Přejít na obsah

Servomotor pretlakove klapky (V71)


Guest Crevice

Doporučené příspěvky

Guest Crevice

Ahojte all,

 

diagnostika mi vypisuje zavadu na climatroniku 01274 - Servomotor pretlakove klapky (V71), 37-00 - Defekt

 

Moja otazka je, naco to sluzi, lebo klima ide, aj ventilator klimy a druha otakza, je to tato suciastka - 1J1907511A? Je to vymenitelne v laickych podmienkach? Je to elektricka alebo mechanicka zavada?

 

Auto - O1, L&K r. 2000 1.9 TDI 81 kW, jednotka klimy je 1U1 907 044 A

 

Vopred dakujem za kazdu radu.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Cislo: 1J1 907 511

 

pripojim se sem k dotazu at nezakladam nove tema tyka se to teto zlobive klapky..

Mam plastova kolecka v poradku ale ty male kontakty na nem jsou spatne a dva jsou Ko.

 

Ma otazka: jsou stejne dilky i v servo klapce na manual klimu?At nemusim kupovat cely servomotorek?

Na manual klimu sezenu levne ale na climatronik je to docela drahe .. :huh:

Diky za info.

Odkaz ke komentáři

no myslím si, že manuální klima má pouze dva koncové spínače, čili ty kontakty na odporovou dráhu tam vůbec asi nebudou. Kdyby tam byly tak by byla potřeba nějaká jednotka která by vyhodnocovala v jaké klapka je a jelikož to snad umí pouze otevřeno/zavřeno tak to není potřeba. Kdyžtak mě opravte

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...

Dobry den, u mna nastal taky problem, klima mi vypla za jazdy . Cez vag mi ukazalo chybu servomotora klapky, lenze - to servo je uplne hluche - ziadne cukanie, ako keby tam neslo vobec napatie. Co odporucate prekontrolovat? Je mozne ze koli chybe toho serva nejde vobec klima? Ked prepnem na climatronicu do rezimu AUTO - tak zapne len ten mensi ventilator na sahare , kompresor nezopina. Vyskusal som aj jednotku dochladzovania prehodit druhu, ale je to bez zmeny. Dakujem. Martin

Odkaz ke komentáři

dle mě ta klapka stim že ti nejde klima nemá co dělat ta jen pouští bud vnitřní nebo venkovní okruch vzduchu a jedinej problém kterej ti nastane když nefunguje že by se ti mlžilo přední sklo já ten problém měl zůstával mi otevřen vnitřní okruh tak sem ho rukou zavřel a otevřel venkovní poté sem klapku odpojil od elektriky klima maká normálně dál

takže kouknout na pojistky,zkontrolovat tlak v klimě pokud tam je kouknout jestli neodešel tlakovej spínač dále si u kompresoru změř v konektoru jestli je po puštění klimi napětí pokud jo bude problém s kompresorem

Odkaz ke komentáři
  • o 4 roky později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...