Přejít na obsah

Přestavba na LPG


LPG do auta  

68 hlasů

  1. 1. Dali by jste si LPG do svého auta?

    • Již ho v autě mám a jsem spokojen.
      19
    • Již ho v autě mám/měl, ale znovu bych si ho do auta nedal.
      2
    • Uvažuji o montáži.
      29
    • LPG do auta nechci.
      18

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

v com vidim vyhody osobne si myslim ze je velkou vyhodou ze plyn predlzuje zivotnost motora a hlavne sa znizia naklady na pohonne hmoty.. ;) a zase keby si chcel na benzin tak mas vzdy moznost si prepnut, takze myslim ze je to fajn :)

Odkaz ke komentáři

tak co sa tyka ceny, tak to si mozes v jednotlivych servisoch poziadat o cenovu ponuku, cena sa odvija od poctu valcov, ale vybrat ten spravny system no.. nie je to lahke v prvom rade si musis zvazit ci si ochotny si priplatit, ja osobne by som si kupil radsej drahsi ale kvalitnejsi system a to aj z toho dovodu lebo myslim, ze navratnost investicie je ista ;)

Odkaz ke komentáři

a ak ti mozem poradit, tak si radsej priplat oplati sa to :) aj servis hlavne s rozumom vyberaj. Ak budes chciet mozem ti dat potom kontakt na ten kde som bol ja, ale hlavne si ujasni este tieto veci

Odkaz ke komentáři

coraz viac nad tym premyslam a hovorim si, ze ked si teraz priplatim tak aspon do buducna budem mat pokoj. Cenovu ponuku mi urobi kazdy servis? Chlapi ja si cenim, ze mi pisete ze mam servis s rozumom vyberat, len ja ani nemam prehlad o tom ktore servisy su ok a ktore nie :) preto som tu aby ste mi poradili :) ty si bol kde? Ja uz som si povedal ze si to pojdem dat urobit aj 200 km od mojho domu len aby to bolo poreiadne.

Odkaz ke komentáři

mal by Ti urobit kazdy a dokonca nezavazne. Pozri ja Ti mozem povedat tolko, ja som bol v Legase po zvazeni vsetkeho mozneho som sa rozhodol pre nich a nelutujem, urobili mi to za dobru cenu a myslim ze aj velmi kvalitne este som tam nemusel byt s tym ze by som mal nejaky problem alebo ze by som musel nieco reklamovat. Ono je naozaj dost podstatne kde si to das urobit pretoze na tej montazi zalezi viac ako si mnohi myslia.

Odkaz ke komentáři

mal by Ti urobit kazdy a dokonca nezavazne. Pozri ja Ti mozem povedat tolko, ja som bol v Legase po zvazeni vsetkeho mozneho som sa rozhodol pre nich a nelutujem, urobili mi to za dobru cenu a myslim ze aj velmi kvalitne este som tam nemusel byt s tym ze by som mal nejaky problem alebo ze by som musel nieco reklamovat. Ono je naozaj dost podstatne kde si to das urobit pretoze na tej montazi zalezi viac ako si mnohi myslia.

 

co je v tvojom pripade dobra cena?

Odkaz ke komentáři
Guest dudo1987

 

co je v tvojom pripade dobra cena?

 

dobrá cena, čo sa týka prerábky je okolo tej tisícky plus samozrejme poplatky a jedno s druhým. Niekde možno si videl ponuku aj za menej ale podľa môjho názoru, za menej urobiť kvalitne, dobre prerábku auta na plyn nie je možné.

Odkaz ke komentáři

 

dobrá cena, čo sa týka prerábky je okolo tej tisícky plus samozrejme poplatky a jedno s druhým. Niekde možno si videl ponuku aj za menej ale podľa môjho názoru, za menej urobiť kvalitne, dobre prerábku auta na plyn nie je možné.

 

presne ako hovoris, od tisicky hore to vacsinou ide. Ale netreba zabudat, ze to co do auta teraz das ze sa ti to po case urcite vrati, ak to budes mat dobre urobene..

Odkaz ke komentáři

pozeral som nejake cenniky ale vacsina to ma delene podla poctu valcov. Legas je v pezinku nie? ja som videl uz rozne ponuky boli aj take, ze 700 - 800 ale to sa mi zda velmi malo a do takychto kvazi vyhodnych ponuk ja nemam nejako chut ist a riskovat ze by nieco bolo zle spravene a vyslo by ma to zbytocne dalsie peniaze.

Odkaz ke komentáři
Guest dudo1987

Áno v Pezinku. Tí mi prídu férový aj čo sa týka ceny aj kvality. To čo píšeš, to sú tie ponuky o ktorých som Ti vyššie písal je to len na prilákanie zákazníkov a nič poriadne z toho. Po pravde sa ani riskovat njeoplati musíš si zvážiť či radšej teraz zainvestuješ a budeš mať pokoj alebo teraz ušetriš ale je možné, že potom budeš furt musieť chodiť na opravy a podobne.. ;)

Odkaz ke komentáři

a od coho sa cena prestavby odvija? od typu auta alebo?

vo vseobecnosti sa da povedat ze od typu auta, ale ide hlavne o to kolko valcov ma dane auto ktore chces dat prerobit na plyn ;)

Odkaz ke komentáři

Áno v Pezinku. Tí mi prídu férový aj čo sa týka ceny aj kvality. To čo píšeš, to sú tie ponuky o ktorých som Ti vyššie písal je to len na prilákanie zákazníkov a nič poriadne z toho. Po pravde sa ani riskovat njeoplati musíš si zvážiť či radšej teraz zainvestuješ a budeš mať pokoj alebo teraz ušetriš ale je možné, že potom budeš furt musieť chodiť na opravy a podobne.. ;)

 

to je vec ktorej sa chcem vyhnut to je snad jasne. Ty si nemal zatial ziadny problem? ze by si musel nieco reklamovat alebo tak?

