Přejít na obsah

AUTO netopi ukazatel teploty lezi


Doporučené příspěvky

dobry den toto tema jsem nenasel,, kdz zapnu zapalovani tak rucicka na ukazatel teploty jen lezi drive mi vyjela, dirve auto topilo po 5 min jizdy a den jedu treba 15-20 km a fouka jen vlazny vzduch a rucicka jen lezi,malo kdy se hne dekuji za pomoc ted v zime je to docela blbe

Odkaz ke komentáři

Pokud neni chyba v budikach ( mas rok 1998 ) - casta zavada v plosnem spoji, tak pichnout na VAG jestli to nahodou nehaze vadne cidlo teploty. Pokud mas vyssi spotrebu, tak bych vymenil termostat, protoze by mohl byt trvale otevrenej, tim padem auto malo topi a zere.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...

Haló, napíšu i tady, protože se mě to teď týká taky, netopí, ale termostat jakože jede, i když dopoledne jsem jel jen na malý okruh, termostat neotevřel a auto netopilo, teď odpoledne zkušební jízda, termostat vodu pustí k chladiči, z chladiče hadice už taky teplá, ale stále netopí???!!! Nevim jestli s tim můžu jet, do servisu je to nejblíž 24km ... Help please ...

Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...

tak to je paráda :palec: ...nakonec jsi koupil jen to hrdlo termostatu?

JO JENOM TO HRDLO ,DRŽÍ TO NA DVOU ŠROUBECH A JEDEN SE NÁM PODAŘILO UKROUTIT :angry: ALE NAŠTĚSTÍ TO DOBŘE DOPADLO , KDYŽ JSME TO HRDLO SUNDALI ,TAK ZŮSTAL TRČET KUS ZÁVITU ,TAK JSME NA TO NAŠROUBOVALI DVĚ MATKY ZA SEBE A POVOLILI JSME TO KLÍČEM :palec:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...