Přejít na obsah

chyba abs


Doporučené příspěvky

Zdar chlapi, jsem tu novej. Poridil jsem si octavii a po roce jsem zacal mit problem s abs. pred mesicem se mi rozsvitila kontrolka abs a asr. a obcas to prestalo. ted uz to nesviti ale ojevil se problem dalsi a to ze kdyz jedu pomalinku (treba dojizdim do krizovatky nebo zastavuji tzn treba 20km/h) tak pri lehkem slapnuti na pedal brzdy zacne kopat jak kdyby seplo abs. silnice byla mokra ale bez ledu. kdyz seslapnu vic tak to prestane a zacne brzdit normalne. jinak se to nestava na kazde krizovatce. nevite nekdo co to muze byt? Dekuji za kazdou odpoved.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 10 měsíců později...

Zdar chlapi, jsem tu novej. Poridil jsem si octavii a po roce jsem zacal mit problem s abs. pred mesicem se mi rozsvitila kontrolka abs a asr. a obcas to prestalo. ted uz to nesviti ale ojevil se problem dalsi a to ze kdyz jedu pomalinku (treba dojizdim do krizovatky nebo zastavuji tzn treba 20km/h) tak pri lehkem slapnuti na pedal brzdy zacne kopat jak kdyby seplo abs. silnice byla mokra ale bez ledu. kdyz seslapnu vic tak to prestane a zacne brzdit normalne. jinak se to nestava na kazde krizovatce. nevite nekdo co to muze byt? Dekuji za kazdou odpoved.

 

 

Ahoj, mám ten samý problém jak ty, při dobrždování se mi při cca 20km/h aktivuje ABS. Čím to na kone bylo?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...