Jump to content

jELDův SUPERB II combi

Recommended Posts

a zastavis se s tim u me? :blink: taky bych jim na to cihnul :palec:

co vag? mas hotovo?

no to asi neklapne , ale az se svezu poreferuji :P

LUKE - až budu příště tankovat vezmu plnou a spočítám real uvidíme jak moc to kecá .

kolik ti ukazuje počítač ?

kuci poradte schanim nejaky dvd prehravac co se pripne na operku ... aby mohla mala vzadu koukat kdyz jedeme nekam dal ? co doporucit ?

Edited by jELDA
  • 2 weeks later...
ja jsem zkousel - na digitalu to ukazalo 222 km/h kurevsky dlouha rovina a pak jsem brzdil jinak bych tu zatacku nedal : ))))

Sup Combi 125kW DSG na 18" je schopný držet 220km/h na tempomat celou R10, z kopce je max kolem 240, průměrná spotřeba dle budíků kolem 13 litrů při takovéto jízdě. Každopádně čim víc to člověk honí, tím líp pak auto jede. Při 5tkm mělo problém dostat se přes 220km/h, teď má najeto lehce přes 20tkm a z kopečka jde na 240 skoro samo :smich:

tak je to asi kus od kusu ten PC. jinak na spotřebu co má davidek jsem se nikdy v životě nedostal, at jsem se snažil sebevíc (předpisová jízda a většinou jezdím sám). minimum reálný mám 6,5l/100km. beru teda průměrnou spotřebu na celou vyjetou nádrž, jinak ta moje odpovídá tý co psal jelda

znát to bude určitě, ale ten chip bych nechtěl. podle mě těch 170koní je na koncernovej dvoulitr tak akorát, takhle zvednutýho výkonu bych se už bál. sice píšou, že poskytujou 24 měsíců záruku, ale z toho jak to píšou nejsem nějak schopnej pochopit, jestli to je i na motor.

jeldo zkus si prosím někdy přepočítat reálnou spotřebu vs tu, kterou ti ukazuje. jen jestli tvuj sup kecá stejně tak moc jako muj. já mám rozdíl od 0,6-0,9l/100km

dvorní úpravce tomu taky moc nepřidává:

http://www.abt-sportsline.de/uploads/tx_co..._CBBB_DSG_D.pdf

ja jezdim jak potrebuji a to neni vzdy podle predpisu a pres 7 litru jsem se nedostal za celou dobu co mam auto od ledne a to jsem najel 19 tisic km....maximalni rychlost na dalnici rovina 235km/hod a 220 je tam behem chvilky....

hmmm tak mam asi neco spatne ;)

235km /h ukazuje dig tachomer ?

verim ze kdybych jezdil podle predpisu tak budu mit na PC taky pod 7 l / 100 ale to se neda : )))

hmmm tak mam asi neco spatne ;)

235km /h ukazuje dig tachomer ?

verim ze kdybych jezdil podle predpisu tak budu mit na PC taky pod 7 l / 100 ale to se neda : )))

ano ukazoval to digital...zkousel jsem to fotit,ale fotka spatna ale zkusim priste.....

mě taky, 170koní není nijak velkej výkon a sup je slušně těžká krabice. aby to nesklouzlo k flamu typy, že to někomu jezdí 270km/h za 4,9l.

jinak teda se mi ani nezdá, že to někomu při 5tis km jede slabě 220km/h a po dalších 15tis km se maximálka zvýší o 20km/h. já to na 235km/h nerozhejbu snad ani z dlouhýho kopce.

k tý spotřebě- záleží kde kdo jezdí, já jezdím převážně dálnice a tam při rychlostech 140-150km/h to pod 7l/100km nesleze.

včera když jsem jel Č.Bud-Praha, kdy se jelo volně, tak jsem taky jel za 5,8, ale dálnice mi to zvedá

• 4 weeks later...

jen pro zajimavost - dnes jsem se vratil z HR najeto cca 2500 km

obsazeni 3 x dos. osoba + 1 x baby - uplne full kufr - tam spotreba 5,6 zpet 5,8 ( udaje z maxiku ) prumerna rychlost 100km/h ( nejhorsi usek cele cesty byla CR )

Edited by jELDA

i kdyby to kecalo o 0,5 litru je to na takovej kolos paradni spotreba ( alspon dle meho nazoru )

k ceskym silnicim se nebudu vyjadrovat - ( v rakousku opravovali dalnici v 2:30 - 20 lidi ) to by se tady nemohlo stat .

jj, v Německu se taky opravuje nonstop.. taky se tam opravy netáhnou měsíce jako tady... v Turnově teď pokládaj novej asfalt na nájezdu na dálnici a když tam jedu ráno v 6:50 tak nikde nikdo, odpoledne v 16:30 taky nikde nikdo... :palec:

Guest Mišel

ano ano, v rakousku opravy nasledujici: vecer omezen na dvouproudovce na jeden pruh, spoustu fachmanu natahuje asvalt, rano cesta po stejne silnici a bez omezeni, normalne druhy pruh v provozu :-)