Přejít na obsah

propadá se pedál brzdy


Doporučené příspěvky

Chlapi pomooooc,

nikde sem tu nenašel tohle téma, snad nejsem debil a něco nepřehlíd, ale propadá se mi pedál brzdy i potom, co sem to nechal odvzdušnit, vyměnil destičky a nakonec nechal vyměnit hlavní brzdovej válec, kupoval sem pro jistotu i originál a nic. Prostě pedál je furt měkej a když dojde na ABS tak normálně brzdí ale hned jak ABS přestane pracovat, tak se propadne, když pak stojim někde v kopci a jenom trochu víc sešlápnu, tak mi sjede prakticky až na zem...Posilovač normálně dává a když na to šlápnu s nenastarovanym motorem, tak je pedál tvrdej...

Neporadil byste někdo? Mam 1,6 tour 2004, najeto 80 000

Předem díky moc, sem v koncích

Odkaz ke komentáři

Nejde o to jak jezdis, ale kolik maji nalitano... Skus to zaskrtit a sam uvidis. Nej jsou kleste na svareni..

Ono jde o to ze se secte vule na new destickach a stary kotouce a cele se to potom nejak prohne a proto se zda ze se propada pedal. Ted jsem delal na jedne O I stejnou vec. Po vymene desticek se to propadlo... Zaskrtiů jsem to a tim padem jsem vyloucil abs a hlav. brzdovy valec...Dej vedet jak dopadnes...

Odkaz ke komentáři
  • o 5 let později...

Pokud si měnil brzdové destičky tak si stačoval píst a pokud si nepovolil odvzdušňovací ventil tak ti brzdová kapalina šla na horu do brzdového válce a otočila ti gumičky. Ono se to po čase správy samo, ale doporučoval bych se podívat na gumičky přece jsou to jen brzdy.. Cus

 

Odesláno z mého D5803 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři

Teda menil som kotuce aj platnicky na xy autach a nikdy som pri zatlacani pieatu nepovoloval odvzdusnovak,maximalne som otvoril nadrzku kvapaliny a ziadny problem nikdy nebol.v tvojom pripade by som urcite vymenil samostavy,mas vydrane hrany a klinky sa nedokazu nastavit.mal som podobny problem s bubnami.

Odkaz ke komentáři

já todle mám co mám oktu a už sem zkusil kde co a je to furt stejný bez motoru je vše o,k jak ho nastartuju a stojím na místě tak de pomalu k zemi

za jízdy je to bez problémů brzdí jak šlak jakmile zastavim třeba na křižovatce a víc sešlápnu pedál de pomalů dolů

už si začínám myslet že je to normální

ta druhá okta co mám to nedělá a to mi mate :)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...