Přejít na obsah
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Srovnejte ceny povinného ručení a ušetřete až 70%.

sitibi

Discover media MIB2 do OCTAVIE 2 FL z YETI FL

14 příspěvků k tomuto tématu Poslední odpověď

Doporučené příspěvky

Již nějakou dobu nad tím bádám, ale nemám rádio na pokusy. Zatím se mi podařilo zjistit jedinou věc. Systém z nových aut si hlídá vin, nějakým způsobem z vinka vypočítá hodnotu, kterou porovná s databází. Pokud výsledek souhlasí, tak se odblokuje a tato databáze se smaže. Danou sadu výsledků mám, ale zatím jsem nepřišel (resp se mi nepodařilo rozlousknout šifrování) na ten daný algoritmus, který se postará o lock jednotky. Ale viděl jsem to už v pre fl oktě, takže mám 100% jistotu, že to maká i na neUDS autě Jinak ten týpek to rádio prodává za nesmyslných 14 000,- (cena ve škodovce je 8000,- ).

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Nebudu dávat link, ale kód pro Bolero. Na Google ti vyběhne plno odkazů, kde se dá koupit jako nové, nebo použité. 5L0035200D cena v etce je 309€, ale nejde jen tak vzít a vrazit tam. Potřebuje u kompatibilního vozu aktivovat, podmínkou je souhlasné vin vozu s databází výsledků. Ale zde se jednalo o komponent security, které jsem neprolomil kvůli několikanásobnému zašifrování algoritmu co vypočítává povolení funkce. Výsledky sice mám, výpočet ne. Prostě jsem se zarazil na vícenásobném šifrování, pro rozkrytí SW je kód v samotné instalaci. Pro rozkrytí toho algoritmu je zapotřebí jiného hesla. A to se posílá on-line do auta při aktivaci, rádio to vypočítá, vyhodí výsledek a ten se použije k dalšímu kódování auta.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

pro přizpůsobení MIB2 jednotky na platformě PQ je zapotřebí novou GW např BC a SW v budíkách 1000+

Upraveno uživatelem Rolbař

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

tak jsem majitelem amundsena mib pq z yeti v o2 fl. Máto výhody a nevýhody ale jinak spokojen... koupil jsem už upravený bez ochrany a se vším aktivní. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

šlo ale musely by se řešit nějaké jednotky....otázka co maš za rok a výbavu.

klidne napis vic o aute a zkusím ti říct

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Rádio mám v Octavii 2007, rádio běhá, dával jsem ho místo RNS510. Pro mě předělání znamenalo:

• předělání DSP zesilovače 8k na Panasonic 5C6xxxxxx 10k
  • přepinování konekotru rádia
  • flash GW na poslední verzi fw, z SW010 na SW011
  • flash parkovací jednotky na poslední fw ( je potřeba alespoň se SW 1663, od H55 umím flashnout na poslední verzi)

K rádiu mám snad jedinou výhradu a to, že neumí video, ale na DVD jsem koukal na RNS stejně minimálně.

Více zde:

IMG_1366.JPG.fa3e2365c7e5f496aeff926f8f105c54.JPGIMG_1333.JPG.c13a0596c61f6b274fa10452e7e01c97.JPG

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Funguje ovládání na volantu? Handsfree? Měl jsi origo soundsystém? Tady ten nový Amundsen vypadá i funguje mnohem líp. Měl jsem možnost vyzkoušet v OIII. Mám columbus s origo handsfree sadou, sound systémem a multifunkční volant. Nerad bych přišel o ovládání na volantu a handsfree, jinak díky za návod, nevypadá to úplně složitě.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

jelikož Yeti už moc nové elektroniky nedostal...ano bude funfovat, HF to přímo v radiu...a s FL SS není problém

Jo a nemotat O3 a tuhle MIB 2.0 jendotku, není to to samé...

Upraveno uživatelem ka_r_los

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Také bych bral takové rádio do mé Octavie 2 po FL (2012), ale vůbec nevím co bych měl v autě měnit za redukce, aby vše vungovalo ... origoš rádio mám Swing, zvukově hraje dobře, ale nedám tam USB, nebo SD ... MIB2 ani nevím, jak pořádně vypadá zezadu ohledně připojení napájení + antény a jestli je vněm přímo BT jednotka pro spárování telefonu pro volání ...  Vím, že tohle rádio je drahé, ale zase určitě lepší, jak nějaká Čína ...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

OctaviaClub.cz

Již od roku 2003 přinášíme informace nejen pro majitele Octávií. Staňte se i vy členem OctaviaClubu a získejte členské výhody.

RR Tonery

Kvalitní alternativní tonery za skvělé ceny. Vyzkoušeno s doporučeno OctaviaClubem. Pro členy a uživatele diskuzního fóra OctaviaClubu sleva 10%

• RR Tonery Eshop
  • Potisk triček a mikin

Sítodílna - Ekologický potisk textilu, šití triček z českých látek.Tiskneme již od 1 kusu.

• SÍTODÍLNA
  • Prostor pro reklamu

Zde může být i vaše reklama.

Důležitá informace

Používáním těchto stránek, souhlasíte s jejich Pravidla, používáním cookies na vašem zařízení pro správnou funkčnost této stránky (nastavit cookies si můžete zde, pokud tak neučiníte, bereme v potaz, že s jejich použitím souhlasíte, a politikou ochrany osobních údajů - Ochrana osobních údajů.