Přejít na obsah

Moje slečna v černém....


najmis

Doporučené příspěvky

V garáži jsem lampu rozlepil a rozmontoval co to šlo...tohle už moc na špinavý ruce není..tak proto rozborka čočky z plastu doma. :smich:

Jinak jsem dnes při montáži LED do osvětlení RZ a stropní lampičky zjistil že druhá lampička na RZ je taky uvnitř zoxidovaná jak prase... :angry:kua nedávno sem tu jednu kupoval novou... :smich:

pak hodím fotku jak LEDky osvětlujou interiér.... :smich:

 

 

Edit:Fotos...

post-539-1247515569_thumb.jpg

post-539-1247515579_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

A příští rok vezmu druhej blaták..mno a ták za 10 let to máš jak psí kulky... :)

Ted docela jo...mám dovču...udělal jsem zas nějakou práci do který se mě moc nechtělo..třeba výměna antény abych si taky poslechl pořádně rádio :) dneska sem jel kolem..ale bylo brzy tak sem ani nevolal..ale jinak se musím zas někdy stavit.. :palec:

Odkaz ke komentáři

Počkej až budou hotový xeny.... :) :smich: Jen mě docela mrzej ty skla...bejt nový tak by to bylo rozhodně ideálnější,když už bude vnitřek ve 100% stavu....napadlo mě jediná možná varianta....sehnat co nejlevněji funglovky obyč lampy,vykuchat skla,prohodit je..složit a ty jinak new lampy pod cenou prodat...ale asi nej. řešení jak se dostat k novým sklum.... :palec:

Odkaz ke komentáři
Guest Tomas_ek
Počkej až budou hotový xeny.... ;) :P Jen mě docela mrzej ty skla...bejt nový tak by to bylo rozhodně ideálnější,když už bude vnitřek ve 100% stavu....napadlo mě jediná možná varianta....sehnat co nejlevněji funglovky obyč lampy,vykuchat skla,prohodit je..složit a ty jinak new lampy pod cenou prodat...ale asi nej. řešení jak se dostat k novým sklum.... :palec:

 

 

tak, není nad nový a nepoškrábaný ;)

Odkaz ke komentáři

Trochu to tady okořením jedním nej "tjuningem" ;)

Nedávno se začlo se stavbou nového trakturku...sem zvědavej jak to bude fungovat.... :palec:

 

R.V. -2009

Motor-Mercedes-diesel

Převodovky-Mercedes+Robur

Náprava zadní-zkrácená PV3S

Přední-zatím provizorní...

Tyč řízení+volant Fábie

post-539-1249840049_thumb.jpg

post-539-1249840061_thumb.jpg

post-539-1249840071_thumb.jpg

post-539-1249840089_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Tak tady snad už praskání rámu nehrozí....jestli bude lepší se ukáže až to bude hotové...dle mě to bude chtít na předek nějaký šípáky,aby se to pak dalo v terénu řídit...budete taky celkově o něco víc vážit než ten starej... ;) Takže se uvidí....ale zas kolikrát se hodilo i živích 90kg na rámu aby sme v blátě vyjeli ten kopec....takže těžko ted soudit.

JJ...už to je nějakej pátek co jsi tu byl....koukej se pak stavit... :D Bude rally montešpitál s trakturkem..... :palec:

Odkaz ke komentáři

použili ste vůbec nějaký díly z toho starýho? nebo to je fakt komplet new stroj? rally monte špitál radši ne, děkuji :) :palec: mno, tenhle víkend jedem na Slovensko, pak mám od pondělí do pátku školení v Práglu, ale teoreticky ten další víkend je volnej, tak to zkusím doma nadhodit :lol: nemáš něco v plánu?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Jako přijít a vidět tohle pripadne na autě, asi by me to taky poslalo do kolen 🥲
    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
×
×
  • Vytvořit...