Přejít na obsah

Octavia III


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

jj taky jsem se smál :smich: a to že je hotová, tak jasně prototyp už tak půl roku si myslím, protože z tajných zdrojů jsem zaslechl už před půl rokem že tvar lisu na bočnici je hotovej, ale právě se hledali dodavatelé dilů. Tak teď už je to nejspíš komplet a co nevidět si myslím budou nějaký spy fotos z testování :lol:

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
Guest Matyasz
Musím se smát...

 

zase jeden hodnotnej článek :D to, že má vybraný dodavatele na všechny komponenty ještě neznamená, že je auto hotový.. kdo zas tohle vymyslel..

 

další perlička - nynější Octavia Tour vychází z modelu A5 před faceliftem ;)

No moc se nesměj sice nedělám na OIII ale než sem odcházel z Automotive Lighting do MB tak sem dělal nějakej předvývoj světel na OIII a co mám poslední info z AL tak už maji první prototyp lampy za sebou... vzhled OIII se dost blíží tomu co tu je... :D

Odkaz ke komentáři
No moc se nesměj sice nedělám na OIII ale než sem odcházel z Automotive Lighting do MB tak sem dělal nějakej předvývoj světel na OIII a co mám poslední info z AL tak už maji první prototyp lampy za sebou... vzhled OIII se dost blíží tomu co tu je... :palec:

 

tys ho asi spatne pochopil on se smeje tomu komercnimu clanku na novinkach, co tam pisou za nazory, ne tem fotkam co josu tu jako posledni vlozeny.

Odkaz ke komentáři

jsem zvědavej s čim nakonec vyjedou, sice jsou zadaný výrobci na jendotlivé komponenty, ale zatím jen na první prototypy, takže kdo ví, co z toho vzejde po otestování a korekcích. Za rok už bude jasno a určo se někde začne objevovat zamaskovaná, to budou zase zně :P

Jsem spíš zvědavej na FL SII kterej by měl vyjet příští rok :palec:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...