Přejít na obsah

Dodělání tempomatu


Guest zabak

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 11 měsíců později...

Podvolantová jednotka je pod volantem, ty návaznosti tempomat vs čísla ŘJ nevím, postup obecně - airbag ven, volant dolů, výměna páčky za tempomatovou, natahání vodičů, volant + abg. zpátky, kódování ...

Nechej si to udělat u někoho zkušeného, Vaša, Rolbař, MartinRS, atd. pro ně je to všechno otázka 30 minut a máš jistotu, že vše bude tak, jak má :-)

A odkud jsou ? Z okoli Nového jičína??

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o rok později...
Guest Mailo27

Dobrý den prosím vás jak zjistím jakou pačku na tempomat mam koupit a jestli to umí ma podvolantová řídící jednotka ? Mam oktavii II tour trumf plus 1.6 MPI 75KW RV2011 . Mam v ní palubní pc. Děkuji Petr Škvarek

 

 

A mužete mi prosím dat kontakt na Cosbyho. Díky

Packy niesu spojene daju sa oddelit(rozobrat.. Cierno biely kabel na podvolantovke pin 8 je na tempomat.Pokial mas palubny tak ti pojde i tempomat.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
Guest ave123456

ahoj chlapi ,najde se tu někdo kdo řekne jaký se tahá pin z podvolantovky do ridici jednotky u yetiho ? připadá mi ,že je to tady na forech tajný ,ale jen přijeď ke mě a já ti to za poplatek namontuju,jsem tu na foru ,protože ,chci ušetřit a udělat si to sám ,poradí tedy někdo

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 3 týdny později...

Zdravím, chcem dorobit tempomat a palubny pc do Octavie II Facelift, moja podvolantovka je 1K0 953 549 CS, len neviem ci to podporuje, ci ju bude treba vymenit, na polodote mi ukazovala dojazd Km, potrebujem vymenit iba packy alebo aj riadiacu jednotku?

 

na svorkovnici t20a mam na 13 pine zapojený čiernobiely kablik

Odkaz ke komentáři

Tak som trochu posurfoval po nete a zistil som ze 1K0 953 549 CS nepodporuje ani PC ani tempomat, takze musim vymenit riadiacu jednotku, ale aku tam dat? Uz som sa sekol z packami, lebo som objednal 5K0 953 569 C, ktore su v celku aj s kruzkom airbagu a asi nebudu pasovat na MR 2009, povodne mam delene.

Odkaz ke komentáři

ano, dají, ale samo komplet (držák páček, podvolantovka, páčky) a musíš mít odpovídající verzi kvůli snímači volantu G85 + jiné konektory jednotky a pytle = není to jen kus za kus

 

Mam to komplet aj s držiakom, riadiacou jednotkou, pružkom, pačkami. V tom type je riadiaca jednotka uz vo vnutri, len mi tam nepasuju tie konektory. Mozes mi vysvetlit ako je to s tym snimačom volantu?? a s konektormi, da sa to pomenit??? diiik

 

 

 

PS: nema niekto schemu zapojenia konektorov k 5K0 953 569 C ??????

Odkaz ke komentáři

Dobrý den,

jsem majitelem Octavia II 2004,77kw PD, BJB motor a měl bych zájem o dodělání tempomatu,

Z VAG jsem vyčetl, že mám podvolantovou jednotku 1KO 953 549A.

První dotaz: je možno dodělat tempomat bez výměny této podvolantové jednotky?

Druhý dotaz: Našel by se někdo ze Severní Moravy, kdo tyto práce provádí??

 

 

Děkuji za Vaše odpovědi

 

Odkaz ke komentáři

1) Jednotku měnit nemusíš o Midline

* Part Numbers: 1K0-953-549-A

* Supported Features: Cruise Control, Trip Computer (každý kdo má PP tak jednotka podporuje i Tempomat).

2) Vaša, na předchozí straně ho najdeš ;)

 

zdravím šuldo,

 

chci se ješte zeptat, zda nevíš jakou páčku tempomatu mohu k této podvolantovce použít,,

mám výběr s více druhů, děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři

hmmm, tak to mu nezávidím, dostat kabel z podvolantovky do ŘJ motoru, mi stačilo měnit kabel antény a musel jsem mít dole celý spodek plus ještě i budíky a i tak jsem musel natahnout nový kabel a starý tam nechat protože pro blbou výměnu kabelu antény bych musel asi dat dolu celou přístrojovku :-) .. ale za to teď chytám snad všechny stanice :-) ale to je jiné téma.

 

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...