Přejít na obsah

Octavia III


Doporučené příspěvky

Princes led světla bude mít jen výbava elegance

 

 

Pár příkladu příplatkové výbavy :

automatické přepínání dálkových světel 3 500

sledování únavy řidiče 1 500

kontrola tlaku pneumatik 1800

plnohodnotná rezerva 1 400

elektricky ovládané střešní okno 20 000

paket pro špatné cesty 5 500

sportovní podvozek 2 900

metalíza 13 200

kožené čalounění 47 000

elektricky stavitelné sedadlo řidiče 18 400

zásuvka 230 W 2 500

asistent jízdy v pruhu 15 000

automatické parkování 22 000

nezávislé topení s dálkovým ovládáním 24 500

soun systém Canton 12 900

barevná navigace Amundsen 16 000

Columbus 40 500

prodloužená záruka 4 roky do 60 000 Km 5 700

120 000 Km 11 500

Odkaz ke komentáři

Ty zadky jsou nadupane!! :pivo: :pivo: :pivo:

 

Dozvedel jsem se od prodejce ze OIII nebude mit ve standartu zadni led svetla je to pravda??Az od vyssi vybavy! :wallbash: Proc????ZAAAAS! :wallbash:

ještě hůř, v ogiko ceníku jsou pro ostaní verze nedostupné tudíž nepůjdou ani za doplatek jsou pouze v základu v eleganci....

Odkaz ke komentáři

Tu fotku jsem tady chtel zrovna dat, ale vsiml jsem si tveho odkazu. Je to hruza, ale to uz jsme si psali. Bude to chtit dolu :lol:

Je ale mozne, ze je to verze pro spatne cesty, ma to i nejake cerne plasty na spodkach dveri :huh:

 

jj bavili... kez by to byla verze pro spatne cesty, jestli bude standart takhle vypadat tak to bude masakr .. to uplne znehodnoti to auto ...

 

 

 

 

Zadni klasicke svetla pujdou bez problemu vymenit za LED ne?

Odkaz ke komentáři

ale tehdy ty peníze byly taky něco jiného že? a taky konkurence byla jinak, takže to srovnání je trochu divné - deformované,

cena je vždy taková, kterou jsou lidi ochotni za auto dát ....

 

Škodovka jde cestou rozšiřování modelové řady, to má celkem logiku, protože si každý může vybrat podle své chuti, resp. podle svých potřeb.

Tady v CZ všichni řeší že Octávku jako univerzální nástroj pro všechno, je to taková "česká modla", budou ji kupovat lidi, kteří ji třeba využijí na 100% a zrovna tak lidi, kteří dají za celý život do kufru pouze tašky s nákupem, každého věc ..... jenže doba se trochu posunuje a myslím, že se lidi taky dostávají dál a klidně si vezmou od škodovky jiný model, který jim na jejich využití stačí a poslouží,

poslední úpravy cen modelů dávají jasný smysl - Rapid i Fábie jdou s cenou dolů, takže se dá klidně rozhodnout - potřebuju auto na nákupy?

CG je dobré auto a pokud půjde s cenovkou tak jak mi bylo řečeno, tak super, firmy budou zase místo dosavadních Octávií kupovat firemní Rapidy a Fábie, proč ne? Ty auta dobře poslouží, Rapid si koupí i plno lidí do důchody na ty svoje chalupy a budou v pohodě, zrovna tak mladé rodiny, Octávia se zase podle mě formuje pro firmy jako auto pro vyšší firemní řídící složky a auto pro rodiny, kdy logicky přijde

třeba právě po Rapidu. Superb je jasnej, ten má pozici pevnou.

Vidím v tom dobrý smysl politiky Škodovky, kdy začneš s jedním modelem a postupně přesedáš do vyššího, navazujícího ...

Co se týká cen? ta je na každém - jak si zvolí příplatky a mám pocit, že někdy si lidi zatrhávají položky podle prestiže než potřeb,

dnes mají střední výbavy slušný standard, navíc, když člověk přemýšlí co objednat a co dodělat postupně .....

Auto dělá robustnost, bezpečnost, motor, podvozek a spolehlivost .... alespoň já takhle vybírám, pak se podívám na cenovky .....vyberu

podle svých potřeb a ptám se sám sebe - potřebuji tohle nebo tohle?

