_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Tak tě vítám mezi náma, octávečka pěkná a udržovaná, podle laku vypadá, jak kdyby sjela zrovna z výrobního pásu :rolleyes: . Nějaký ty liťáky by to chtělo, ale píšeš že je máš v plánu pořídit, tak není co řešit, jen bych se možná poohlédnul i po neorigo kolech, hodně jich je taky pěkných. Na závěr ti přeju ať ti dělá jen radost a louží mnoho a mnoho kilometrů :o

Odkaz ke komentáři
hezka okta :lol: a souhlasim s houmikem, jak jen do toho trosku sprtne, uz nikdy neprestane :D vlastni zkusenost :( :D

 

 

a...a...a votom to přece je :palec: v podstatě děláme lepší údržbu :palec: zadní světla je nutnost,vyšisovaný starý lampy blbě svítí a nevypadá to nejlíp,folie kvůli lepší vnitřní teplotě a komfortu,kola jako druhý do sady aby se nemuselo pořád přezouvat atd.... :lool: ;)

Odkaz ke komentáři

díky za pěkný reakce :palec:

 

O fólích jsem přemýšlel, nevíte někde poblíž HK kde to dělaj a na kolik to tak výjde?

černý sloupky by byly pěkný kdyby byly i ty okna zatmavený, to jo.

 

Ono já si před lety užil tunění se škodovkama a pak favoritama dost a dost, ale teď už prostě není tolik času a auto slouží už spíš

než koníček jako praktická pomůcka pro přesun z bodu A do bodu B :lool:

 

Ale občas zavzpomínám na to dřívější nadšení a něco bych na tom autě vylepšoval ;)

 

Je mi jasný, že jak do toho šáhnu, tak to pak půjde jedno z druhým :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Provedena podzimní údržba.

 

127780km najeto.

 

- výměna oleje ( Mogul 10w40 Extreme )

- výměna ol. filtru ( Bosch )

- výměna vzduch. filtru ( Champion )

 

Koupen kryt pod motor, tak snad nebude v motoru tolik humusu jako loni :lool:

 

A budou sedačky z novější okty, konečně už s výřezem pro nohy zadních cestujících a zadní loketkou, barva černá.

 

Taky bych chtěl něco provést s tou šedivou palubkou, alespoň nastříkat na černo plast kolem budíků, plast kolem ovladačů topení a pravej výdech topení.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...