Jump to content

kingdave

Uživatelé
 • Content Count

  282
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutrální

Kontakty

 • Website URL
  http://

Recent Profile Visitors

1 506 profile views
 1. Právě koukám,že ty brzdy jsou mega veliké na 1.6 motor. Proto jsem se ptal... Já dával na 1.6 75kw (Octavia) a časem i 1.9 TDI (golf) tlumiče Bilstein B4 + pružiny KYB a výšku jsem měl stejnou. Proto mi nejde do hlavy, proč máš o tolik ten předek zvedlý. A výšku vozu určuje pružina,ne?
 2. To je divný.... Se mi to zdá nebo máš nějaké veliké přední brzdy? Nedával jsi jinou těhlici?
 3. Si časem ještě krapet sedne. Ale já když kupoval pružiny na Golfa nebo Octavii. Vždy výška seděla. Bral jsem KYB. Máš momentální foto auta z boku?
 4. Já si nemohu pomoct,ale ta stříbrná před tím mi připadala honosnější. K mercedesu se hodila více než nynější modrá. Ale je to samozřejmě jen můj názor...
 5. Nekoupil jsi přední pružiny na TDI?
 6. Nevím,ale zrovna ty Bosch poslední dobou nic moc.
 7. @raym0n,díky za nabídku a rady. Vím,že těch 10 tis na kolo je málo. Teď má nějakého starého favorita brian trekk. Před tím měl jiné kvalitnější kolo,ale to mu bohužel ukradli. Proto jsem mu chtěl koupit něco lepšího,jelikož ten favorit absolutně nedává lesní a polní cesty. On toho vesměs nenajezdí moc,takže by mu starší dobré kolo jistě udělalo radost. Má 178 cm. Ty jsi odkud?
 8. Poraďte nějaké kolo pro důchodce do 10 tisíc korun. Do obchodu,na poštu,do lesa..... Denně max 2 km najede. Dá se vůbec sehnat solidní kolo do této cenové relace? Dárek pro otce k narozeninám. Díky
 9. Verze BN kterou vlastním se vyráběla v Mexiku. Teď ta nová BP se opět montuje v Japonsku. Romariooo má BK,ta je též Japan.
 10. Právě, že výroba Mexiko. A to je asi kámen úrazu. 3x reklamace podvozku. Z toho 1x vytekl po 4. tis km zadní tlumič a 2x vrzání a pukání přední nápravy při přejezdu nerovností( výměna uložení + návleky na pružiny) Stejně vrže pořád. Rezavé zadní sedačky už z výroby. Když je pod nulou, nevyhřívá věnec volantu. Drhne řazení a za studena jdou některé rychlosti těžko a na 2x. Lak je bída. Kapotu a zadní kufr jsem musel sám seřizovat,jelikož byly špatně slícované. Začíná se párat sedačka řidiče. V interiéru neskutečné lupání plastů atd...
 11. Já vlastním od novoty Mazdu 3 2018 a žádná sláva. Překvapilo mě, jak je auto nekvalitně až odflákle vyrobené. Už bych si ji nekoupil znovu.
 12. A jaká bude náhrada ? Je to o zvyku. Málo času jsi tomu dal.
 13. romariooo,to jsi nevěděl,že Garmin nejsou dotykové? Snad ne. Je to jen o zvyku....
 14. Přesně tak. Ty Xiaomi jsou spíš takové "hračky. Já je kupoval s tím,že si je nechám např. když dělám na baráku,autě atd. Prostě takové pracovní hodinky.
 15. Můžeš mít zaplou funkci"Always On Display" kdy ti hodiny svítí pořád. Bohužel jde do kytek výdrž baterie. Nebo klasika,zvednout zápěstí. Chtěl jsem Samsung hodinky. Ale baterie bída. 3 dny max. Potom jsem narazil v akci na Xiaomi gtr a výdrž s amoled je neskutečná. 10 dní dávám běžně. Nicméně, pořád koukám po Garminech. Ale ten jejich displey nepřekousnu zatím. Uvidím naživo ty Venu.
×
×
 • Create New...