Přejít na obsah

Bublina ala Rubi


Rubi

Doporučené příspěvky

Kube,jak to dopadlo s tim prepinacem ?

Jsem hlupy a nerozumel jsem Woodymu co mi psal. Mechanik od Tomana nez mi ukazal jak se to vytahuje tak jsem to mel v ruce :lool: :lool: :lool: Proste jsem byl Lama :lol::lol::lol::lol: Ted uz vim B) ;) :D

 

A pro ty kdo nechodí do HavExu tak dnes jsem udělal jen toto:

post-3498-1288637608_thumb.jpg

post-3498-1288637628_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Kube
Odkaz ke komentáři
Takze jsi nakonec ten zadni tapec udelal na svihadla ??

JO dal jsem to nakonec na svihadla protoze Rubi prohlasila ze stahovacky jsou na hovno a ze v zadu stejne jezdit nebude ;)

 

Kube tak tady je kus dobře odvedené práce :D :D :D ;) Rubi bude určitě spokojená ;) tak že bude odměna :) :) :P

Diky mirku. Taky mi to dalo zabrat a odmena doufam bude ;) :lol::lol:

Odkaz ke komentáři
RUBI A KUBE.........PĚKNĚ JSTE BUBLINU VYŠPERKOVALI :palec:

 

KUBE JAK PROBÍHALA DEMONTÁŽ A MONTÁŽ ? ŠLO VŠECHNO HLADCE , NEBO LÍTALY I NESLUŠNÉ VÝRAZY ? :D

Tak krom nedostatku casu a chybejiciho klice to slo celkem slusne..... Az na dodrene ruce ze sundavani B sloupku.. Kuwa to tam drzi jak debil!!!! Snad jen tam jsem malem nechal prsty.... A pak mensi Lamactvi se spinacem svetel :) :) :) :) Ale sprosty jsem nebyl ani jednou. Byl to pro me prijemny relax k :pivo: a hlavne venku bylo hezky. Lepsi nez kdybych ten cas proflakal doma u pc ;)

Odkaz ke komentáři
Jo se spínačem světel jsem taky bojoval, když jsem rozebíral palubku, jaksi mi to nešlo podle návodu a musela nastoupit hrubá síla :)

U me nastesti hruba sila pouzita nebyla..... Jen jsem nepochopil jak na to :) Ale ted uz vim. Ted se tesim az budu dodelavat ten vrch. Cerna stropnice uz je doma. Ted uz jen slouky, madla, stinitka a svetylko.... Zrovna s Jankem debatime jestli tam nedat jeste nejake osvetleni nad zadni sedacky :)

Odkaz ke komentáři
U me nastesti hruba sila pouzita nebyla..... Jen jsem nepochopil jak na to :) Ale ted uz vim. Ted se tesim az budu dodelavat ten vrch. Cerna stropnice uz je doma. Ted uz jen slouky, madla, stinitka a svetylko.... Zrovna s Jankem debatime jestli tam nedat jeste nejake osvetleni nad zadni sedacky :)

 

A nebylo by uplně od věci se zeptat majitelky vozu co tam chce :)

Odkaz ke komentáři
Maroš ví, kdo je pro něj větším přínosem :) :)

A ty vis kdo je pro tebe vetsim prinosem?????? :rolleyes::smich: ;) :lol:

 

a jeje,jsi mne odhalil :D

No tim si nejsem tak jisty........ Ty toziz nevis pres koho je splaseny ten cistic :P Takze kdyz se to vezme kolem a kolem tak orodujes na spatnem hrobe :lol::lol: :) :D

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...