Přejít na obsah

Octavia III


Doporučené příspěvky

Hmmm, pravdu dis, tahle cast je opravdu jak kdyz malovali malovali a najednou to museli vyrobit i s timhle, to u kombi nastesti odpadlo :) Ja myslel, ze mas na mysli ciste zadek, jak byla rec predtim o ty Thalii...

 

ten zadek působí mohutně, protože je tam, laicky řečeno, "moc plechu". Holt vize byla jedna věc a finanční náročnost výrobních procesů věc druhá :( přitom by možná plánovaná lehká linka udělala divy. :huh:

Upraveno uživatelem Honza9007
Odkaz ke komentáři

header009: ja nechapu, proc mate nekteri problem s tim, ze na diskuznim foru se diskutuje, at v dobrym, ci spatnym smyslu. Od toho je. To si fakt ctete blogy a novinky.cz ;) I kdyz pravda je, ze tu parkrat byl i zarodek flamu, ale nic tak strasnyho, ze by to byl odpad, sry. V tematu k OII taky porad hledate novinky? Jsou to auta, co uz jezdi, tak co se chcete furt dozvidat novyho, krome par zmen a detailu, ze hovno s hackem bude drazsi o 3000 od 30. tydne...:wallbash:

 

Upřímě já s tím problém nemám celkem je mi to jedno ale toto téma pro mě přastalo být přínosné, a ten kdo sem poprvý vleze tak musí zákonitě jít pryč protože obsah několika posledních stránek je s hodnotou totální nuly pro každeého, nevadí mi kritika sám některé věci na OIII kritizuju ale toto téma už není o OII to sis ještě nevšiml???.... Například ke 100x komentovaným světlům dnes mi to nedalo a šel jsem to vyzkoušet postavil jsem na slunce OIII s led dením a OII s xenonama..... Ať mi tady nikdo neřiká že OIII led jsou špatně vidět, oproti xenonům na OII v tomto okamžiku z několika pohledů je nepřehlédnutelná dokonce u xenů v určitém mistě není videt či svítí nebo ne.... abych tady jenom neplácal nesmysly, tak dneska si jedu klídek v ECO modu ruku na opalovačku z okna a najednou na maxidotu EKO-TIP zvýšený aerodynamický odpor, zavřete okna.... Celkem zajímavý palec.gif

Upraveno uživatelem header009
Odkaz ke komentáři

No já si nemůžu pomoct.. Zadek je skoro Rapid, profil kufru zase OIII. Uznej sám, že nepodobné to není :huh:

Ja asi pojdem k ocnemu uz :D ! Kde je tam aka podoba zas?

Bocna linia thalie je uplne ina ako pri rapide. Zakoncenie C stlpiku u rapida je mohutnejsie, skleneny trojuholnik ma uplne iny tvar, bocna linia auta plynulo prechadza (na rozdiel od thalie) na zadne svetla ktore niesu zapustene na hrane ale je okolo nich este lem. Zadna cast thalie je tvarovana viac do oblukov hlavne v okoli skla 5tych dveri, pri rapide je tato cast uplne ina. Znacka je pri thalii v narazniku a cela cast je inak tvarovana. Plastovy naraznik je napojeny na blatnik uplne inym stylom. Ja naozaj medzi tymito autami ziadnu podobnost nevidim :wallbash:

Odkaz ke komentáři

hádáte se o nesmyslech, podle Sticklera je asi každé auto podobné Thalii.

kdo chce psa bíti hůl si vždy najde, u Sticklera a jemu podobných je toto rčení více než výstižné.

Dřív jsem do této sekce chodil abych se něco dozvěděl, protože neznám nikoho ze Škodovky tak jsem byl za informace od Honzy, George a Igora docela vděčný, ale plky internetových trollů dorazily bohužel už i do OC, dnes už se tu nikdo pořádně nic nedozví.

 

venku se začínají rojit zástupy OIII RS Combi!

 

a dneska jsem viděl v MB jednu v MATNÉ ČERNÉ!!!! Docela jsem čučel, protože o tom jsem nikde nezaslechl... :blink:

 

může někdo potvrdit/vyvrátit?

Ty RS combi můžu potvrdit, dnes jsem jel z Liberce do Prahy a kolem Bolky jsem potkal hned 3, musím říct že řešení výfuků je vydařené :palec: a jako bonus i novou Fabii combi, i když to mohl být zdařile zakamuflovaný Rapid spaceback.

Odkaz ke komentáři

Frigo: Fakt by me zajimalo, jaky tuny informaci byste k OIII porad chteli... auto je mesice venku, bezne jezdi, da se koupit, katalogy, konfiguratory, krome informaci, co se kde jeste vic osidi nebo zdrazi, pripadne co se naopak zlepsi (zlevnovani asi zminovat nema cenu), pac lidi kafrali, je "prekvapive" cim dal tim min... takze by tu mohlo byt i celkem mrtvo... nez se objevi ofiko RS :)

Odkaz ke komentáři

Ty RS combi můžu potvrdit, dnes jsem jel z Liberce do Prahy a kolem Bolky jsem potkal hned 3, musím říct že řešení výfuků je vydařené :palec: a jako bonus i novou Fabii combi, i když to mohl být zdařile zakamuflovaný Rapid spaceback.

 

FIII ještě určitě ne ;) Ta bude až příští rok touhle dobou :)

Odkaz ke komentáři

Ohľadne OIII RS už netreba robiť vôbec žiadne tajnosti. Oficiálne údaje síce ešte neboli nikde publikované, ale zbytočne sa okolo toho robia tajnosti. Údaje sú už pár mesiacov k dispozícii a každý zamestnanec autorizovanej servisnej a predajnej siete, sa k tomu dokliká!

Motory budú 2.0 TSI 162kw (kód CHHB) a 2.0 TDI 135kw (kód CUPA) :rolleyes:

 

Ohľadne OIII nemám nové nič extra zaujímavé, akurát to, že po servisnej akcii s airbagmi a posilovačom riadenia je tu ďalšia, týkajúca sa 1,6 TDI - flash RJ motora...

 

Mám ale nápad - čo takto uzavrieť túto diskusiu a presunúť sa priamo do vytvorených tém v časti Octavia III? Tam nič nepribúda, všetko sa rozoberá len tu a je v tom docela slušný neporiadok :o

Odkaz ke komentáři

tak jsem se podíval na Autosalon, kde mělí v testu OIII Kombi, 2.0TDI DSG ELegance ...+ bixenony s denním svícením, el. otevírání patých dvěří, ruzné vychytávký v kufru, tak jsem čekal na cenu... ta byla uvedena ... cena test. modelu (chápu i s těma vychytavkáma) - něco kolem 675 000 Kč , ale to se mi nějak nezdá to je přece "základní cena " Elegance verze ...

 

Pokud se nemýlím tak v Elegance nejsou Xenony, ty jsou jen za příplatek ....

 

Takže Autosalon neuvádí pravdivou cenu testovaného vozu?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...