 

 

 

Odkaz ke komentáři

ale tehdy ty peníze byly taky něco jiného že? a taky konkurence byla jinak, takže to srovnání je trochu divné - deformované,

cena je vždy taková, kterou jsou lidi ochotni za auto dát ....

Napsal si to hezky a samozřejmě toto je jasné, ale škodovka si zakládá na tom že hodně lidí si jí koupí už jenom z principu jako český produkt.... a na to má na našem trhu samozřejmě právo, takhle to funguje všude po světě

Odkaz ke komentáři

přesně,

nakonec díly jsou dostupné, servis taky, je toho spousty, co lidi ovlivní, kdo s autem jezdí víc než jen na dovolenou a nákupy, tak je jednou z položek rozhodování právě tohle, protože prostě škodovka po 300.000 km vypadá trochu jinak než některá jiná auta,

kdo jezdí na nákupy a dvakrát na dovolenku, najede 10.000 km za rok, koupí jinak

Odkaz ke komentáři

Tak ak by som si mal vyhodiť za 24000 € za OIII 1,6TDI v elegans, tak rozhodne radšej za tie prachy i40, ktorý má už "trochu" iný dizajn.

 

tak to je mega hnus velebnosti.. kolega má kombi a to zpracování plastů, nalezení správné polohy pro řidiče - hrůza děs..

Odkaz ke komentáři

Ja si nemyslím, že toho kto kupuje nové auto bude zaujímať, ako bude vyzerať po 300 000km.

 

A čo sa týka tej spoľahlivosti, sused má rovnako starú hondu civic v ktoerj nemenil ešte ani žiarovku, čo ja s octávkou povedaťrozhodne nemôžem.

 

no vidíš a já ano, protože najíždím na autech cca 350.000 km za šest až sedm let ....

Honda je japonec a držák, poslední z japonců, ale tam si zase nevybereš žádnou příplatkovou výbavu ....

 

Jak pro koho ale je to myšleno jinak že třeba po 9.letech bude ten korejec vypadat na dost hůře než OIII

 

přesně

Odkaz ke komentáři

Tak ak by som si mal vyhodiť za 24000 € za OIII 1,6TDI v elegans, tak rozhodne radšej za tie prachy i40, ktorý má už "trochu" iný dizajn.

 

Připomínám, že Superb Active Drive Plus včetně xenonů a spousty další výbavy stojí 605 900Kč s 2.0TDI/103kW. Je úplně normální, že se nejvyšší výbavy blíží nebo dokonce překrývají se základními výbavami vyššího modelu (Octavia Elegance 1.6TDI/77kW stojí 529 900Kč a s 2.0TDI/103kW 589 900Kč).

 

Pro informaci 1.7/100kW u Hojandé začíná na 619 900Kč, dalších 16 000Kč za metalízu.

Odkaz ke komentáři

Tak ak by som si mal vyhodiť za 24000 € za OIII 1,6TDI v elegans, tak rozhodne radšej za tie prachy i40, ktorý má už "trochu" iný dizajn.

Tak to sa asi nezhodneme :blink: . Hosi skodovka v nasej rodine zatial nikdy nesklamala. Vzdy sluzila spolahlivo a za priatelne naklady. Mam 13 rocnu OI ktora sluzi prakticky bez jedineho problemu. Sluzil by mi takto aj nejaky citroen xsara? Peugeot 406 , Hyundai accent ? Zo skusenosti znamych viem, ze asi ani nie. Pozrite sa ako vyzera dnes OI v porovnani s tymito modelmi a aku maju medzi ludmi povest .

Mame OII fl 1.6TDI ktora stala tiez tych 24000€. Ma 80tis km a az na vymenu BT modulu v ramci zaruky ide absolutne bez chyby :palec: ! Stryko si kupil porovnatelnu C4 a do 80tis sa mu nazbieral celkom slusny zoznam poruch. Dakujem neprosim :wallbash:

Kto chce, nech si ide skusat. Ja zostavam pri tom co mam rad, co sa mi osvedcilo a co mi je prakticky konickom = Octavia :palec: !

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...