Přejít na obsah

Poradna lité disky a pneu


jirka.k

Doporučené příspěvky

Kluci, potřeboval bych vědět váš názor na tyhle kola. Je to 19" 8,5 ET32. Dovoz USA, cena i s dovozem kolem 15tis. (nechal bych si je poslat do UK a z UK si je přivezu sám). Ale problém asi bude se zapsáním do TP a ?ET32? nevím zda to nebude už moc??

 

kolagl.jpg

Upraveno uživatelem x Michi x
Odkaz ke komentáři

Ahoj, mam ALU 6,5Jx16 (ET50) a chci na zimu koupit jen zimni pneu (205/55 R16). V TP jsem se docetl, ze na tomto rozmeru ALu nejsou povoleny snehove retezy. Ma s tim nekdo zkusenosti, ze by daval retezy na tento rozmer ALU a jaky typ retezu by jste doporucili. Nechce se mi kupovat nove ALU (rafky). Dekuji.

Odkaz ke komentáři

Tak nějak jsem si to myslel,že to nebude nic moc...Navíc bych určo neposílal do USA prachy předem. Moje otázka spíš směřovala směrem, když koupíte kola např. na Ebay, pro příklad třeba BBS, kde sehnat TL pro zapsání do TP?? Když bych je koupil např. v Německu a měly by certifikát TUV či Dekra tak vím, ale bez nich?

Odkaz ke komentáři

Vybírám na jaro nějaké alu disky, mám dva ale nemohu se rozhodnout který z nich :)

Co vy na to?

Taky bych chtěl aby nebyly utopené, tak se chci zeptat jestli to ET35 bude v pohodě.

 

1) http://www.pneumatiky.cz/enzo-h-7x16-5x112-et35-stribrny-lak-PCZEHP8.html

 

2) http://www.pneumatiky.cz/dezent-f-7x16-5x112-et35-titanovy-lesk-PCZTFP8S.html

 

 

Jedna věc pro zamyšlení ,co budeš dělat s tím chromovým povrchem pokud si

ho nedejbože odřel, ten povrch nedohoníš.Já měl Alessio Super předchůdce

těch Dezentů.Odřeli mi je před domem a byl jsem z toho na kyslík :angry:

Jinak jsme těch kol prodali opravdu hodně a jsou to snad jediný kola,která

sluší všem autům. :palec: a za dobré peníze.

Enzo H zase vypadá lépe v menších průměrech a má lepší povrchovou upravu,

určeno Alcarem i pro zimní provoz.

Upraveno uživatelem Skrabi
Odkaz ke komentáři

Ty my čteš myšlenky, nad tou nahnědlou barvou těch dezentů. Hodně podobný tvar tech enzo už jsem zahlédl na octě a hned mě to zaujalo, proto mezi nimi vybírám :palec:

Vezmu to enzo v 16", ještě hledám obrázky jestli to na nějaké octě nemá někdo vyfocené, jak to vypadá. :)

Tu čínu brát nebudu, i když se mi moc líbí. Měl sem 7 let disky značky titan a neměl sem žádný problém. Nejezdím jak čuně a díry nevymetám. A když už tak mě to bolí víc než to kolo. :D

Odkaz ke komentáři

Kluci jednu radu potřebuji. Chystám se na zápis kol do TP a pročítal jsem stránky min. dopravy a píšou tam, že potřebuji TL, TUV a překlad podmínek. Když jsem koukal na překlad podmínek co tam měli od Alcaru, tak ten měl 325 stránek! :o opravdu musím tisknout všech 325 stránek?

Asi jsem natvrdlý, ale nedokážu pochopit, co mám k těm dalším dokumentům přidat. na alcaru mají i překlad tuv, tak nevím, jestli to po mě budou chtít a nebo ne... :blink:

 

víte někdo, co, proč a jak? :lool: :pivo:

 

dík

 

Petr

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...