Přejít na obsah

Zelený polo off road


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Tak asi jsem ty technické problémy zakřikl[emoji5]. Odešlo ABS čidlo, díky Košínovi jsem zjistil které to je a tak jsem se do toho dneska pustil. Čidlo vysekat ven, šroub zarezlý jak hrom, takže jsem ho ukroutil. Odvrtat, vytočit nový závit, nasadit. No hodinku a půl jsem se s tím potrápil, ale podařilo se. Ale abych se dlouho neradoval, tak mi něco začalo klepat v tahu na 3., 4. a 5.kvalt. Jakoby něco v poloose. No to se asi brzy projeví.....Při ustálené rychlosti je klid. Netuší někdo co by to mohlo být?bd0cac68ece5834f4017fa4c93a82c5a.jpg

Odesláno z mého LG-H815 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Tak dneska v servise nebyli schopni říct odkud se line to klepání. ( možná prý spojka, poloosa, převodovka). Mám s tím pojezdit až se to projeví víc. To znamená až se to potento a zůstanu stát u krajnice.... To je něco na mě co musí mí vše ve 100% stavu..... Musím najít někoho schopnějšího kdo odhalí sluchem příčinu.

Odesláno z mého LG-H815 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Tak cesta do Žamberku autíčku dala zabrat, hluk jde určitě z levého vnitřního kloubu. Pod autem je to fest slyšet.Už jsem objednaný na příští týden do servisu. No a dneska mě autíčko nehezky překvapilo. Při potřebě brždění jsem zjistil úplně tvrdý brzdový pedál. Hned jsem vzal za ručku a tak tak dobrzdil za autem přede mnou! [emoji6] Domů jsem velmi opatrně dojel a našel jsem příčinu-praskla hadice od vývěvy. Nahradil jsem ji provizorně hadicí s opletem a zítra objednám novou.
34384cc7763375c03f4a72e342f6345b.jpg8c188cbc632295dd322a0d1a34a3b0d3.jpgc04d2c9328dba3740a1358f1560b4a05.jpg

Odesláno z mého LG-H815 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Předělávka na 6q je opravdu mazec, ale funguje to parádně. Je potřeba setrvačník se spojkou, startér, poloosy, lana řazení s kulisou můžou zůstat z 5q, jen je potřeba ten plechový držák co je na převodovce a plech co je za setrvačníkem v dělicí rovině motoru s převodovkou. No a samozřejmě převodovka a příslušné šrouby a silentblok převodovky.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Dneska jsem dovezl domů novější kočár. Jedná se o ročního Supíka 2,0 TDi DSG7 140kW L&K 4x4, je to opravdu pohodlná loď. Oproti O1 je to opravdu obrovský skok. Snad bude dobře a spolehlivě sloužit.
Octavečka se opraví a asi půjde do světa. Bude mi to sice hodně líto, ale aby stála v garáži a vytáhl jsem ji pár krát za rok, to je zase škoda. Někomu ještě udělá dobrou službu.e1958f03ea44951310151ffb60e426b6.jpgcf8eb99c289d74165c6199a2613147a4.jpg

Odesláno z mého LG-H815 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...