Přejít na obsah

Octavka RS 132


Doporučené příspěvky

tak proběhla jedna menší oprava, a to sice nové hadice na odvětrávání motoru, už déle jsem měl tu hadici co vede od ventilového víka dolů do toho T kusu popraskanou a už držela jen díky el. pásce, tak jsem ji koupil novou a pro jistotu i ten T kus a odvzdušňovací ventil, jak se ukázalo ten T kus byl taky jak řešeto, takže by to teď mělo být v cajku.

jinak RS půjde asi tak na konci září do stodoly pod zámek, ale na prodej pořád bude, v tu dobu bych už měl mít hotovej novej povoz

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

tak si po roce řekla zase o olej od Shellu a filtry, a po 5 letech jsem ji dopřál i palivák, vše od Mann, a vyměnil jsem i plastovou trubku odvětrávání klikovku, protože praskla, na diagnostice je auto čistý, a jede teď o poznání lépe. A v červenci jsem ji protáhl na Červenohorské sedlo, je to tam fakt pecka.

 

DSC_1614.JPG

DSC_1580.JPG

DSC_1584.JPG

DSC_1585.JPG

DSC_1586.JPG

DSC_1588.JPG

DSC_1591.JPG

DSC_1593.JPG

DSC_1594.JPG

DSC_1598.JPG

DSC_1604.JPG

DSC_1606.JPG

DSC_1608.JPG

DSC_1609.JPG

DSC_1616.JPG

Odkaz ke komentáři

jinak teda už mám dome nějakou dobu nový auto, a jelikož jsem benzínovej... je to 2007 - S500 4Matic Designo AMG Paket, 5,5 V8 285kw, 7G-Tronic převodovka, výbava je snad nekonečná, od adaptivního tempomatu, přes noční vidění k všem elektrickým vyhřívaným chlazeným sedačkám (přední masážní s dynamickou funkcí dofuku bočnic) k ledničce.

díly na to už nám sehnaný všechny, nejdál jsem byl pro nárzaník a xenon v Popradu, jen čekám až bude mít klempíř čas na spasování.

DSC_1666.JPG

DSC_1668.JPG

DSC_1672.JPG

21767991_1657828060916141_355833107212356097_n.jpg

22007504_1657828057582808_3412959514828925595_n.jpg

DSC_1669.JPG

DSC_1660.JPG

DSC_1661.JPG

DSC_1664.JPG

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

no hele na konec jsem ji tam měl za 145 asi, a odvezl ji za 135, s tím:

- že nedostal letní pneu, protože jsem to nestihl přezout, a prodal jsem je kamarádovi

- že rozvody sice mají najeto 50 tis. ale jsou tam 6 let, chtěly by udělat

- že jsem strhl roční dálničku a prodal jsem ji též kamarádovi

- a sám řekl, že nebude prudit a otravovat, když se tam cokoli vysere, nikdy nevíš

Odkaz ke komentáři
  • o 11 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...