Odkaz ke komentáři
Guest dudo1987

musíš si zvážiť viacero vecí. V prvom rade to, že koľko km plánuješ ešte na aute najazdiť, resp. ako dlho ho chceš ešte mať. Či vôbec sa bude mať kedy tá investícia vrátiť. A potom si pozri na nete prepočet návratnosti, podľa toho koľko teraz ročne najazdíš tak Ti to vypočíta za cca aký čas by sa Ti to celé malo vrátiť

Odkaz ke komentáři

a da sa ze si niekde aj preratam cez online kalkulacku ze ako by mi to vyslo? ci si to musim sam pocitat.. Rozmyslam nad tym, ze vlastne plyn by mohol aj zvysit celkovu cenu vozidla, ci nie?

 

vsetko sa da, zadaj si do googlu a urcite ti vyhodi nejaku kalkulacku. Ja som si to prepocital na tejto http://www.legasauto.sk/sk/montaz-lpg/prepocet-navratnosti-lpg.html a hned som pri nich aj zostal. Ale je dalsich xy kalkulaciek, tak pohladaj vyskusaj, prerataj si ci sa to oplati. Rozmyslas dobre, tym ze je tam lpg tak celkova predajna cena by mala byt vyssia. Mne sa to napriklad oplatilo, teraz keby znovu idem do toho tak uz ani nevaham, lebo mam istotu, ze peniazky sa vratia.

Odkaz ke komentáři

pozreram to cez ten link co si mi dal a vyzera to, ze sa mi to celkom aj oplati, ze za nejaky rok a pol popripade dva by som mohol mal tie peniaze spat. Cize to znie dost lakavo. A ked sa mi to vrati tak uvidim ci este budeme jazdit alebo ci auto predame, ale myslim, ze sa mi to oplati tak ci tak

Odkaz ke komentáři
Guest dudo1987

 

to je vec ktorej sa chcem vyhnut to je snad jasne. Ty si nemal zatial ziadny problem? ze by si musel nieco reklamovat alebo tak?

 

nevsimol som si, ze si mi pisal, sorry. Zatial bez problemov, nemusel som ako niektori z inych servisov, chodit na dotahovanie alebo na reklamacku. Bol som len na kontrole a vsetko zatial ide ok.

Odkaz ke komentáři

v pohode nic sa nestalo, ja som tam uz volal ze co by som chcel a tak takze to predsa len pojdem riesit do pezinku. Poslal som si najprv ziadost o cenovu ponuku a prisla fajn ponuka, cize nevidim dovod neist do toho. Snad bude vsetko v pohode a bez zbytocnych problemov. Povedali ze za den by som mal byt hotovy tak som zvedavy. Potom dam echo ako sa mi jazdi.

Odkaz ke komentáři

kam do PK? tiez teraz s kamaratom rozmyslame ci do plynu nepojdeme, kedze obaja auta vyuzivame na pracovne veci a rocne nas to stoji nemale peniaze ktore sa nejako nemaju kade vracat. Kolko by Ta to malo vyjst?

Odkaz ke komentáři

kam do PK? tiez teraz s kamaratom rozmyslame ci do plynu nepojdeme, kedze obaja auta vyuzivame na pracovne veci a rocne nas to stoji nemale peniaze ktore sa nejako nemaju kade vracat. Kolko by Ta to malo vyjst?

pokiaľ ročne najazdíte mnoho kilometrov, že investícia do prerábky je schopná sa vrátiť najneskôr do dvoch rokov tak ani neváham a hneď do toho idem.

Odkaz ke komentáři

ja som tiez vahal, ale reku idem do toho a uvidim casom ci to bolo dobre rozhodnutie. Zatial som pokojny a verim, ze to bude fajn, no az cas ukaze. Do Legasu, ten je v Pezinku. Dostal som tu tip a celkom fajn sa s nimi dalo dohodnut ze co a ako, tak vidim to ruzovo :) nejakych 1500 euro uz ale so vsetkym. Aj zapis do papierov a jedno s druhym. Na to si budem veru davat teda riadny pozor ;) az po velkej noci, lebo sa chystam na tyzden odcestovat.

Odkaz ke komentáři

tak z tohto uhla pohladu nie, ale tak ked niekto system zle namontuje tak to dobre rozhodnutie urcite nie je :) ono to bolo tak jedno s druhym. Zistoval som si systemy potom servisy a nakoniec som to konecne nejako zbuchal dokopy a rozhodol som sa pre nich. Konzultoval som s nimi, ze vlastne preco taky system a ako dlho to bude trval a preco to bude stat tolko a tolko a jedno s druhym. Cize v mnohych veciach mi naozaj pomohli ze mi to tak vysvetlili a v pohode sme sa dohodli

Odkaz ke komentáři

ahojte, chcel by som sa opytat ci by ste mi vedeli poradit od coho sa odvija cena prerabky auta na plyn, ci to je od systemu alebo od typu auta alebo od coho. Nejako sa v tom celom stracam a kedze uvazujem kvoli setreniu nad plynom tak je to pre mna dost dolezite. Dakujem

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • sice jsi v sekci OIII,ale pokud jsi na FB-spoj se s Daniel Haborák,ten 100% poradí co a jak  
    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
×
×
  • Vytvořit...