Přejít na obsah

Vymena opotrebovanych casti


Doporučené příspěvky

Zdravim, mam Octaviu I r.v. 2001 elegance, 1.6i a nakolko ma uz nabehane dost vela, tak aj interier uz nevyzera najnovsie. Volant a riadiaca paka je dost zosuchana. Neviete, kde by som mohol zohnat tieto veci? Zaujimalo by ma tiez ako to je s volantom, bude treba menit aj airbag? Dalej calunenie na dverach je dost zosuchane, da sa to vymenit a kolko cca stoji nove? Tiez by sa zislo poriesit nejak vodicovu sedacku, kedze ta je uz dost vysedena, na jednom mieste za uz calunenie trha. Neviem asi najlepsie z nejakej havarovanej. Toto su asi tie najdolezitejsie veci, ktore by som chcel dat doporiadku. Dakujem za rady.

Odkaz ke komentáři

beny:

 

volant - vymenis venec za novejsi, nebo si ho nechas posit do kuze treba (ca. 1300 Kc)

radicka - taky vymenis za tu samou, ale v lepsim stavu, nebo tam das radicku jinou (kozenou), treba ze SUPa, staci se nekde podivat

sedacky - za par penez sezenes pekny latkovy v bazaru, dalsi moznost je si nechat vymenit molitany a nechat potahnout latkou/kuzi podle vlastniho vyberu

tapecy - nechat precalounit, jeden tapec stoji ca. 500 Kc (kozenka), latka bude o neco levnejsi

 

To je jen cast rad, da se s tim delat vic veci, zalezi jen na tobe a na penezich.

 

Jen pro predstavu.

 

http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=8315

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři

Takze nieco som pohladal tu na stranke, no zaujimalo by ma niekolko veci, keby som chcel vymenit venec za novsi, kde ho zohnat? Popripade aj uplne novy, kde by sa dal zohnat? A keby som chcel trojramenny volant, vsimol som si, ze tu pisali aj ludia, ze staci prepinovat konektor, ale zaujimalo by ma, kolko by visiel ten volant aj s airbagom? Riadiacu paku, by som chcel vymenyt aj s tou manzetou, ta je uz tiez trochu popraskana, ale chcel by som paku so striebornym plieskom, ale vsimol som si, ze je ot torchu vecsi problem vymenit, kedze strieborne su len na dizlaky, na benzinak som nenasiel ziadnu, a upravovat ju asi nieje az take jednoduche, ze? Neviem, videl niekto striebornu na benzinaky?

Odkaz ke komentáři

Podivej se na aukro, tam sezenes volantu kopici, nebo ruzne po bazarech. Triramenny volanty jsou drazsi, pekny kousky se pohybuji kolem 4.500+ Kc. Daji se tam dat i triramenny volanty z OII, tam se to prave musi prepinovat.

 

radici paka - Zase, prohlidni aukro nebo treba stranku obautodily. Ty mas ale 1.6 benzin, vid, tam je ten klacek jinej, nez na TDI.

 

http://www.obautodily.cz/skoda_octavia_ruk...in-1U071114101C

 

http://aukro.cz/skoda-octavia-i-ramenny-vo...1569044355.html

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...