Přejít na obsah

Octavia III


Doporučené příspěvky

Tak dnes som išiel na OII-FL a vaša diskusia o plastoch a ich tvrdosti je trochu out. OII-FL má tvrdé plasty na dverách, madlo dverí z divného plastu bez potiahnutia gumou (ktorá sa však na OIIpredFL lúpe). Takže to nie je terajší výmysel Škodovky, ale je to už pár rokov. Som rád za OII pred FL.

Odkaz ke komentáři

Niki, vnímání designu je opravdu subjektivní záležitost, já jsem si třeba nezvykl na přední světla OII FL, ale s OIII se naprosto trefili do mého vkusu, podle mě už hezčí být nemohla, možná mohli vystrčit laufy ven, ale s tím přijde RS.

Pořád se řeší podoba s Rapidem a OII Tour nikomu nevadila? Podle mě vypadala podstatně hůř než Rapid, protože se jednoduše očesala Octavka, ale díky tomu, že Rapid mohli postavit samostatně od základu, tak šetření tolik nebije do očí, zatímco OII Tour vedle běžné Octavky vypadala už dost "nedůstojně" a přitom to byl stejný model!

Odkaz ke komentáři

Mě se nová O trojka vzhledově nelíbila už od začátku a když jsem to psal několik desitek stránek dozádu tak na mě asi 95% koukalo jako na exota.Dnes po obědě si pojedu projet několik motorizací,dostal jsem pozvánku z Porshe HK tak třeba motorově to bude lepší i když laťka je nastavená vysoko :) vím...že se to nedá porovnávat ale zkusim ji :)

 

RS je malinko dál.Ta se mi líbí vic ;)

post-81-0-84994900-1360413707_thumb.jpg

post-81-0-90084700-1360413716_thumb.jpg

post-81-0-59803300-1360413725_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Bohužel musim potvrdit slova "kritiku" co se týče vnitřku ;) Boční vedení sedaček je teměř nulové,volant jako z autobusu,zklamání.

 

Motorově to šestistupnové DSG dvoulitr jede ale pěkně.

 

Ze dvou třetin ale jsou vyprodany ty nové octavie v HK :D

post-81-0-94730200-1360440150_thumb.jpg

post-81-0-25378100-1360440168_thumb.jpg

post-81-0-75730600-1360440180_thumb.jpg

post-81-0-54721800-1360440195_thumb.jpg

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • OTÁZKA, KTEROU ZDE ZODPOVÍ ODBORNÍK: VÝROBCE KABELU.   myslím, že určitě v některých případech něco poškodit lze a to nevratně. Například když nastavíte nevratný omezovač rychlosti v motorové jednotce. Ale i jinde, například v některých 09 je kódování (slavný Bajt 18), který je jen maska. Vy tedy vidíte stále 00, ale on 00 není a nesmí být. Takže vrácením 00 se nic nenapraví.
    • Mě to přijde jako nedostatek proudu. Tj : odešla baterie, špatně připojené / znečištěné / zoxidované svorky na baterii . Vyhřátý silový kabel na kostru. 
    • Ahoj, mám taky origo diagnostický kabel Ross-Tech se sadou VCDS MAX. Jsem tvůrce návodů do VIS autodiagnostické postupy. Kdo má zájem o kódování světel, podsvícení budíků, ručiček, podsvícení displeje v palubní desce, či podsvícení infoteimentu... Umím! Vše je zesilováno či zeslabováno: 1) Fototranzistorem (který lze také nastavit a to nevídaně!) , (nebo ho odstavit z činnosti) 2) Car - nastaveni - světla - podsvícení palubní desky   mrkněte na částečné ukázky možností co a jak s čím... videa zde: Kódování světel a podsvícení VCDS Víťa    Rád Vám provedu nastavení dle vašich přání!!! *Samozřejmostí je Prvotní záloha Vašeho vozu, např pro STK. *Znovu přehrání Vašeho oblíbeného nastavení vozu po STK! *Všechna Data Vám pošlu i emailem, jak scan chyb, před jejich vymyzáním, tak i kompletní zálohy vozu! Můžete si je tedy přehrát i jinde, kde budou vlastnit HEX-V2 kabel... NosekVitezslav@seznam.cz Kod pro jakou jednotku_? Potřebuju číslo jednotky: 09? a Objednací číslo. Nejlépe autoscan vozu, je to možné??? Podle ostatních jednotek lze přesněji sestavit kódování! VCDS Víťa NosekVitezslav@seznam.cz
×
×
  • Vytvořit...