Přejít na obsah

Octavka RS 132


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

tak řízení je vyměněné (řídí se to jako nový auto), dále se měnilo pravé přední ložisko, tím pádem je na přední nápravě vyměněné snad všechno až na poloosy.

 

dále proběhla technická po novu, prošel jsem s reparátem, kvůli tomu focení musely dolů folie z předních oken, kdybych jel už v prosinci tak je to v pohodě, dále se jim nelíbilo, že nejsou zapsaný kola, i když je v kufru rezerva Spider 17, na víčku nádrže je tlak pro 17 a na štítku v kufru je kód pro 17 kola, v TP mám jen napsané že se pro 17 nesmí použít řetězy, takže když se to auto dovezlo, tak nějaká bába na úřadě byla líná to přepsat z německýho, tak nakonec byly kola smeteny pod stůl, byl tam s tím známý

 

jinak všechno v cajku, dokonce proti těm xenonům lakovaným neřekli ani slovo, a emise taky v pohodě i při diagnostice

 

jinak jsem měl konečně možnost otestovat v mlze ty žluté mlhovky, a výsledek mě hodně překvapil, krásně to prosvítí mlhu a nasvítí krajnice

post-27516-0-46000500-1453415744_thumb.jpg

post-27516-0-79471300-1453415753_thumb.jpg

post-27516-0-06187500-1453415764_thumb.jpg

post-27516-0-77607500-1453415772_thumb.jpg

post-27516-0-78137300-1453415940_thumb.jpg

post-27516-0-84142200-1453415948_thumb.jpg

post-27516-0-22766400-1453415958_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

košin: v pohodě si napsal asi zrovna když sem odpovídal a už jsem si tvého dotazu nevšiml, 20 % no, no neměl jsem to na autě ani rok, a musím zaklepat, že s Octavou za ty 3 roky mě ani jednou nezastavili, a to na mě benga už několikrát koukali dalekohledem a to jsem ty okna už měl tmavý, ale nechám je nalepit znova, v létě to bylo k nezaplacení

 

Luk.ass: máš pravdu, když vidím co za trosky jezdí po silnicích, a nás buzerujou za to, že auto vylepšujeme, aby fungovalo tak jak má, a i aby fungovalo ještě lépe, to všechno zabalený do nějakýho designu, dyť ty folie mají i bezpečnostní funkce

Odkaz ke komentáři

přesně s tebou souhlasim.taky si chci dávat folie a proč?protože kvůli sluníčku,kvůli vymlácení sklu (nejsou pak skoro žádný střepy),kvůli bezpečnosti proti zlodějům (míň vidět do vozu) a celkově to i tolik nevyhřeje introš,když svítí sluníčko.takže STK a PČR fuck off....no a v neposlední řadě je to designová záležitost,to je jasné :palec:

Odkaz ke komentáři

chlapi s foliema naprosto souhlas, už teď mám na oknech 70% propustnost a je to jak kdyby na tom okneš nic nebylo, jen o malinko ztmavlo, když jsem v létě vysával v autě a vlezl dozadu tak přes 20% propustnost to slunko skoro vůbec nepálí, kdyby to ti dobytci povolili do nějaké vyšší hodnoty i dopředu bylo by to super..a další věc, přes 20% propustnost vidím ven i v noci bez problému, takže netuším kde mají problém

Odkaz ke komentáři

údajně jde o to aby do auta viděli i ostatní řidiči, aby mohli předvídat reakce toho dotyčného, ne jen PČR, a stáhnout okýnko s bouchačkou v ruce je snad okoukaný z filmu nebo popř. USA, ale ne u nás, ale co nepochopím, že si někdo nechá tónovat čelní okno, pár aut takhle už sem potkal,

 

měl jsem předtím zatmavenou i Boru, ale to už sem tak koupil celý auto, tam byly ty folie snad s 5% propustností i vepředu, a žádnej problém s výhledem jsem neměl a ani s PČR, jen na STK.

 

no jasný je, že je nechám nalepit nově

Odkaz ke komentáři

H@nz: STK jsem prošel dva dny zpátky. Mám 81kW chipovanou na nějakých cca 130 koní, už jsem to tak koupil. Prošlo to v pohodě, akorát při měření emisí se mě ptal, jestli tam není chip. Asi se mu něco nezdálo, ale dál to neřešil ;). Každopádně jsem rád, že od toho mám zase na dva roky pokoj.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

tak jsem dneska pořídil takovej menši doplněk do intoše, tak jako mají AMG Mercedy a RS Audiny pásy červený, tak do RS mk1 jedině zelený, na denním světle jsou luxusní je to stejný odstín jako je na oblečení Škoda Motorsport z té aktuální kolekce. jo a je to pouze převinutej popruh na originálních navijácích

post-27516-0-64120900-1454507972_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

firmě ne, dělal to jeden kluk, který dával příspěvek s těmato popruhama na FB na Škoda Octavia Bazar/Poradna, má to teda pěkně i přešitý, jako originál, přišil tam i cedulky Škoda, a šířka pásu je totožná, říkal že jsou z Ameriky, a barvy má červenou, modrou, žlutou, zelenou a ještě se dá objednat bílá a khaki

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...