Přejít na obsah

Bublina ala Rubi


Rubi

Doporučené příspěvky

tak vypada to docela dobre.doufam ze to mas kvalitne nastrojene aby ti to nevrzalo.co ridicova sedacka uz je na tom lepe? jinak ti to slusi s tim vysavacem :lol:

 

Díky není nad pohled na pracujicí ženskou co :palec::loool: sedačka drží jak přibitá, tak doufám že to tak zůstane a nezačne vrzat..

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Tak dalsi info z planovanych a probihajich uprav Bubliny. Rubi dnes vyzvedla na poste balik a jelikoz se ji nevlez do kufru tak ceka doma az prijede vecer z prace aby ho rozbalila. Mel by obsahovat: komplet cerne sloupky a obe cerne stinitka :palec: Ted uz jen sehnat zbytek a jdu montit. Jo a hlavne bych mel dodelat napojeni CD-Changeru pod sedacku spolujezdce a napojeni vyhrevu. Pokusim si to nachystat vsechno na jaro a pak to naraz namontit at to nemusim rozebirat na trikrat.

 

A taky bych od Vas co mate Fabky( i od ostatnich,samozrejme) chtel znat nazor. Premyslim nad new prednima lampama pro Bublinu. V nabidce jsou tri moznosti: origo Xenony nebo Angels Eyes stribne a nebo cerne. Oboji osazene H.I.D. Diky za Vase nazory :palec:

Upraveno uživatelem Kube
Odkaz ke komentáři
Jo uz Hoblik ji koupil bez Xenu. Garrett z toho prej vytahl skoro vsechno protoze to nikdo nechtel :palec:

Ty brďo, prej skoro všechno - měl jsem z ní udělat výbavou classica :-))

 

Na autě jsem měl xeny (koupil je Pentadius), letní kola šly taky někomu jinému, bonus k výbavě v autě navíc je tempomat, RS budíky s maxidotem + ručičky, kožený doplňky a já nevím co ještě a to mi věřte, že na všechno byly kupci, ale bylo mi jí líto kuchat :-) A ještě jsem jim přidal origo letní koberečky, schánku pod sedačku spolujezdce a origo pružiny :-)

 

Trošku zavzpomínám :-)

post-341-1294778123_thumb.jpg

post-341-1294778136_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Garrette omlouvam se, mas pravdu dost tam toho zustalo :palec: A taky jsi mel na ni pekne kolecka :palec: A koukam ze jsi tam mel i zadni facelingove lampy. Nenasel bys prosim vice fotek toho zadku??? Ja nad nima taky premyslel tak bych rad videl jak to vypadalo. Diky ;)

 

Rubi lasko moje tohle je jen anketa. Nez se k nim dostanu a buh vi jestli tak se te zeptam neboj. :lol:

Upraveno uživatelem Kube
Odkaz ke komentáři

Kube ja bych šel taky do těch origo xenonů...

Jestli myslíš takové ty přestavba H.I.D sety tak to nedoporučuji. Měli jsme je dané na bývalé firmě ve fabce a je to děs... Po určité době to zničeho nic bouchlo a vyhořela skoro celá elektrika...

 

Já už bych teď šel jenom do origo xenonů s náklony...

Upraveno uživatelem majorak
Odkaz ke komentáři

No ty Rs nazarniky chci dat jen do predu a na obe auta. Vyfuky chci nechat schovane :smich: Preci jen je to nafta a tam se mi libi vyfuk dolu. Jedine,ze by se pak nechal udelt Bubline nejaky nerezovy vyfuk a otevrenejsim tlumicem tak bych premyslel ze ho dam rovne a do narazniku. :D A mar pravdu ze si rad hraju a zvlast kdyz to dela radost Rubi :rolleyes:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...