Přejít na obsah

Přestavba na LPG


LPG do auta  

68 hlasů

  1. 1. Dali by jste si LPG do svého auta?

    • Již ho v autě mám a jsem spokojen.
      19
    • Již ho v autě mám/měl, ale znovu bych si ho do auta nedal.
      2
    • Uvažuji o montáži.
      29
    • LPG do auta nechci.
      18

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Všetko je to na servise. Ja keď som si dával robiť plyn tak som riešil všetko. Aj ceny servisu a podobne. Nie som zástancom toho, že všetko vybaviť, čo najlacnejšie, ale chcel som vedieť na čom som. Na výmeny filtrov je istý kilometrový nájazd. Ale dosť napríklad záleží aj na tom kde tankuješ. Či kdekoľvek alebo stále na jednej pumpe a podobne. Pretože aj to dosť rozhoduje o zanesení filtrov. Ja chodím do legasu každých 15tis. km ale naozaj to záleží, čo tankuješ aký kvalitný plyn. Pri nejakom nekvalitnejšom plyne kľudne môžeš ísť na menenie filtrov po 10tis. km..

Odkaz ke komentáři

Mu nemozes nejake peniaze pozicat? ved do roka by si to mal spat. Mozno do dvoch, zalezi kolko rocne najazdi, ale urcite by sa ti to vratilo. Ale co sa tyka lpg na splatky tak myslim, ze by s tym nemal byt problem ale vsetko zalezi od daneho servisu.

 

Zdarec neriešili ste niekto lpg na splátky? syn si chce dat prerobit roomster na plyn, len teraz ze nema nejako peniaze tak, ze by si to vzal na splatky. Len riesime ci vlastne je niekde taka moznost. Vdaka.

 

Odkaz ke komentáři

Nechcem mu poziciavat. Nech si zvykne na to, ze ked nieco chce tak musi na to mat nieco odlozene alebo to musi splacat. :-) Chcem aby sa naucil, ze vzdy tu nebudem. Tak rocny najazd ma teraz okolo nejakych 20tis..myslis ze od servisu to zalezi? cize este aj to si bude musiet zistovat po servisoch. Parada, to bude kym najdeme nejaky vhodny servis.

Odkaz ke komentáři

Neptun je to rôzne. Ja tiež som za tých 15tisíc kilometrov. To je také optimum. Na viac by som neťahal určite.
Komener veď a ako inak by si chcel zistiť či sa dá na splátky, či nie? Tak servisy obvolávať zrovna nemusíte. Stačí, keď si stránky servisov prejdete a tam určite budú mať napísané aj ako sa dá prestavba financovať.

Odkaz ke komentáři

nechce si poziciavat z banky, preto hlada ci nejaky servis na montaz lpg nespolupracuje s nejakou firmou cez ktoru by to mohlo ist na splatky. Co ti poviem, poradit si neda ze si ma setrit tak teraz nech hlada moznosti. Hovoril ze uz nejake servisy pozeral, ze moze to ist cez nich na splatky, len treba sa rozhodnut aky system zvolit. Co uz nie je take jednoduche.

Odkaz ke komentáři

Čo si - taký blázon nie som aby som pozeral len na to, kto dáva na splátky a kto nie. Ja som v podstate pozeral aby to bol kvalitný systém, na splátky a aby celkom aj cenovo dobre vychádzal. Nie som síce za to že vybrať najlacnejšiu ponuku ale zase ani nemám záujem niečo zbytočne preplatiť :-)

Odkaz ke komentáři

kvalita systemu? a k tej sa ako dopatram? ked nemam so ziadnym systemom nejake skusenosti?

 

uz tu padlo ze by si si mal pohladat systemy. Systemov je viac a montaznych stredisk alebo ako to nazvat este viac. Podstatne je najprv sa rozhodnut pre system ci polsky ci taliansky - ja som skor za taliansky. Asi som proti polskym veciam zaujaty alebo neviem ale to je jedno. Potom som si pozrel kde talianske montuju ake su tie talianske v com sa odlisuju a taketo veci :-)

Odkaz ke komentáři

tak v takychto veciach ja doverujem viac talianom. Preto po takychto by som sa na tvojom mieste systemoch obzeral. A celkom aj fajn by bolo sa v servise potom informovat ked do nejakeho pojdes alebo budes volat ako to je s udrzbou systemu a kolko to u nich stoji

Hned budem v obraze? lenze ako z toho zistim ktory je lepsi? ze s nim nebyvaju nejake problemy, ze sa nekazi a podobne?
Ha. Tak k polskym veciam ja pristupujem tiez s velkym strachom ale parkrat ma uz poliaci prijemne prekvapili, aj ked je mi jasne ze zrejme taliani budu vacsia zaruka kvality nie?

 

Odkaz ke komentáři

geckoslov ty si pisal, ze v takychto veciach viac doverujes talianom, ja som pozeral ktore su talianske systemy a je ich viac, s ktorym mas skusenost?
herkules32 ale tak toto sa stane len ak clovek pravidelne neabsolvuje vsetky potrebne kontroly a servisy nie? samotny system nemusi mat ziadny problem ak clovek dodrziava vsetko co mu v servise odporucia

Odkaz ke komentáři

je ich veru viac, ja mam skusenost s talianskym tartarini.. Mozno by nebolo na skodu aby si si tieto jednotlive systemy talianske poprezeral po nete. My sme pri tomto doposial nezaznamenali nejaky problem alebo nieco take, takze ja ak by som isiel davat na plyn dalsie auto tak zrejme by som opat volil tento system

Odkaz ke komentáři

Asi ide aj dost o to ako je system namontovany nie? Ja sa obavam ze system vyberiem dobre, len montaz aby bola dobra. Tebe to kde robili? neviem ci si to uz niekde pisal alebo nie, lebo som to nevidel, reku po akom servise sa mam poobzerat ked tebe to dobre urobili... Cena sa da zistit ako v servisoch?

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Systém keď ti ho dobre od nova namontujú a nemáš problém tak je to jasný znak toho, že systém je ok a montáž tiež, lenže ak ty kúpiť od niekoho auto ktoré má lpg systém úplne rozladený tak to buď svedčí o tom, že síce chodil s tým autom majiteľ do servisu ale neurobili to ok, alebo majitel na údržbu systému z vysoka kašľal

geckoslov ty si pisal, ze v takychto veciach viac doverujes talianom, ja som pozeral ktore su talianske systemy a je ich viac, s ktorym mas skusenost?
herkules32 ale tak toto sa stane len ak clovek pravidelne neabsolvuje vsetky potrebne kontroly a servisy nie? samotny system nemusi mat ziadny problem ak clovek dodrziava vsetko co mu v servise odporucia

 

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...