Přejít na obsah

Moje slečna v černém....


najmis

Doporučené příspěvky

Dakie:Stejná je jen zadní náprava+2. převodovka....vše ostatní nově stavěné....Zatím na ten další víkend nic nemám... :smich:

 

P2M:To bude hydraulická brzda zadní nápravy...ještě se uvidí co to bude dělat,když tam nebude uzávěrka...

 

Skoda Montenegro:Dííky.... ;)

Odkaz ke komentáři

Tak se trochu pokročilo....pro nedostatek místa se muslo trochu improvizovat s držákem třmenu... :( soused vyrobil kapličku na budíky,dnes se namontovaly nové pakny a komplet se celý brzdy a spojka odvzdušnily.Ještě přidělat sedačku udělat kastlík na baterku a bude se moct vyrazit.... ^_^

post-539-1250272714_thumb.jpg

post-539-1250272722_thumb.jpg

post-539-1250272777_thumb.jpg

post-539-1250272786_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Tak se to už hejbe.... :palec: Je tam ještě dost práce...(není ruční brzda,není řazeni na 1. převodovce,sákne motor kolem kliky...) ale jinak to jede uplně suprově...do kopečka si to přede jako nic..žádný kuckání,dušení se..tady hold je jinej krouták než u 120ky :) která poháněla ten minulej..

 

jak psal P2M...Ten kosmodisk funguje brutálně!!brzdí to tak že se hned málem stal pruser... :angry: já řídil táta,soused a brácha stály za zadní nápravou na nosníku...já přibrzdil a jak člověk není zvyklej že to fakt flekuje tak se ty 3 vzadu sesypali mezi traktor a kolo...táta má nějaký odřeniny jinak naštěstí nic...ale byla klika že sem zastavil...zazmatkovat tak nevím.... :rolleyes:

post-539-1250366252_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Minule byla docela rally blátíčkem... :)

No a aby se neřeklo že o Fábce nic tak jen mobilem menší koupačka před zimou....vosk teprv přijde... :) když bude hezky budou lepší fotos..

A nakonec jedna slušná várka....je to fest tahoun.. :) Tahle přestavba trakturku se povedla... :D

post-539-1255119109_thumb.jpg

post-539-1255119117_thumb.jpg

post-539-1255119249_thumb.jpg

post-539-1255120072_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 5 měsíců později...

Lízo je seříznutý na výšku a tím doladěn ten přechod...No puvodně jsem chtěl to lízo upravit tak aby navazovalo na nárazák RS ale nesnížilo se ale on to pobral takhle..už jsem to neřešil a nechal ho tak...aspon je trošku jiný.. :)

Když už jsem tu dlouho nebyl tak dám nějaký fotky...novinky:asi nic...domádo lak na mřížkách a jinak jako minulej rok..jen letos 1. obdivovatel nerez znaku. :D

post-539-1272657643_thumb.jpg

post-539-1272657655_thumb.jpg

post-539-1272657684_thumb.jpg

post-539-1272657715_thumb.jpg

post-539-1272657727_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

certinka:Díky za fotos...proč bych kecal..? :wub: rentgen se líbil všem,komu to zrovna nepálilo do očí... :)

jar_da:JJ nakonec jsem to pořešil tímhle starým nerez znakem...jak jsem chtěl udělat 3D z kusu nerezu tak by to vyšlo na nehorázný peníze(za takovou kravinku) a tak to dopadlo takto a myslím taky good.JJ Yetiho verze je taky cool jen ji nějak zrealizovat..

romariooo:Škoda že jsi nebyl na oslavě ted v Doubí...no budu se muset někdy ozvat..už jsem vás neviděl ani nepamatuju.Že pozdravuju.

Hele nepřeháněj s tím autem jo.... ;) :lol::blink:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...