Přejít na obsah

upgrade turba motor BKD


Doporučené příspěvky

TO DRUHE VYDRZALO DOST A AJ S TYM POSLEDNYM NIEJE ZIADEN PROBLEM S VYKONOM ALEBO TAK LEN TO TROSKU ZACINA HUKAT.

VCERA SOM POSIELAL SOFT CO MAM MOMENTALNE V AUTE JEDNEMU CHLAPCOVI NA KONTROLU TAK POVEDAL ZE JE TO SPRAVENE DOBRE LEN ZE JE TAM

ESTE VIAC PRIDANE NA TURBE TAK ZE SI TAM MAM DAT SILNEJSIE TURBO VRAJ SA TAM MONTOVALO VIAC DRUHOV A NIEKTORE SU LEPSIE INE HORSIE

Odkaz ke komentáři

NEVIEM CO JE TAM MOMENTALNE. POZRIEM KED BUDEM MAT AUTO NA ZDVIHAKU. TY VYROBCOVIA CO PISES SEDIA LEN OD NIEKTOREHO VYROBCU TO VRAJ ZNESIE VACSI TLAK AKO OD INEHO. JE TO CHIPNUTE NA ZHRUBA 190BHP A 400NM TAK KEBY BOLO NIEKTORE TURBO CO BY TO ZVLADLO BEZ TYCH PAZVUKOV TAK BY SOM BOL RAD

Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...
  • o měsíc později...

no tak po osvětě co je to tzv. hybrid (nebo spíš co si pod tím představit), to už jsem dělal na Fiatu coupe 20vt a měl jsem tam podle všeho hybrida, prostě skládaný turbo, no čekal jsem větší raketu, ale to je fuk B) Prostě to houká a až mě to moc ... tak poletí pryč a dá se tam něco jinýho.

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Bohužel takto top říct nejde, sice se něco píše, ale i sám Fun ti řekne jak to je, zátěž je otestovaná do 3bar + vyváženo na 218tis otáček a průměr sací vrtulky je větší o 2mm, což je obrovský rozdíl, pro normáln ježdění. Základ je klasika VA. 4ili bych řekl maximum, bez nějakých zásadních úprav čili bych to viděl, jak píšou adekvát té 190ky, ale uvidí se až na brzdě, každopádně to stálo 11500,-

 

Jinak pokud je zachován náběh seriového turba, tak tím pádem, tam o moc větší sání nebude. Já uvidím, jak to dopadne na brzdě, ale myslím si že tam dám nějakou bezpečnostní hranici, ono každej bájí o 200koních, ale když tam bude 187poníků nic se neděje. :palec:

 

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...